418 Shares 5105 views

Jesteśmy zaangażowani w twórczej pracy z dziećmi. Rękodzieło z szyszek z rękami

Spacerując w parku z dziećmi, zebrać Choinka i szyszek sosny – dary natury dobrym materiałem dla kreatywności dzieci. Od nich można zrobić figurki zwierząt, ludzi, drzew, ustanawiają swoje domy i labirynty. Więc można pomóc dzieciom w tej lekcji, przygotowaliśmy dla Ciebie: wybór informacji, z którego dowiesz się , jak można zrobić rzemiosła z szyszek; zdjęcia gotowych zabawek i pamiątek z tego naturalnego materiału; jak również wskazówek, w jaki sposób można to zrobić. Zobacz i wcielania pomysłów w rzeczywistość.

ptaki

Bryła, kilka liści i jeden biodra (lub żołądź) – to jest prawie gotowy ptak figurka. Jak zrobić rzemiosła z szyszek w postaci gołębicy lub kaczki? Gotować zwane naturalne materiały i wykonaj kroki.

  1. Na skraju uderzeniami okrągłych wykorzystaniem plasteliny, dołącz biodra.
  2. Na każdej stronie umieścić jeden liść z drzewa. Jeżeli hack jest przeznaczony do długotrwałego przechowywania, konieczne jest najpierw wysuszyć liści.
  3. Ogon ptaka również wynikać z liści.
  4. Oczy wystają z czarnej gliny.
  5. Opcjonalnie można wykonać gniazdo suchą trawę, skręcony w pierścień.

To, jak szybko można zrobić rzemiosła z szyszek z rękami w postaci ptaka.

zwierzęta

Podstawą figur małe zwierzęta kilka stożki o różnych rozmiarach. Szczególnie interesująca jest niedźwiedź, wykonane z tego naturalnego materiału. Do jego produkcji potrzeba jeden wielki strzał (korpus), jeden średniej wielkości (głowa) i cztery małe (nóg). Wszystkie części połączyć plasteliny. Uszy mogą być wycięte z wysuszonych liści. Bardzo dobre uszy uzyskane z nasion klonu – krylatok. Nos i oczy kształtować z plasteliny.

Na tej samej zasadzie można robić inne rzemiosła z szyszek z rękami w postaci zwierząt.

ryba

Życie morskie mogą być również wykonane z szyszek. Sylwetka ryby obsługiwać z jednego szyszek i liści, które zabezpieczają zarówno płetwy. Zaledwie kilka minut z dzieckiem, zrobić staw z mieszkańców morskich. Aby ryby były jaśniejsze płetwy można zrobić to z kolorowego papieru lub przędzy. Wykonać takie kolorowe rzemiosła z szyszek z rękami jak Ciebie i Twojego dziecka.

gnomy

postać ludzka z szyszek jest ulubionym bohaterem w grach malucha. Do jego produkcji muszą wpadać (ciało), żołądź (głowa), fragmenty suchych gałązek (górnych i dolnych), pistacje powłoki lub plasterki żołędzi (stóp). Wszystkie przedmioty więź między plasteliny. Uruchomić fryzura mały człowiek z nici, źdźbła trawy lub papieru. Można zrobić spódnicę z liści, czy jest to postać kobieca. W ten sposób można zrobić całą rodzinę.

Jeśli chcesz, aby rzemiosła z szyszek własnymi rękami służyły przez długi czas, a następnie dołączyć je niż gliny, i za pomocą gorącego kleju pistolet lub produktów z drewna. Ale robi twórczej pracy z dziećmi, dbać o przestrzeganie bezpieczeństwa w pracy z tych materiałów klejących. Można również produkty procesowe lakierem akrylowym – da zabawki i pamiątki siłę i blask.

Inspiracją do ciebie i cieszyć się swoją kreatywność wraz z odrobiną Fidget!