823 Shares 5551 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu konfigurowania połączenia wideo w „Classmates”

Nie tak dawno temu, to nowa funkcja, która pozwala użytkownikom na „odnoklassniki” społecznościowy może komunikować się za pośrednictwem wideo. Oczywiście, może być używana do dodawania, podobnie jak w innych podobnych projektów, takich jak „VKontakte”, jest taka możliwość dłuższego czasu. Poprzez video chat jest o wiele bardziej interesujące, że nie jest konieczne, aby pisać wiadomości, ponieważ można wszystko wyrazić głośno do swojego towarzysza.

Jeśli jeszcze nie miał do czynienia z podobną funkcję, ale jest pragnienie, aby spróbować innowacji, to prawdopodobnie masz wiele pytań. Najważniejszą kwestią, jak „koledzy”, aby nawiązać połączenie wideo. Poukładać na własną rękę, nie każdy może. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wiele zbędnych działań, to możemy polecić Ci przeczytać ten artykuł do końca, a następnie będzie można zrozumieć, jak prawidłowo skonfigurować i używać połączeń wideo w sieci społecznej „kolegów”.

Flash Player

Najpierw zrozumieć, że trzeba wdrożyć niezbędne działania. Naturalnie, aby wysłuchać drugiej strony, należy zakupić słuchawki lub głośniki. Należy również mikrofon, który pozwala na rozmowy. W celu dla swojego partnera można zobaczyć, musisz kamery. Jeśli często komunikować, a następnie zwraca się w „Classmates” będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Opisano możliwość wykorzystania bardzo proste, ale wszystko przebiegło prawidłowo, trzeba będzie dokonać pewnych ustawień, które można znaleźć w tej chwili.

Tak więc, jeśli komputer nie jest już zainstalowany Adobe Flash Player, to musi być zainstalowany. Najnowsza wersja tej aplikacji, zaleca się pobranie tylko na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. W ten sposób można uzyskać program, który nie będzie zawierać wirusy. Instalacja Adobe Flash Player nie powinno spowodować żadnych problemów, ponieważ prawie cały proces odbywa się automatycznie.

Wbudowane funkcje

Gdy aplikacja jest zainstalowana na komputerze, można przejść do pytania, w jaki sposób skonfigurować połączenie wideo w „Classmates”. Wszystkie urządzenia, które mamy cytowany powyżej, musi być podłączony do komputera. Jeśli używasz laptopa, nowoczesne, w którym to przypadku dodatkowy sprzęt nie trzeba, ponieważ wszystkie urządzenia są budowane. Połączenie wideo w „kolegów” zestaw nie jest trudne, najważniejsze – wszystko prawidłowo przeprowadzona zgodnie z poniższymi instrukcjami.

sterowniki

Spójrzmy teraz, jak poprawnie zainstalować mikrofon i kamerę, tak aby później można wykonywać połączeń wideo. Jeśli zainstalowano rzeczywistej system operacyjny, zapewne masz już wszystkie sterowniki zostaną automatycznie pobrane. W przypadku korzystania z zewnętrznej kamery, a następnie trzeba będzie zainstalować specjalne oprogramowanie, a do tego weźmiemy odpowiedni dysk i przeciągnij go wszystko, co potrzebne do komputera. Trudności z instalacją sterowników też nie powinno występować.

Po zainstalowaniu oprogramowania, na pewno trzeba ponownie uruchomić komputer, a dopiero po tym, że kamera jest w stanie poprawnie pracować. Gdy wszystkie elementy są połączone i zainstalowane, należy je sprawdzić. Jeśli nie, to może kwestia, jak skonfigurować połączenie wideo w „Classmates”, bo nie będą w pełni rozwiązany, i musiał wrócić do początku. Testowanie składników można użyć połączenia testowego do swojego towarzysza. Należy również upewnić się, że jest na miejscu, w przeciwnym razie powodować nie dostać.

specjalna funkcja

Aby rozpocząć rozmowę, to trzeba tylko kliknąć na przycisk „Połącz”. Oczywiście, jeśli nie mieli do czynienia z pytaniem, jak skonfigurować połączenie wideo w „Classmates”, to prawdopodobnie nie wiem, gdzie ta funkcja. Przycisk „Call” jest w menu, a następnego zauważysz ikonę, która wygląda jak słuchawki telefonicznej. Jeśli są prawidłowo podłączone, to podłączyć do wybranego głośnika. Po kilku sekundach połączenie zostanie ustanowione i można rozpocząć rozmowę. Również na ekranie monitora wyświetla małe okienko. Można nie tylko usłyszeć rozmówcę, ale się z nim zobaczyć, czy jest on również połączony webcam.

wniosek

Jak można zobaczyć na własne oczy, na pytanie jak skonfigurować połączenie wideo w „Classmates” nie jest związany z trudnościami, jak również samego ustawienia dla najbardziej część zależy od prawidłowości swoich działań. Instrukcje zawarte w tym artykule został napisany zmaksymalizowane, i najprawdopodobniej nie będzie miał dodatkowe pytania.