673 Shares 3774 views

Cechy i farby paleta „Londa zawodowe”


W dzisiejszych czasach nie ma chyba nikogo, kto nie słyszał o środkach pielęgnacji i Farbowanie włosów z firmy „Londa”. Teraz produkty firmy są często wykorzystywane w salonach kosmetycznych doświadczonych mistrzów-specjalistów. Paleta kolorów „Londa zawodowe” jest tak bogata i różnorodna, że można wybrać odpowiedni odcień dla absolutnie każdej kobiety. W tym artykule chcę wam powiedzieć o cechach produktu.

Kilka słów o producencie

Teraz produkty są „Londa” jest znana na całym świecie. I historia marki rozpoczęła się w 1880 roku w Niemczech, kiedy miejscowy fryzjer Franz Shtroer założył firmę, której głównym celem była produkcja tkanin tiulu na peruki. Wkrótce firma została przejęta przez państwo, ale jego profil został zapisany. W 1956 roku pracowała pod nazwą „Londa”. Asortyment firmy rósł z każdym rokiem. Od 1960 roku rozpoczęła dostawy produktów w Europie Wschodniej i Związku Radzieckiego. Wtedy to nasi ludzie nauczyli się malować „Londa”. Obecnie marka ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Paleta kolorów „Londa zawodowe” jest tak szerokie, że trudno jest dla wielu kobiet dokonać wyboru między podobnych odcieniach.

Cechy produktu

Cechą tego tuszu jest to, że składa się ze specjalnych substancji – mikrosfer, że uzyskanie w każdej struktury włosów, komunikują się ze sobą. Prowadzi to barwienie trwałości. Lakier profesjonalny „Londa”, dzięki tej funkcji, doskonale wypełnia siwe włosy, pozostawiając ją bez szans. Ponadto, kompozycja według niniejszego produktu są substancje takie jak wosk keratyny i owoców. Dbają o włosach, dzięki czemu sprężyste i lśniące. Kolejną zaletą tego narzędzia – bez amoniaku w kompozycji.

„Londa Profesjonalne” farba paleta

Paleta kolorów farb, „Londa” jest bardzo szeroki. Ma około 70 uporczywe i bogate kolory. Wśród tak wielkiej różnorodności jest to niemożliwe, aby zgubić, jak nazwy kolorów są łatwe do odczytania, takich jak „ciemny blond brązowy” lub „jasny blond złoty”. Paleta reprezentowane perłowy niebieski i popiołu ton dla blond, i niebiesko-czarny sygnał do brunetek. A Brunet piękna, może znaleźć odpowiedni kolor spośród linii brązu. Istnieje 15 czerwone i miedziane odcienie dla rudych dziewcząt. Farba Kolory „Londa profesjonalne” i żywy i może spełniać wiele wymagających kupujących. Ale producent zadbał o twórczej osobowości. Może masz chęć samego, by stworzyć niepowtarzalny kolor? Aby to zrobić w linii produktów firmy są tzw mikstona – czyste kolory, które są dodawane do dowolnie wybranym odcieniu z palety „Londa professional” lub po prostu zmieszane z utleniających emulsji tej samej produkcji.

Paleta barw „Londa professional” jest szeroka i zróżnicowana. Więc czuć się swobodnie wybrać to narzędzie do malowania swoich warkocze. A jeśli masz wątpliwości, że nie może znaleźć odpowiedni odcień dla siebie, proszę skontaktować się ze sklepem, gdzie doświadczeni fryzjerzy zapewni Państwu najlepszą opcją.