851 Shares 9532 views

Jak gotować mięso w piekarniku w języku francuskim pod kapelusza grzyba

Większość rodzin przygotowywane są codziennie do potraw mięsnych stół kolacja w różnych zup, gulaszu i tak dalej. D. Jednakże, w czasie wakacji I chcą uczyć swoich przyjaciół i rodziny, że coś zachwyci każdego z domowników. Dlatego oferujemy Ci zrobić pyszne i obfite mięso w języku francuskim. Zdjęcie, przepis i składniki tego dania są przedstawione poniżej.

Lista produktów

Potrzebujemy:

  • świeżego mięsa wieprzowego z małą warstwą tłuszczu – 520 g;
  • ser twardy – 160 gramów;
  • mała cebula – 3 kawałki;
  • majonez średnią zawartość tłuszczu – 110 g;
  • sól – mała łyżka;
  • pieprz czarny proszek – opcjonalnie;
  • Grzyby – 5 średnie kawałki;
  • Olej roślinny – 65 ml.

Jak gotować mięso w piekarniku w francuskiej przetwórstwa wieprzowiny

Dla takiego pysznego i ulubione danie to najlepiej kupić mięso wieprzowe świeże. Wybór ten wynika z faktu, że ten produkt jest miękkie, delikatne i soczyste. Tak więc, mięso powinno być myte, cięcia w poprzek włókien w małej grubości steków nie więcej niż dwóch centymetrów. Po tym wieprzowiny wymaga dobrej mazistej czarnego pieprzu i soli kuchennej. Traktowane steki powinien być umieszczony w misce szkliwa i pozostawić na bok podczas przygotowywania pozostałe składniki.

Jak gotować mięso w piekarniku w języku francuskim: Przeróbka grzybów

Pięć Grzyby powinny być płukane w ciepłej wodzie, usuwając wszystkie niepotrzebne elementy, i pokroić na cienkie płytki wzdłuż nóg. Potem trzeba umieścić grzyby na patelni, dodaj je do oleju roślinnego, czarnym pieprzem i solą, smażyć na złoty kolor i chłodnego powietrza.

Jak gotować mięso w piekarniku w języku francuskim: Przetwórstwo warzyw

Trzy małe żarówki trzeba przepłukać wodą, usunąć łuskę, a następnie pocięte na pierścienie pół. Następnie trzeba bulić do przetworzonych warzyw smażone grzyby, smak je z majonezem i dobrze wymieszać.

Jak gotować mięso w piekarniku w języku francuskim: kursy formacyjne

Przygotowane steki wieprzowe powinien być umieszczony na tacce, co jest pożądane, aby można olejować lekko. Następnie każdy kawałek mięsa jest zobowiązany do pokrycia masy pieczarek, cebuli i majonezu oraz górnej obficie posypane tartym serem.

Właściwa mięso gotowanie w języku francuskim w duhovochnom szafie

Arkusz wykonany z naczynia jest wymagane, aby umieścić w rozgrzanym piekarniku przez około 50 minut. W tym czasie wieprzowina będzie całkowicie miękkie i dobrze chłonie smak cebula, pieczarki, majonez i sera.

prawidłowe Podawać

Mięso z francuskim należy przesyłać na uroczystej kolacji w gorące lub ciepłe. Należy również zauważyć, że gotowane steki wieprzowe miazgi z kapelusza grzyba porcje lepszy rozkład na płaskich płyt, które wcześniej wymaganych zdobią zielone liście sałaty, oliwki, plasterki cytryny i innych składników w postaci posiekanych warzyw i gałązki zieleni.