404 Shares 7224 views

Privorot na sól do zakochać się w człowieku

Magia oferuje szereg opcji, aby sprostać problemom miłości. Jeden z najpotężniejszych czarów znaleźć sól. Należy jednak być przeprowadzone sprawnie, tak aby nie wpaść w kłopoty zamiast pożądanego miłości. Zastanówmy się w jaki sposób dokonać czar miłości na soli Man, na jakie punkty powinny zostać podkreślone.

ryt filozofia

Magiczne praca jest podobna do psychologii nauka, tylko na podstawie innego postrzegania świata. Jednak trzeba zrozumieć pewne rzeczy, kiedy postanowili povorozhit. Privorot na sól jest elementem czarnej magii. A to oznacza wysokie prawdopodobieństwo wchodzenia w negatywnym programem ofiary, która jest korupcja. Aby wykluczyć taką możliwość, powinna być oparta na obrzędu miłości. To znaczy, jeśli mag odnosi się do ofiary z poczuciem głębokiego szacunku i życzę mu szczęścia, negatywne jest neutralizowany. W przeciwnym przypadku, na przykład, gdy zaklęcie wykonywana jest dla zysku, jest on równy zepsucia. Ofiara otrzymała negatywną Program cierpi, powodując martwić i wszystkich innych. Jest oczywiste, że urzeka należą do tej destrukcyjnej dziedzinie. spadnie odpowiedzialność za ofiary katastrofy. Prace będą musiały chorób, biedy i innych cierpień. Wniosek nie jest trudne do zrobienia: spell na sól wolno robić tylko z miłości, z zamiarem nadania szczęścia do ofiary. Jeśli opanujesz tę kwestię, można przystąpić do wykonywania zawodu.

Zaklęcie solą i zdjęć

Pierwszą z rozważanych rytuałów opartych na modlitwie i pracy w mocy czarodzieja. Na spotkaniu przygotować fotografię ofiary. Człowiek na zdjęciu powinien być jeden w stanie spoczynku, lepiej w dobrym nastroju. Zobacz, że jest łatwo widoczne oko. Idealnie ofiara ze zdjęciami należy patrzeć prosto i uśmiech. Zakup soli o zachodzie słońca w piątek do rosnącego księżyca. Znaczna część wróżby odbywa się w tej fazie satelity. Przeliterować na człowieka na sól była sukcesem, konieczne jest zdobycie kryształów sprzedawczyni, która nadmiernie wieku kreatora. Mężczyźni nie dają pieniądze, rytuał nie będzie działać. Nadal jest zabronione odbioru. Dlatego zaleca się, aby przygotować małe pieniądze. Jeżeli jednak podda „zapomnieć”, aby ją zabrać. Zaklęcie na sól spędzić tego wieczoru.

Technika rytuału

Staram się robić wszystko w tajemnicy. Musimy podgadat czas, kiedy nikt nie będzie przeszkadzać magię. Alien energia skomplikować wpływ na ofiary, a może i nie przekierować przepływ w drugim kierunku. Weź patelni i umieścić w ogniu. To posypać garść soli, mierzoną od lewej ręce. Przy ogrzewaniu, czytałem modlitwy. Pamiętaj, aby mówić na głos dwóch: „Matka Boża, Virgin, radujcie się” „Ojcze nasz” i Jest to dopuszczalne, aby dodać odniesienie do Anioła Stróża. Po każdym żądaniu modlitewnej, że miłość stała wzajemna. Odbywa się to własnymi słowami. Piętnaście minut później wlać ogrzanej soli na zdjęcie ofiary. Należy pamiętać, że pozostały produkt w wiązce nie mogą być stosowane w żywności. Sól powinna być zmywane silnego strumienia wody. W przeciwnym razie będzie to zabrać część energii miłości zaklęcia. Poczekaj, aż sól na zdjęcie, aby je schłodzić. Starannie owinąć wszystko w T-shirt lub innej odzieży noszonej na ciele. Dobry ukryć. Zaklęcie zaczną obowiązywać natychmiast. Postaraj się komunikować z ofiarą następnego ranka, aby wzmocnić efekt.

Silne privoroty na sól

Powyższe odnosi się do rytuału pilota. Jego energia rozprzestrzenia się powoli. Jeśli potrzebujesz szybki rezultat, trzeba będzie działać inaczej. Potężny czar miłości to te, które odbywają kontakt. Oznacza to, że należy dodać sól mówić i jeść ofiary. Nabyć magiczną materiału powinna być taka sama jak opisano powyżej. Nigdy nie należy przyjmować przesyłki, jeśli chcesz uzyskać wyniki. Doprowadzić do domu soli i umieścić pod stołem kuchennym nocą. Rite spędzić dzień później. Lekkie dwie świece, skręcając je ze sobą. Podczas gdy płoną, wlać nową chusteczkę, trochę soli. Oszczerstwa na jej działce. Mów konieczne jest tyle razy, ile lat poświęcenia. Sól powinna być dodawana do żywności obiektu miłość pisowni dla kolejnych siedmiu dni. Będzie on stopniowo tracą siłę, więc trzeba się spieszyć. Nazwa spisek, a następnie z drugiej strony nie będzie działać. Jest możliwe, aby dodać trochę soli wspólnego naczynia.

