343 Shares 7990 views

Aborcja: izolacja po aborcji i brązowe plamienia. Jakie są stawki wybór po aborcji

Dziś nie jest tajemnicą, że większość kobiet przynajmniej raz w życiu cierpi procedury takie jak aborcja, zarówno występujące naturalnie lub jest przeprowadzana z powodów zdrowotnych lub ze względu na niechęć do posiadania dziecka. Jeśli masz doświadczenie aborcji, po alokacji aborcji są całkiem normalne. O nich oferujemy więcej mówić o tym w artykule. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach, mogą one wskazywać penetracja kobiecego ciała jest niebezpieczne zakażenie lub źle przeprowadzone aborcje.

Dlaczego aborcja towarzyszy pojawienie się osadów

Aborcja znaczy przez odzyskiwanie jaja, która stała się jedną z wewnętrznej ściany macicy. A ponieważ tego ważnego narządu kobiecego jest wiele naczyń krwionośnych, wszelkie manipulacje doprowadziły do wyizolowania krwawego charakteru.

Co kulminacyjnym są normą po procesie aborcji

Jeżeli kobieta przeszła aborcję, po alokacji aborcja nie powinna ją przestraszyć. Należy jednak być zrozumiałe, niektóre z nich są normą, a które wskazują przenikanie infekcji lub innych powikłań. Tak, to jest uważane za normalne brązowa wydzielina po aborcji. Jak ich kolor jest ze względu na fakt, że zbliża się czas żeńskich narządów płciowych krzepnięciu krwi w niewielkich ilościach. Jednak należy pamiętać, że brązowa wydzielina może również sygnalizować obecność polipów w macicy. Powstają one w wyniku zaburzeń hormonalnych związanych z aborcją. Polipy nie są niebezpieczne, ale mają negatywny wpływ na zdrowie kobiet, a zatem powinny one zostać usunięte w odpowiednim czasie.

Jeśli mieli aborcji, aborcja po brązowy wyładowanie może również wskazywać na endometriozę. Najczęściej w tym przypadku kluczem jest bardzo nieprzyjemny i ostry zapach. Choroba ta zazwyczaj nie powoduje dyskomfortu kobiety i dyskomfort, ale powinna być traktowana, jak to może stać się przyczyną poronienia w przyszłości.

Co przydział obserwowano po procesie aborcji chirurgicznej

Ta metoda aborcji jest najbardziej niebezpieczne, ale również charakteryzują się zwiększonym ryzykiem wystąpienia różnych powikłań. Po interwencji w organizmu kobiety w tym przypadku jest szersze niż w przypadku innych przykładów wykonania. aborcje chirurgiczne wykonywane w przypadku, gdy stosowanie łagodniejszych metod nie jest możliwe. Na przykład, nie jest wymagane w przypadku keritazha lub ciąży dłuższego czasu urządzenia.

Krwawienie po aborcji przeprowadzonej chirurgicznie zazwyczaj rozciągają się od 5 do 10 dni. Bardzo pobudką jest szybki stopniowego ich. Może to być objawem wynikającym z hematometra skurcz kanału szyjki. W tym przypadku istnieje niebezpieczeństwo, duża ilość krwi do gromadzenia się w jamie macicy. Gdy takie objawy należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

W niektórych przypadkach istnieje odwrotna sytuacja, gdy występuje silne krwawienie, wymagające pilnej hospitalizacji. Te objawy mogą być wynikiem tego, że podczas aborcji zapłodnionego jaja odzyskano z jamy macicy nie całkowicie, a jego pozostałości zakłócać normalne obniżenie ścian naczynia.

Czego można się spodziewać, jeśli miały aborcję medyczną?

Przydział po aborcji przeprowadzonej w ten sposób może się różnić od tych, które są wynikiem aborcji chirurgicznej. Wynika to z różnic w metodach usuwania z macicy komórki jajowej. Jeśli zostanie on usunięty przez części zgarniania, po otrzymaniu leku należy go pozostawić w całości. W ten sposób, po oddzieleniu aborcji medycznej może obejmować jasnoróżowego uszczelnienie, które jest zarodek. W ten sposób rozwiązania ciąży krwawienie może trwać przez dłuższy czas, stopniowo biorąc namaszczenie charakter i czasami porusza się miesiączki.

