852 Shares 7419 views

„sublimacja Love”: streszczenia, recenzje

„Sublimacji of Love” – entreprise jest w gatunku komedii przepisów. Jest to interesujące zestawienie na sztuce włoskiej wycieczki dramaturg w całym kraju.

historia

"Sublimacji of Love" – gra na grze komediowej Aldo De Benedetti. We włoskiej wersji nazwy jest „Paola i lwy.” Istnieją tylko trzy postacie: starszy MP Leone Savasta, młody pisarz Paola – energiczny i uszczypliwy kobietą i pisarz-przegrany Pietro Dehghani. Sytuacja komedia – gatunek, gdzie wiele imprez odbędzie się niespodziewanie, a główny wątek jest konflikt całkowicie losowy.

Dehghani mieszka w tym samym domu z zastępcą Savasta. Po Pietro Leone przypadkowo spada do mieszkania. On staje się świadkiem, jak zastępca próbuje uwieść Paola. Ale nie uda mu się zdobyć serce młodej dziewczyny, przeszkadza w tym wieku, brak męskiego uroku i unromantic natury. Ale MP nie zamierza wycofać się z jej celami i chce się cokolwiek zostało osiągnięte Paola.

Znajomy Pietro i Savasty. Dehghani zastępca skarży się, że napisał wiele dramatów, ale nikt nie wypuszcza, a teatry nie umieścić ich występy. Leone wyraża zgodę na drukowanie Pietro działa pod własnym nazwiskiem, tak że dając kawałek czyjejś własnej, aby podbić Paola talent i przyciągnąć jej uwagę. W tym ustawieniu, tam jest wszystko: intryga, miłość trójkąt, oszustwa i podwójne gry. Performance "sublimacji of Love" wystawił Alekseem Kiryuschenko – śmieszne, dotykanie, zabawny, choć nie dość wulgarny.

aktorzy

W spektaklu „sublimacji miłości” ruchliwych znanych aktorów: Irina Miedwiediew i Wiktor Loginov Marat Bashara.

Irina Miedwiediew odgrywa rolę Paola. Ten białoruski aktorka i piosenkarka jest bardzo dobrze znana w Rosji. Jest absolwentem Białoruskiej Akademii Sztuki, ona jest pamiętany przez publiczność do udziału w humorystyczny szkicu show „6 strzałów” w projekcie pierwszego kanału „Ice Age”, który w parze z walcowanej łyżwiarz Povilas Vanagas. Jest to jeden z wykonawców głównych ról w musicalu „Pola Negri”, poświęconych życiu słynnej aktorki Hollywood polskiego pochodzenia. Irina wykonuje także utwór.

Wiktor Loginov w „sublimacja Love” pojawia się w sztuce rolę zastępcy Leone Savasta. Absolwent Instytutu Teatralnego Jekaterynburg, zasłynął z roli genów Bukin w kanale TNT serii „Happy Together”. Aby spełnić ten aktor charakterystyczny całkowicie zmieniła swój wizerunek. Przed wziąć udział w serii, był aktor Victor Jekaterynburg Teatr Dramatyczny i zagrał. Ponadto, artysta zasłynął dzięki temu, które doprowadziły kilka koncertów w telewizji.

Marat Bashar – grający nieszczęsny pisarz Pietro Dehghani. Znany aktor teatru i kina, a także gospodarz programu telewizyjnego. Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Moskiewskiego, a następnie Szkoły Teatralnej M. S. Schepkina. Najlepiej znany ze swojej pracy w filmie, „border. Taiga powieść "" Yulia "" Cyrulik syberyjski "" Gambit turecki "" 72 metrów ".

Opinie o spektaklu

„Sublimacji of Love” (wydajność) opinii w przemówieniu otrzymał zróżnicowane. Ale większość z nich charakteryzują entreprise jako ciekawy i zabawny. Widzów napisać, że jest to świetna wydajność, łatwe do zrozumienia i bardzo zabawny. Zobacz to ustawienie – to znakomity sposób, aby odwrócić uwagę od problemów, malować szarych dni, aby odpocząć, spędzić czas zastanawiałem. Ten show jest idealnym miejscem, aby przejść do niego ze swoją drugą połowę. Działka jest skręcony repertuar znany, to przyjemność oglądać dwie godziny spektaklu odbędzie się w tym samym oddechu.

Opinie o aktorach

W opinii publicznej, wspaniałych aktorów grać w sztuce „sublimacja Love”. Opinie o aktorów mówią, że umiejętnie odsłonić wizerunki swoich bohaterów, zanurza widza w atmosferę życia we Włoszech. Bardzo dobra opinia została utworzona wśród społeczeństwa na temat gry Wiktor Loginov i Marat Basharova. Irina Miedwiediew naprawdę jak również publiczności, ale niektóre z nich wykazały, że jest to nieco Przesadnie grając. Wiele osób uważa, że ze względu na pojawienie żywy „sublimacja Love” (PLAY) na scenie Marat Basharova. Widzowie gości towarzyszą słowa wdzięczności dla aktorów i reżysera. Podziwiałem fakt, że tylko trzy aktor w stanie utrzymać uwagę całego pomieszczenia.