504 Shares 4314 views

Co jest bezsulfatny szampon

Ostatnio, rynek kosmetyków jest środkiem często było spotkać jako bezsulfatny szampon. Co to oznacza i dlaczego jest tak popularny?


Współczesny konsument staje się coraz bardziej myśleć o wykorzystaniu środków higieny. Wielu ekspertów twierdzi, że szampony zawierają składniki, które nie korzystają i mają znaczne szkody nie tylko na włosy, ale również na nasze zdrowie. Należą do nich i siarczany (SLES ALS SLS SDS), Non-środki powierzchniowo czynne, powszechnie stosowane do wytwarzania wyrobów higienicznych (Pasty, szampony, płyny do kąpieli, żele). Ich główną cechą jest zdolność do zapewnienia dobrej skuteczne oczyszczenie i piany. Siarczany gromadzą się w tkance podskórnej i zapobiec normalnego procesu formowania bariery ochronnej skóry. Są one często powodują reakcje alergiczne na skórze.

Co przyciąga konsumentów bezsulfatny szampon? Mianowicie fakt, że brakuje najbardziej kontrowersyjnych siarczany, które stały się boi. Jak zatem okazuje bezsulfatny szampon, który nie tylko dobrze oczyścić włosy, ale także wspierać ich w dobrym stanie? Jak spienianie w nich nie jest detergenty stosowane siarczany, a ich naturalnymi pochodnymi. Należą do nich: kokoglyukizidy, kokoilglutamat kokoilosarkozynian sodowy, disodowy glutaminianu. Osobliwością tych narzędzi do włosów jest, że im więcej tych składników mają w ich skład, to stają się one miękkie.

Bezsulfatny całkiem dobry szampon oczyszcza włosy, ale tłustej skóry głowy będzie musiała być częściej myte. Pełną oczyszczają skórę głowy i włosy są prawie zawsze wymaga ponownego soaping, co prowadzi do dużej ilości detergentu. Wszystkie z tych szamponów jest dobrze połączony z klimatyzowanych, żadnej maski, balsamy. Są one idealne do stosowania po keratyny prostowania włosów i laminowania. Wśród najbardziej popularnych marek bezsulfatnyh szampony można wymienić krajowy "Mirra-Lux", "Natura siberica" i obcy "Vanilla jedwab", "Hempz Couture", "cocochoco", "Logona", "Alterna", "Yes To", " Barex Aeto”.

Jeśli piec o swoje zdrowie, nie można korzystać z BHP oraz naturalne, domowe. Aby to zrobić, można zastosować różnorodne produkty. Tak więc, naturalny szampon wykonany z miodem zrobić każdy włos doskonały. Gotować trzeba 4 łyżki. l. Rumianek 1 łyżka. l. miód. Termosu rumianku wlać 200 ml wrzącej wody. Wlew będzie gotowy w ciągu 1,5 h. Napięte infuzji dodać miód i wymieszać wszystko dokładnie. Mokre włosy obficie smarowane przygotowaną szampon i zawinięte w plastikową nasadką na pół godziny. Środki przemywa się ciepłą wodą. Na suche włosy, szampon jest stosowany 1 szt. w tygodniu, a tłuszczowych – 2 p. w tygodniu. On wzmocni włosy i poprawić ich wzrost.

Nie mniej popularne i żółtka jaj szampon. Dla średnich włosów trzeba 2 jajka. Łamią do szklanki i ubij widelcem. W jajku dodać trochę ciepłej wody i równomiernie na całej długości. Dla włosów tłustych przy użyciu szamponu, a inny przykład żółtko jaja: bita dodać sok cytrynowy (1 łyżka ..), oleju z oliwek (1 łyżeczka)., Ciepłą wodę (100 ml)..

Bardzo niejednoznaczne w pielęgnacji włosów jest użycie szamponu przeznaczonego do pielęgnacji włosów na koniach. Niektóre źródła wskazują na doskonałe działanie, a niektóre wręcz przeciwnie zabraniamy osób z niego korzystać. Koń szampon opinii, które są bardzo różne, został opracowany specjalnie dla zwierząt, a nie dla ludzi, więc końcowy wynik z użycia nie wiadomo każdemu. Niektóre zadowolony z niego (poprawy kondycji włosów, wzmocnienie ich wzrostu), podczas gdy inni twierdzą, że po ich coarsened skórę i włosy stały się niesforne i trudne. W każdym razie, nie zbyt ponieść to znaczy.