Co kulminacyjnym są normą po mini-aborcji

Ta metoda aborcji jest również nazywany „inspiracja próżnia” i odbywa się we wczesnych etapach za pomocą specjalnego urządzenia. Taka aborcja jest łagodny, jak podczas spotkania lekarz nie produkują łyżeczkowanie macicy, ryzyko uszkodzenia. Jednak prawdopodobieństwo, że część komórki jajowej pozostaje, nie ma w tym przypadku. Dlatego też, jeśli normalny rozładowania po aborcji są zastępowane przez obfite krwawienie, należy natychmiast odwiedzić lekarza.

Również w ciągu pierwszych kilku tygodni po tej procedurze trzeba dbać o własne zdrowie: unikać wysiłku fizycznego, ekspozycji na zimno i stres, dobrze zjeść, wyspać i monitorować temperaturę ciała. W przypadku pierwszych objawów choroby należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Co jeśli nie ma wyładowania po aborcji

Jeśli w wyniku aborcji, nie widać w każdej krwawienia, to nie znaczy, że procedura przebiegła pomyślnie. Wręcz przeciwnie, najprawdopodobniej, skrzepy krwi, niezależnie od przyczyny, nie może wydostać się z jamy macicy, wypełnienie go i dlatego jest doskonałą pożywką dla rozwoju niebezpiecznych drobnoustrojów. Więc jeśli zauważy, że nie ma krwawienia po aborcji, a także podwyższona temperatura ciała, istnieje ból lub inne objawy, należy natychmiast szukać pomocy medycznej.

Jak się wydzielina po aborcji

Jeśli aborcja została wyprodukowana z wysokiej jakości i nie towarzyszą żadne komplikacje, plamienie w przypadku interwencji chirurgicznej musi zostać zatrzymana w ciągu pięciu do dziesięciu dni. Po aborcji, zapewniają sposób medycznego krwawienia można zauważyć w dłuższym okresie czasu, przy Pomazanie charakter i płynne przejście do menstruacji. Jeżeli po upływie tych terminów nadal świętuje w obecności wydzieliny, powinno być obowiązkowe, aby skonsultować się z ginekologiem. Nawet jeśli ten proces nie towarzyszy żadna bólu.

Przydział po aborcji jako znak zakażenia

Po zakończeniu ciąży, zwłaszcza jeśli procedura jest wykonywana chirurgicznie, układ odpornościowy ulega osłabieniu kobiecego ciała, co sprawia, że organizm jest bardzo wrażliwy na działanie czynników zewnętrznych. Taki stan jest bardzo korzystny dla zakupu nowych lub rozwoju istniejących chorób zakaźnych. Okres najbardziej niebezpieczny jest pierwszy miesiąc po aborcji. W tym czasie kobieta powinna dbać o własne zdrowie i uważnie słuchać sygnału z jej ciała.

Powikłania występują najczęściej 3-4 dni po zabiegu aborcji. Więc jeśli zauważy, że przydział zakupionego żółtym lub faul i ostrym zapachu, jest prawdopodobne, infekcja została nagrana podczas operacji. W większości przypadków taki stan towarzyszy również wzrost temperatury ciała. Jeśli zaznaczone co najmniej jeden z tych objawów, należy unikać powikłań wskazane jest, aby natychmiast skonsultować się z lekarzem. Co więcej, nie ma potrzeby czekać godzinami pracy ze swoim ginekologiem. Najlepiej jest wezwać karetkę, bo może trzeba natychmiastowej hospitalizacji.

Chciałbym również, aby pamiętać, że zakażenie podczas aborcji nie zawsze są wynikiem zaniedbania lub niewłaściwego szkolenia personelu medycznego, który wykonał procedurę. W większości przypadków zakażenie dostanie się do szyjki macicy, pozostając otwarty później.