604 Shares 7348 views

Teatr „Jeże” w Jarosławiu – prawdziwy i zabawy dla dzieci

Dzisiejsze dzieci spędzają dużo czasu przy komputerze, telewizorze, uznając ją najlepszą rozrywkę. Rodzice powinni uczyć swoje dzieci do działań kulturalnych. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest to wędrówka w teatrze lalek. Jest to wspaniałe święto i zabawa rozrywka dla młodszego pokolenia. Tutaj dzieci mogą doskonale i spędzać czas.

W Jarosławiu istnieje kilka teatrów, które pokazują występy dla dzieci: teatr lalkowy, młodzież, a także niezwykły Studio „Jeże”. W każdym z tych instytucji można znaleźć w repertuarze dokładnie to, co będzie ciekawe do swojego dziecka.

Wszyscy są na swój sposób piękne, oryginalne, każdy z własnym fascynującym repertuarze których są specjaliści, mistrzowie swoim rzemiośle. plakat dla dzieci Jarosław jest rozległe, istnieje wiele teatrów. Mieszkańcy miasta, jak również wielu turystów już dobrze znany teatr lalkowy nazwie „Jeże”, który jest zawsze bardzo ciepły, intymny nastrój, przypominający prawdziwy rodzinny wypoczynek.

twórcy Studio

Założyliśmy ten niezwykły teatr dwóch znanych w aktora-lalkarza. Jeden Honorowy Artysta Rosji Jarosława Uzenyuk, innym – Danil Morozow. Ci faceci są absolwenci Jarosław Instytutu Teatralnego w specjalności „Artysta Teatru Lalek”. Uzenyuk otrzymał także drugi dyplom reżysera.

Są zdecydowanie laureatów i studentów wielu rosyjskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych. W tym czasie i Morozov, a aktorzy byli Uzenyuk Jarosław Teatr Lalek. W 2003 roku, jest stowarzyszeniem twórczych potencjałów dwóch utalentowanych aktorów. Tworzą antrepriznyh tandem, później zwany Teatrem „jeże” w Jarosławiu.

Początkowo aktorzy zagrali swoje występy w różnych miejscach, a dopiero w 2011 roku, w marcu, otworzył własną rękę. Więc nie było to niezwykłe studio lalki „Jeże”. Natychmiast zaczął się wyróżniać wśród innych teatrach Jarosławiu, zwłaszcza swoją rodzinną ciepłą i szczerą życzliwość. Ten teatr lalkowy tylko dwóch aktorów, którzy kiedyś połączone w jedno polecenie, a dla prawie 15 lat, miłe publiczność ich wykonań. Nazwa twórczy duet pojawił się dzięki słynnej kreskówki „Jeżyk we mgle”. Dziś firma symbolem teatru-studia – jest bohaterem filmu.

Repertuar teatru lalek

Założyciele studia jest uważany za rodzina teatr, więc repertuar jest zorientowany, jak mówią, dla dzieci w wieku od trzech lat do 99. Oznacza to, ich występy są nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, dla tych, w których jest jeszcze dziecko mieszka. Teatr „Jeże” Jarosław jest miejscem dla widzów, którzy otwartych na świat, w którym dusza światła i czystych myśli.

Ya Uzenyuk i D. Morozov umieścić na sztukach różnych spektakli autorskich. Repertuar tego młodego teatru studio takie spektakle jak „Wieża”, „gęsi, łabędzie”, „Wszystkie ręce na pokład”, „Polana bajek”, „Jak buty ziemia ogrzewa”, „Ivan da Marya”, „historie Petrushkin” i wiele innych. przedstawienia teatralne „Jeże” Jarosław zawsze sprawiają, że myślisz, nawet w pozornie prostej sytuacji. Oni muszą dobrze zwycięży zło.

lekcje mistrzowskie i inne usługi do studia

Mali widzowie i ich rodzice będą podziwiać przytulną salę teatru „Jeż”, które są nie tylko wspaniałe występy, ale również wiele innych ciekawych wydarzeń. Najlepszy teatr jarosławskim artystów spędzić tu swoje warsztaty, gdzie dzieci i rodzice uczą się robić kukiełki i różne zabawki.

Wszystko cieszyć się domową atmosferę, która króluje w tych murach. Studio byli zadowoleni z warsztatów i tych zabawek, które dzieci zrobić z rękami. Z gośćmi studio artystów zorganizować niezwykłe teatralne i literackie wieczory rodzinne, wspólne tea party. Atmosfera tutaj jest tak przyjazny, szczery, że każdy użytkownik jest dosłownie minuty Odczuwalna wizyty w starych dobrych przyjaciół.

teatr lalek „Jeże”

Dwa utalentowani aktorzy odgrywają wspaniałe występy, z których wiele może się zaangażować publiczność. Dzieci pomagają rozwijać fabułę baśni, co sprawiło, sytuacja staje się jak teatralny występ domu rodzinnego. Teatr „Jeże” Jarosław wykazuje bardzo dużą liczbę sztuk. Dlatego wyjście z rodziców mają możliwość prowadzić swoje dzieci do przedstawienia kukiełkowego interesujący i zrelaksować się po tygodniu pracy.

plakat dla dzieci Jarosław

Poza tym odwiedzając Teatr dla młodzieży i Teatr Lalek repertuar zajęcia dla dzieci doskonale uzupełnia dzieło „jeże” studio. Można zobaczyć nie tylko sztukę, ale także do uczestnictwa w imprezie dla dzieci lub odwiedzić objazd całego studia. Regularne pokazy rodzinne w teatrze odbywają się w weekendy, i muzeum, które zawiera zabawki jeże, można odwiedzić każdy dzień. Studio-Teatr „Jeże” świadczy również usługi na organizację urodzin i innych działań świątecznych dla dzieci w każdym wieku.