288 Shares 3893 views

"Watermelon" – manicure na lato. Pomysły, cechy, zdjęcia

Trudno jest myśleć o letnim manicure, niż owoce i jagody. Jasne kolory soczyste – to jest to, czego potrzebujesz na długie gorące dni i gorące noce krótkie. „Watermelon” – manicure, który nie traci na popularności od dłuższego czasu. Sposoby realizacji tego pomysłu, jest wiele, ale na podstawie którejkolwiek z nich jest kombinacją czerwony, czarny, biały i zielony. Sprawiają, że wyglądają tak realistycznie, nie zapomnij o paski na skórze i nasion. Aby utworzyć jasny lato wyglądać trzeba aplikatory do gładkich linii i Tokay pędzlem. Z ich pomocą można łatwo schludny manicure „Watermelon”. Zdjęcia w artykuł pomoże inspiracji do pracy.


środki

Jak zrobić paznokcie wyglądają jak plastry dojrzałych i soczysty arbuz? Istnieje wiele sposobów. Schludny arbuziki można uzyskać przy zastosowaniu specjalnych laski manicure z materiału polimerowego gliny. Do pracy potrzebny jest bardzo ostry nóż, pęsety, dżetów kleju i gęsty przezroczysty utrwalacza. Pochodzą one we wszystkich rodzajach. Wybierz ten, który najbardziej lubi. Może to być plaster lub dojrzałe arbuzy. Manicure z elementów połączeniowych wykonanych z gliny polimerowej będzie wyglądać stylowo i imponujący, jeśli nie przesadzić z wystrojem. Wystarczy płaty pary na każdym paznokciem. nie należy całkowicie uszczelnić całą powierzchnię fragmentów.

Kolejny prosty sposób – to naklejki, które noszą gotowego rysunku. On jest bardzo jasne i dokładne, dzięki czemu może być prawdziwym wybawieniem dla tych, których umiejętności artystyczne pozostawiają wiele do życzenia. Wystarczy wyciąć obraz pożądanej wielkości i kształcie, zwilżyć wodą, doprowadzić do kolorowych lakierów do paznokci. Gdy są suche, pokrywa warstwę utrwalacza lub lakieru bezbarwnego. Można również używać naklejek, które są stosowane w taki sam sposób – po prostu trzeba wyciąć, przyklejone do pomalowanymi paznokciami i naprawić warstwę ochronną.

Dobrym rozwiązaniem może stać tipsy. Po sztuczne paznokcie były bardzo popularne. Obecnie przyjmuje się, że są one bezpowrotnie zatonął w zapomnienie. Po tym wszystkim, moda – naturalne formy. Ale co ci, którzy mają te same formy nie są tak dobre z natury? Wskazówki mogą być doskonałą alternatywą pojemność. Ale najbardziej popularny sposób, w jaki to zrobić manicure, „Watermelon” jest malowane lub lakierowane specjalnymi farbami.

Kolor i faktura

Zdecyduj, do koloru. Czy chcesz korzystać z całej palety barw arbuza, który zawiera czerwony, biały, czarny (lub ciemny brąz) i dwa odcienie zieleni? Możesz droższa manicure w dwóch lub trzech kolorach?

Papier może być używany, a matowe i błyszczące lakiery. To wszystko zależy od preferencji i możliwości. Obiekty mogą być używane do nakładania jasnej pulpy z nasion, bogate zrazików prowokacyjne paski skorupy. Przed rozpoczęciem należy sprawdzić ze sobą kolory są łączone w projekcie? Po tym wszystkim, nie wszystkie odcienie czerwonego i zielonego wyglądają dobrze razem. Jeśli chcesz nie tylko kolory, ale również tekstury, używać akcesoriów do tworzenia nasion arbuza. Może to być drobne kryształy ciemnych odcieniach, polubusiny manicure „kawior” lub nawet lakier czarne cekinów.

kształt

Pamiętaj, zasady kompozycji, rysunek arbuza. Manicure powinny ozdobić dłonie, a nie zakłócić ich kształt. Spróbuj dokonać wyboru na rzecz podłużna zamiast linii poprzecznych, potem paznokcie będą wyglądać schludniej.

Rysunek arbuz skórka, grać kształt księżyca lub francuskiej zdobienia paznokci, podkreślając regenerować część paznokcia. "Watermelon" – manicure, który można pokonać w inny sposób. Bardzo stosowne będzie wyglądać „specjalne” kolorowe paznokcie jaśniejsza niż większość pozostałych.

Trochę o stosowności

Lato manicure „Watermelon” idealny na specjalne okazje: beach party, podróże, festiwal. Ale nawet w upale, nie będzie wyglądać ważne i właściwe w biurze solidną firmą.

Pomalowane paznokcie arbuz niosą ładunek pewnej niedbałości, a nawet frywolności. Pamiętaj, że to jest dobre dla dorastających dziewcząt, ale może ośmieszyć do dojrzałych pań. Ale jeśli musisz odejść, to całkiem możliwe, aby podjąć ryzyko. Piękne wzornictwo i staranne wykonanie gwarancja uwagę na długopisy.