314 Shares 5765 views

Szczegóły dotyczące sposobu peregolosovat „VC” ankieta

Jeśli regularnie uczestniczyć w głosowaniu, które miało miejsce w „VC” sieci społecznych, to z pewnością masz natknąć się sytuacji, w której Twoja opinia została wysłana poprawnie. Być może przypadkowo wybrano niewłaściwą wersję wniosku. Wtedy natychmiast powstaje pytanie jak peregolosovat w plebiscycie „VK” i jest to w ogóle możliwe do zrobienia. W tym artykule przyjrzymy się kilku sposobów, w których można nie tylko zmienić swoje priorytety, ale również całkowicie usunąć tag, jeśli jest to pożądane.

Showid

Jeśli znieść swój głos masz chęć, to zaleca się stosowanie specjalistycznych usług, co daje uczestnikowi możliwość. Nazywa zasobów Showid. Ta usługa jest teraz nie tylko ma wysoką renomę i popularność. Wielu użytkowników już wie o tym, ze wszystkie działania na zasobie są zautomatyzowane, a zatem z następujących sposobów, nawet nie muszą zapoznać. Peregolosovat w sondażach nie jest tak trudne, obecnie najważniejsze – wiedzieć, jak to zrobić poprawnie, a następnie, że nie pojawią się jakieś trudności w tym zakresie.

dwa sposoby

Jeżeli, z jakichkolwiek przyczyn, nie są w stanie lub nie chcą zrobić edycję głosów w sondażu za pośrednictwem dedykowanej usługi, to należy zapoznać się z opcjami wymienionymi w tym artykule. Teraz przyjrzymy się, jak peregolosovat w „VC” sondzie. Obecnie istnieją tylko dwie opcje, za pomocą którego można edytować tego typu, i opiszemy je szczegółowo.

instrukcja

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to udać się do strony, na której znalazł badanie. W prawym dolnym rogu badaniu, można zauważyć, że link prowadzi do kodu głosowanie. Jest to konieczne, aby go nacisnąć. Następny pojawi się na ekranie w nowym oknie. Będzie ona zawierać kod. To musi być całkowicie skopiowane do schowka, aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać „Kopiuj”. To dopiero pierwsza część decyzji w sprawie jak peregolosovat w plebiscycie „VK”, a teraz przechodzimy do drugiego.

należy użyć specjalnego projektu Jsbin. Po lewej stronie znajdziesz się napis HTML zasób mocy powinien być ustawiony skopiowane do schowka kodu. pojawi się tekst w oknie, należy go usunąć. W celu rozwiązania tego problemu jak peregolosovat w „VC” Badanie powinno wytworzyć prostą edycję kodu.