474 Shares 5228 views

Black and White – szkocka whisky krwi

Słynny Szkocja? Piękno dawnych zamków, jego Highlands, dudy piosenki i prawdopodobnie dość znanego potwora z Loch Ness. Ale jest to trochę szaro i deszczowo królestwo i jego wizytówka, na której cały świat wie. Jest to tradycyjna szkocka whisky. Jednym z najbardziej popularnych dzisiaj jest czarno-biały – whisky z czystą, miękką, lekko słodki smak. Pić w konwencjonalnej butelce z skromnym czarno-białe etykiety zasłynął na całym świecie dzięki James Bashenenu. O tym, jak to było, będziemy wyjaśniać w tym artykule.

trochę wcześniej

History of Black and White (whisky), rozpoczęła się młodego chłopca, który pochodził z prowincji na podbój stolicy Wielkiej Brytanii. Jedynym zadaniem był oferowany w czasie – jest znalezienie nabywców niż nie zadziwiające, szary i nudny, jak sama Szkocji, whisky. Dziwnego, że młody człowiek nie tylko zaczął radzić sobie z jego pracy, ale była w stanie zorganizować dostawę do samego serca Londynu, a później do wszystkich innych głównych rynków zbytu. Od whisky, którą nazwano „House of Commons”, zaczęły się popularne. Ale napój nie zmienił, pozostał ten sam, z nudnym blado etykiecie, gdzie czarno-białe napisano: «Dom Wspólnej». Kupujący naprawdę nie uchwycić sens tytułu, ale po prostu powiedział: „Wygrałem go, czarne i białe …”

Najpierw był popularność

Dzheyms Bashenen, mianowicie tzw młody człowiek, nie powstrzymało karierę dystrybutora. Cicho badane umiejętności mieszania, a po chwili był w stanie dać życie zupełnie nowy, ale ich napoje. Dla imienia przypadku nie jest na etykiecie butelki zatrzymany z napisem „Black and white” (lub czarno-białe). Whisky, której wszyscy wiemy dzisiaj, pojawiła się dość niezwykłe. Po raz pierwszy stał się sławny, a następnie ujrzał światło.

Czarno-biały pies …?

Wiele będzie się zastanawiać, dlaczego na etykiecie napoju alkoholowego afiszować czarno-biały Terier szkocki Highland. Black and White – whisky, a co robi pies ma z nim zrobić? James chciał jego napój miał własną specjalną kartę. Ale oto, co powinno być w kolorze czarnym i białym wizytówki, że nie było łatwo wymyślić. Jeden dzień, odwiedzając wystawę psów, zwrócił uwagę na parochkau szkockich terierów: białe i czarne. I nie pozostało niezauważone przez inicjatora mieszanki. Jeżeli whisky i powinny mieć swój własny wyróżnik takie kontrastujące para – jedno z najlepszych rozwiązań. Więc Black and White – whisky, urodzony w Szkocji – były dwa wiernych przyjaciół na etykiecie: Highland biały i czarny Terier szkocki. Nawiasem mówiąc, psy nie są również pozostawione w zapomnienie, a dziś są one znane nie mniej popularnego napoju.

Scotch whisky

Tradycyjnie, taki napój pije się schłodzone. Whisky często zawarte w kompozycji napojów alkoholowych lub pić czysty, z dodatkiem lodu. Zimne kostki będzie powoli rozpuszczają się taśma klejąca jest łatwe i przyjemne, czyniąc ją miękką i podkreślenia smaku. Na podstawie tej taśmy przylepnej wytwarza się i wiele koktajli znanych i złożonym składzie, a całkiem prosta.

Co do smaku whisky czerni i bieli? Recenzje swoich fanów, a oni mogą dać odpowiednią ocenę pić, powiedzmy, że ta whisky ma łagodny smak i delikatny aromat w połączeniu z dobrą wytrzymałością. Napój zawiera lekkie nuty torfu w połączeniu ze świeżością skoszonej trawy. motywy miód dać mu trochę słodyczy, który pozostaje przyjemny posmak.

Ile jest Black & White (whisky)? Cena za butelkę zaczyna się od 2000 rubli. To nie jest dużo i nie wystarczy do doskonałej szkockiej whisky z wieku historii. Napój ten został stworzony w celu otaczają Cię swoim ciepłem w zimny zimowy wieczór, lub być miłym dodatkiem do dialogu w dobrym towarzystwie starych znajomych.