135 Shares 8437 views

Smartphone Etuline Enso S5084B Czarny: opinie klientów

Telefon Etuline Enso S5084B czarny, z których opinii czytelnik znajdzie w tym artykule, był oczekiwany urządzenie. Ogólnie rzecz biorąc, firma, która wydała ten smartfon, niedawno zaczęła zdobywać coraz większą popularność. Przyczyny tego, mówimy w artykule nie będzie, bo cała uwaga skupia się wyłącznie na samym urządzeniu. Więc, co jest Etuline Enso S5084B czarny, których opinie są podane na końcu artykułu?

W ujęciu ogólnym,

Kupujący jednostka zadowoli potężny procesor działających na podstawie ośmiu rdzeni. Wyświetlanie Etuline Enso S5084B czarny, który podsumowuje czytelnik znajdzie w tym artykule wyświetla obraz jako HD. Kiedy urządzenie jest 5 cali przekątnej. Zbudowany na bazie technologii IPS ekran. Oznacza to, że obciążenie oczu podczas pracy telefonu zostaną zredukowane do minimum.

Co do reszty, należy zauważyć dobrą podstawowego aparatu. Jego rozdzielczość wynosi osiem megapikseli. Etuline firma w ogóle jest dobrym sędzią w komorach, trudno jest zaprzeczyć. lider cena jest obecnie około dwunastu tysięcy. W zasadzie, to nie jest tak dużo za to, co faktycznie może zaoferować przedmiotem naszej dzisiejszej recenzji. Numer telefonu ciekawych funkcji, a wraz z nimi konieczność konsultacji. Dobrze, zaczniemy, być może, standardowego schematu: konfigurację i wygląd smartfonu.

Zawartość opakowania

Jest takie powiedzenie: spotykają się na ubrania i odstawieni do umysłu. Czytelnik, oczywiście, może zwrócić logiczne pytanie, co tam jest. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Jest oczywiste na pierwszy rzut oka w polu. Opakowanie kolorowo urządzony, można nawet powiedzieć, że wyraźnie. Jeśli przyjrzymy się bliżej, zauważymy obraz na górnej pokrywie urządzenia. Istnieje również model i drukowane slogan producenta.

Na etykiecie pudełka jest stosowany, który rozwiewa wszelkie wątpliwości co do zainstalowanego oprogramowania. Dokładniej, to mówi „wewnątrz” Yandex”. Więc szybko zrozumieć, że smartfon Etuline Enso S5084B Black (czarny), które dokonuje przeglądu zostaną przedstawione poniżej, ma odpowiednie oprogramowanie opracowane niesławny rosyjska firma.

Na jednym końcu zawiera podsumowanie tego, co samych cech technicznych smartphone. Po przeciwnej stronie znajduje się to samo, ale nie wszystko jest nagłaśniany w formie tekstu, jak i obrazów. Prawdopodobnie dlatego, że producent zorientowany na odbiorców, którzy nie szczególnie lektura. A teraz trochę o niezawodności. Wyprodukowano opakowanie jest praktyczny, jest gęsta. To pozwala doskonale chronić wewnątrz błyszczące nowego telefonu. Maszyna na sobie markowe etui i ukrywał się pod pokrywą skrzynki.

Ale to, co znajdziemy w środku? Pakiet będzie samo urządzenie, dodatkowy tylny panel warunkiem że w przypadku uszkodzenia głównego, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi urządzenia, ładowarki, działającej od sieci, przewodowej stereofoniczny zestaw słuchawkowy, kabel USB, jak również standard. Nie tak bogaty, ale nie biedny sprzęt. Porozmawiajmy o akcesoria, więcej.