słowa spiskowe

„Idź lasy, zielone pola, morze, ocean, do Buyan Island. Jest krzywa Zamek stoi zawsze pod górę. To tęsknota siedzi w łańcuchach. Na ręce kajdany na śrubach drzwi. Nie daj się melancholii, związany z planszy. I rozbić pęta, wszystkie bary otwarte. Idź, tęsknota za sługi Pańskiego (nazwę), doprowadzić go do gorzkiego losu. Twist dusza, sieć bicz. Niech noc i dzień widzi światło tylko w moim imieniu. Spać, jeść, nie dają, oddech wycisnąć. Niech mój obraz jest miłość podpalany. Amen! "

Wpływ na nie-wolnego człowieka

Należy rozumieć, że wpływ na pojedynczych i żonatych ludzi powinno się zmieniać. Jeśli obiekt ma pewien związek, powinien najpierw złamać, a następnie oczarować mężczyznę do siebie. Odbywa się to w jednym rytuału. Należy jednak mieć na uwadze, że czar z żonatym mężczyzną na sól – rytuał czarny. W rezultacie sam mężczyzna, a jego żona otrzymują obrażenia. Łamie ich związek. Dopiero po tym, stając się „wolne”, zwrócił uwagę na zakazchitsu. Rytuał zaleca się na cmentarzu. Musimy się tam dopiero w piątek. Ten dzień jest dla magii miłosnej. Szkolenie rozpoczyna się natychmiast po północy dnia.

Przeprowadzania rytuału cmentarz

Sól jest niezbędne do uzyskania przy zachodzie słońca. Metoda ta jest taka sama jak już opisano. Nie należy przyjmować przesyłki, kupować tylko od kobiety, która jest starsza. Aby wzmocnić oddziaływanie, pożądane jest, aby zamiast zrobić zdjęcie „na kredyt” niczego ofiary. Ta pozycja wlać sól na całą noc. W porannej darmowe rzeczy, a białe kryształy zmontować w nowym szalikiem. Użyj cały pakiet. Knot nosić cmentarz przed południem. Ze wzmianką hals. Na przykład, cukierki i ciasteczka. Przybywając na cmentarzu znajduje się grób, który leży ofiarą tej samej nazwie. Przejść obok świeżych grobów i podjąć każde dwa kwiat. Zostaw je na grobie imiennika ofiary, wylewa na wzgórzu całą sól. Powiedzieć głośno spisku słowo. Oba groby zostawić wzmiankę. Idź do domu. Nie zapomnij, aby powrócić po rytualnej ofiary rzeczy. Zaklęcie zacznie obowiązywać, jak tylko człowiek dotyka tematu. Wzór rytuału cmentarza: „soli kuchennej bez koń bez kierowcy. Siła nie czuje, nie może iść. A sługa Pański (nazwa) bez mojej utraconej duszy jest rozrywany, szuka miłości, ale nie spotkał. Podrzucając świata, nigdzie nie znajdzie resztę. Jak widzę, więc kwitnienie serce, serce topnieje. Niech rozrywany od innych bram, wszystko w moje ślady chodzenia, podziwiając obozu, jego przytulanie broni, nikt nie wie więcej! "

Klapy za pomocą soli

Wielu nie wie, że opisane obrzędy mają mocy wstecznej. Jeśli zauważysz, że bliska osoba zaczął zachowywać się nienormalnie, zainteresował się inny, nie spiesz się poddać. Jest prawdopodobne, że był ofiarą magii. Nie spiesz się, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by miłość zaklęcie na sól, aby odzyskać swoje zmysły. Najpierw spróbuj wyczyścić pole partnera. Do rytuału również wymagane sól i zdjęć. A technika jest podobna. Musisz kupić siedem kościelne świece. Nawet kupić sól. Ale go kupić w tym przypadku tylko w środę przed południem na sierp księżyca. Przybyciu do domu, spędzić obrzęd. Powinien on być w kuchni, aby zapalić świeczkę. Patelni podgrzać soli, zmierzona przy jej drewnianą łyżką. Wystarczy trzy porcje. Przy ogrzewaniu, przeczytaj 90. psalm na głos. Powiedzieć, powinno być czterdzieści razy z rzędu. Zdjęcia muszą być otoczony świecami. Jako zakończone, przepływ wody płuczącej woda słona. Zdjęcia i popiół związać w bryczesach ulubionych. Pakiet umieścić pod łóżkiem, ofiara miłości zaklęcie. Wkrótce będzie ona osłabić wpływ, a potem odejść na zawsze.

środki bezpieczeństwa

Pozwól nam skończyć gdzie zaczęliśmy. Pisowni – jest czarny rytuał. Jest to niebezpieczne zarówno dla ofiary i dla najbardziej czarodziejem. Konieczne jest, aby pamiętać o dwóch zasad. Po pierwsze, działa z miłości, dla szczęścia drugiej osoby. Jest to najbardziej potężny talizman. Jeśli zdecydowałeś się przeliterować powody Mercantile, nie używaj soli. Substancja ta ma niesamowitą siłę. Pochłania energii aury, przetwarza i wysyła w przestrzeń. Jeżeli dusza jest negatywna, to będzie wielokrotnie przedłużony. Naturalnie, mag spadnie poniżej wystrzału. Po drugie, musi być wrażliwy na najmniejsze zmiany w polu po rytuale. Zauważyłem coś złego – wykonać czyszczenie, nie czekaj na kłopoty. Wtedy będzie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. A jeszcze lepiej – nie czarować, i pracy z własną energią. Istnieje wiele rytuałów, które zwiększają atrakcyjność kreatora do płci przeciwnej. Powodzenia!