742 Shares 9498 views

Jak upiec pancakes – subtelności i tajemnice

Placki, naleśniki – ich ulubione potrawy z dzieciństwa więcej razy. Wydaje się, że nie ma nic łatwiejszego niż smażyć stos i umieszczenie na stole spodek dżemu, miodu, kwaśnej śmietany, smak je – rumiany, smaczne, a nawet w gorących mewy aromatyczne.


Sztuczek handlu

Jednak wydaje – to jedno, ale jak jest w rzeczywistości – coś zupełnie innego. Ponieważ kwestia jak upiec placki – nie tak głupie, zwłaszcza dla początkujących gospodyń domowych. Najważniejszą rzeczą – naczynia. Najlepszy ze wszystkich, jeśli masz specjalny naleśnik patelni. Lub częste, ale małe, z grubym dnem i ścianami. Dlaczego jest gruba? Aby ogrzewa się równomiernie. I nie palą ciasto jest dobrze upieczone przez.

Jak upiec naleśniki na nim – drugą sprawę. Pierwszym etapem jest smar szalkę tłuszczem, posypać soli i zapalone. Następnie, po schłodzeniu, wycierania flaneli „prisolit” ponownie i wytrzyj, czyste i suche. Następnie posmarować dno kawałek oleju lub tłuszczu roślinnego, dokładnie rozgrzać i rozpocząć gotowanie. Niewiele osób słyszało o nim, a jeśli już to robią, rzadko korzystają. I to jest na próżno. Takie subtelności unika konwencjonalny pierwszy naleśnik zawsze jest lumpy.

Jak upiec naleśniki – Trzecia sztuczka: jeśli ktoś jest nadal nieskuteczne, pesters pieczenia – nie spieszy się drapać dno nożem lub „jeża”. Od tego leczenia z potraw będzie tylko gorzej. ponownie przemyć patelnię i ponownie procedurę kalcynacji. Będzie to z pewnością pomoże!

Trick do czwartego, który dotyczy już test. Powinno to być zrobione w konsystencji podobnej do kremu o średniej grubości. Płyn spali i eksplodować po włączeniu. Zbyt gruba – pozostały wewnątrz wilgoci. To zawsze uwzględniać gospodyni, którzy już wiedzą, jak wypiekać placki.

I jeszcze jedno: lepiej tłuszcz (roślinny olej), aby wlać w samym cieście. Wtedy nie będzie wystarczająco przed gotowaniem raz uważnie chodzić na patelni boczku wieprzowego. Ciepło musi być mocny, a następnie pieczone placki są szybko przekształcić różowo, z chrupiącą skórkę.

I ostatnia kwestia jest uzasadniony: „naleśniki są smażone lub pieczone?” W zasadzie, jeśli miska olejowa nie jest dodana, i gotować na to, co jest zawarte w teście (niewielkiej ilości), a następnie pieczone. A jeśli przed każdym nowym wypiekania placków do smaku to z tłuszczu – to smażone.

cienkie naleśniki

Zwróćmy się teraz od teorii do praktyki. Mianowicie: upiec cienkie naleśniki. Ten przepis jest bardzo prosty. Ponieważ zaleca się rozpocząć i rozwijać „naleśnik” rzeczy. Potrzebne będą: przesianej mąki 2 szklanki mleka – – 3 szklanki, jajka – 3 kawałki, masło – 50-60 gramów, łyżkę cukru i łyżeczkę soli .. Ubić jajka, dodać sól i cukier, natrzeć. Wlać mleko i roztopione masło lub zmiękczoną, wymieszać ponownie. Stopniowo dodawać mąkę.

Dokładnie wymieszać, aby utrzymać z coraz grudek. Podgrzewania patelni oleju. Wlać ciasto tak, że jest ona rozłożona na dnie cienką warstwą. Pieczony naleśnik na talerzu wstrząsnąć i piec dalej.

Jak i co serwowane jest to danie? Te naleśniki są idealne do swoich rzeczy. Farsz jest umieszczany na środku ciasta zawinięte kopercie. Po raz kolejny, naleśniki ułożone na patelni. W zależności od napełniania, są używane z (na przykład krem, placek z mięsem), dżemu jagodowych lub syropu miodu. Lub specjalny sos waniliowy i czekoladowy. Choć same w sobie, z krawędzią jego ostre, Rumiany w miarę tłustej, te naleśniki zadowoli każdy gust wspaniałe.

Kucharz, gospodyni, a raduyte domu!