Słuchawki

Dobrym urządzenie. Nadaje się nie tylko do słuchania muzyki. W rzeczywistości, w stereo, który można znaleźć w pudełku, wbudowany mikrofon. To pozwala skutecznie rozmawiać nawet wtedy, gdy telefon jest podłączony słuchawki. Dodatkowo zamontowany one specjalny przycisk, który daje możliwość wzięcia przychodzących połączeń głosowych. Słuchawka stereo mogą być przyłączone do odzieży za pomocą kołków z tworzywa sztucznego, które jest wyposażone w urządzenia przewodowego.

kabel synchronizacji

Aktywnie dyskutowane tego akcesorium Etuline Enso S5084B czarny 4PDA. Użytkownicy, którzy mają doświadczenie z obsługi dużej liczby smartfonów, wielokrotnie zauważyć, że urządzenie można odróżnić od innych przez kilka czynników. Po pierwsze, jest to długość. Teraz nie wszystkie przewody standardowe MicroUSB-USB są 1,2 m długości, wiesz. Po drugie, na jednym końcu przewodu jest przymocowany specjalną etykietą marki. Ma Etuline napis. Tak, bez wątpienia, i tam nie powinno być.

ładowarka

To urządzenie jest zasilane z sieci elektrycznej, ma również oznakowanie etykiety. Jednak widzimy, że jest nie tylko nazwa producenta, ale również wydajność baterii. W szczególności, za pomocą tego rodzaju urządzenia transformatora jest bateria prąd dostarczany o mocy jeden amper i napięcie pięć woltów.

Smartphone Etuline Enso S5084B czarny. Dane projektowe

Niektóre zewnętrzne cechy smartfonu natychmiast przyciągają wzrok. Co miałeś na myśli? Oczywiście, o okładce korporacyjnej, w której noszenie urządzenia. Tego rodzaju urządzenie ma podwójną rolę. Z jednej strony, ta okładka. Z drugiej – pokrywa tylna (płyta). To ciekawe, że w kombinacji obejmują również chroni wyświetlacz. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić, że w przypadku naszego modelu „Etulayna” cover-osłona jest czymś więcej niż tylko element projektu: jest to dobrze przemyślane rozwiązania inżynieryjne.

W niniejszym artykule udostępnia specjalne okno. Jest przejrzyste. Jeśli zamkniesz pokrywę ekranu telefonu, wszystkie informacje mają być nadawane przez ten obszar. Z pomocą okna w worku będzie zawsze wiadomo, kto jest aktualnie godzina, ile razy można zadzwonić na telefon, jak również nazwy melodii, która jest obecnie odtwarzane w aplikacji multimedialnej. Ponadto, przez to okno właściciel telefon zawsze będzie w stanie zarządzać i je. Zespoły będą czytane w tym samym czasie maszyna dokładnie.

Tylna pokrywa gładka powłoka. Brak dostępnych rysunków tutaj nie zauważy. Jednak tuż nad środku pisemnej nazwie firmy, która znów nie pozwoli nam zapomnieć o tym. Wygląda na to, że firma „Etulayn” oznakowanie poszczególnych elementów – nie tylko nawyk, ale tradycja. W dolnej części pokrywy ma otwór, przez który jeden z głównych dźwięku słuchawki nadchodzi. Na dole znajdują się również wyloty dla formatu złącza MicroUSB.

Widok z tyłu urządzenia

Tutaj można znaleźć główny obiektyw, o rozdzielczości 8 megapikseli. Urządzenie jest wyposażone w lampy LED, w lewym górnym rogu. Na górnym końcu, nawiasem mówiąc, nie jest też złącze do przewodowego zestawu słuchawkowego stereo standardowym 3,5 milimetra.

widok z boku

Z boku urządzenia znajduje się przycisk zarządzania energią. Z jego pomocą, urządzenie można włączyć, wyłączyć lub blokady. Tymczasem rocker głośności mamy znaleźć. Dlaczego, to jest znane tylko inżynierów firmy.

Smartphone Etuline Enso S5084B Czarny: przeglądy właścicieli

Więc, co mówią ludzie, którzy kupili ten zespół? Przede wszystkim właścicielom urządzenia powiedzieć, że lepiej jest dla dwunastu tysiącach mało prawdopodobne, aby znaleźć coś, co możliwe. Zaletami urządzenia są jego duży ekran i jakość wykonana. Ponadto, pozytywną cechą jest to dobry farsz. Honorowanie i stylowy wygląd.

Wadami są rejestrowane bez awarii aktualizacji przewodowej synchronizacji z komputerem osobistym, jak również wystarczająco krótki czas pracy baterii. Bez gniazd telefon nie będzie trwać bardzo długo. Być może jest to jedyna wada tego modelu tej firmy. Więcej, co najmniej, to niczego nie ujawniać.