124 Shares 2897 views

„Mean Girls”: aktorów i funkcje filmu

Dzisiaj omówimy filmu „Wredne dziewczyny” (2010). Aktorzy, którzy wzięli w nim udział, zostaną omówione poniżej. Jest to amerykański dramat komedia wieku reżyserii Abe Sylvia.

streszczenie

Po pierwsze, należy rozważyć fabułę filmu „Wredne dziewczyny”. Aktorzy i role zostaną podane poniżej. Akcja toczy się w 1987 roku w Oklahomie. Daniel Edmondston – nałogowy chuligan. Studiuje w jej liceum. Te dziewczyny są nazywane „problematyczne”. Matka, której nazwa jest Sue Ann, ona w nieprzyjaźni. Jednym z powodów jest to, że ten ostatni ma zamiar poślubić Mormonów Ray. W tym przypadku główny bohater dostaje wraz z Clark – nieśmiałych kolegów homoseksualistów. Razem idą na dziwny samochód w Fresno.

Tam, Daniel chce znaleźć Danny Briggs – ojcu. Celem Clark – uciec od swoich rodziców, ponieważ oni grożą wysłać młodego człowieka w szkole wojskowej. matka chłopca Peggy Sue-Anne i wysłał w pościg dzieci. Podróż staje się przygoda zabawa, podczas której wszystkie znaki są świadomi, czym jest prawdziwa przyjaźń i spotkałem wielu przeszkód.

Głównymi aktorami

Daniel Edmondston i Clark – Bohaterami filmu „Wredne dziewczyny”. Obsada Dzhuno Templ i Dzheremi Doze uosabiają te obrazy na ekranie. Porozmawiajmy więcej o pierwszej.

Juno Temple Violet – brytyjska aktorka. Zasłynął dzięki udziałowi w filmie „Pokuta”, „Kochanice króla«»Cracks'. Przyznano nagrodę BAFTA jako „Rising Star”.

Milla Jovovich pojawił się na ekranie jako Sue Ann.

inni bohaterowie

Peggy i Tonya – dwie bohaterki, które w widocznym miejscu figura fabuły filmu „Wredne dziewczyny”. Aktorzy Meri Stinbergen i Marcella Lentz-Pope grać te role. Duayt Yokam przekształcony Józefa. Dzhonatan Slavin grał panie Potter. Joel Ray, a także dowiedzieć się fabuły filmu „Wredne dziewczyny”. Aktery Uilyam H. Macy i Nicholas D'Agosto uosabiają te obrazy na ekranie. Zek Lesri grał Brad. Uilyam Horvich zagrał rolę Tima. Reyli Makklendon pojawił się na ekranie w postaci Mike'a.

ciekawostki

Teraz dajemy kilka interesujących faktów o filmie „Mean Girls”, aktorzy, który dał nam wspaniały obraz. Co ciekawe, że przyjaźń z bohaterów pojawia się na tle chęci zmiany życia i wpływ norm społecznych. Premiera odbyła się w 2010 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Abe Sylvia nie tylko umieścić obraz, ale również napisał scenariusz. Podszedł z historią w roku 2004. Reżyser twierdzi, że część historii opiera się na jego osobistym doświadczeniu. Lisa Kudrow i Sally Hawkins uważane za kandydatów do udziału w filmie.

Zdjęcia rozpoczęły się w Południowej Kalifornii w 2010 roku, a zakończyła się w Los Angeles w tym samym roku. Obraz budżet był milion $ 4, pomimo faktu, że udział w projekcie Mila Yovovich – Hollywood gwiazdą pierwszej wielkości. Oglądania zaleca się tylko w obecności osoby dorosłej. obraz reklama ustanowienie zaangażowane w studio Weinstein Company Harvey i Bob Weinstein braćmi. W sumie produkcja składała się z siedmiu firm produkcyjnych. soundtrack obraz obejmuje kompozycje wykonywane Melissa Manchester.

ten ostatni jest fanem Dzheremi drzemać, który grał rolę Clarka. Skład Rainbird został napisany przy pomocy Meri Stinbergen, który śpiewał rolę matki Clarka. Film otrzymał mieszane recenzje. Rotten Tomatoes projekt mówi negatywnych głosów 27%, a także o 53% pozytywnych. Edycja New York Times zauważył, że oklaski nie jest przeznaczony dla dorosłych i wspieranie znaki odlewanych nastolatków, którzy zrobili wszystko, aby uratować dość chaotyczny scenariusz. O budżecie miliona $ 4 a film rozbił, zdobywając w sumie około 55 tysięcy złotych. Na jedną z możliwych przyczyn ekspertów obejmują limitowaną.