257 Shares 9569 views

Aktywuj usługę „CLIR” „Megafon”

„CLIR” „Megafon” – ważny serwis, który, choć nie tak często, ale musimy użyć większość abonentów. W ramach tego artykułu będą uważane za jego połączenia i rozłączenia. Nic skomplikowanego, więc nie krępuj się wziąć i zrobić.


kolej

Jeśli chcesz aktywować usługę „CLIR” „Megafon”, to można zrobić w jeden z następujących sposobów:

  • Uzyskanie życzenie * 105 * 501 # i nacisnąć przycisk połączenia. Po przetworzeniu serwera żądanie operatora otrzyma wiadomość o udanym połączeniu usługi. Sama aktywacja kosztuje 10 rubli dzisiaj i codziennie abonament wynosi od 5 do 15 rubli, w zależności od regionu.
  • Wzywamy przejazd bezpłatny numer 0500. Następnie postępując zgodnie z instrukcjami na automatycznej sekretarce połączyć się z operatorem. Pytamy go, aby włączyć tę usługę. Jednocześnie musimy szczegóły paszport, dzięki czemu możemy przygotować je z wyprzedzeniem.
  • W tym ostatnim przypadku, potrzebny jest komputer podłączony do Internetu. Następnie, za pomocą wyszukiwarki (np rambler.ru lub Yandex.ru), znajdziemy regionalnej stronie internetowej operatora telefonii komórkowej. W prawym górnym rogu znajduje się napis „Moje konto”. Czy ją prawym przyciskiem manipulatora. Następnie chwycić telefon i wysłać żądanie * 105 * 00 #. Odpowiedź powinna przyjść hasło dostępu do „Moje konto”. To trzeba pamiętać. Następnie w oknie przeglądarki, należy wprowadzić w pierwszym polu numeru telefonu komórkowego w dowolnym formacie. A drugi – hasło, które otrzymał w odpowiedzi na USSD-żądanie. Następnie znaleźć w menu serwisowym i włączenie go.

Jednorazowa CIR

Trzeba też wspomnieć taką usługę jako „CLIR jednorazowych” „Megafon”. To działa tylko w jednej konkretnej rozmowy. W tym celu w trakcie wybierania numeru na początku dodaje * 31 * Numer telefonu i przycisk zadzwoń. Koszt tej usługi to 15 rubli dziś. Kwota ta zostanie wycofane w czasie każdego takiego połączenia.

wyłączać

Nie zapominajcie, że dla CLIR „Megafon” bierze opłatę. Dlatego w tych przypadkach, w których usługa ma potrzeby, to jest lepiej. W przeciwnym razie zostanie on usunięty dziennego abonamentu, którego wysokość zależy od regionu. Jego maksymalna wielkość – 15 rubli. Na jeden dzień trochę. Ale jeśli wziąć miesiąc, można dostać 450 rubli, po prostu dać z operatorem sieci komórkowej. Zrezygnować z usługi w jeden z następujących sposobów:

  • Ze szczególnym życzenie * 105 * 501 * 0 #. Następnie naciśnij przycisk połączenia. Ponadto w komunikacie powinna przyjść w ciągu 5-10 minut, że usługa została pomyślnie wyłączona. Jest to najprostsza wersja, jak wyłączyć CLIR „Megafon”.
  • Można również zadzwonić pod numer centrum serwisowego „Megafon” operator 0500. Następnie, po avtoinfomatora instrukcji, należy skontaktować się z operatorem i poprosić, aby wyłączyć tę usługę. Paszport w tym przypadku nie jest wymagane. Ale wtedy koniecznie trzeba czekać na wiadomość tekstową o tym, jak wyłączyć tę usługę.
  • Korzystanie z systemu „Moje konto” i komputer osobisty podłączony do globalnej sieci. Uprzednio określone regionalny operator jest w stanie znaleźć stronę i przejdź do menu serwisu. W dziedzinach, wprowadź numer telefonu i hasło, które zostało wcześniej odebrany. W menu Narzędzia znaleźć CLIR i wyłączyć go.

wyniki

Jako część tego materiału są uważane za różne sposoby, jak włączyć i wyłączyć CLIR ( „Megafon”). Jeśli wszystko odbywa się zgodnie z instrukcjami określonymi, wtedy nie powinno być problemu. Jeśli coś nie działa, to lepiej, aby powtórzyć pierwszy, a dokładnie zgodnie z instrukcją. Za pomocą wszelkich środków w tym samym czasie nie pojawi się cieszyć. Dlatego najlepiej jest wybrać jeden z nich i stale je stosować.