830 Shares 4344 views

Kilka wskazówek, jak zrobić kompozycję kwiatów i warzyw

Jesień – bardzo piękna pora roku, która inspiruje poetów i artystów na nowe kreacje. Może my, zwykli ludzie, konieczne jest, aby spróbować stworzyć coś trywialny? Nagle istnieje pomysł, aby oryginalną kompozycję kwiatów i warzyw. Spróbujmy?

realizacja

Korzystanie z upraw własnymi rękami, można zrobić piękny i niezwykły skład kwiatów i warzyw. Nawet dyni można zrobić wspaniały wazon na jesienny bukiet. Dla kolorach z łóżka służyć jako wielki dekoracji figurek wykonanych z warzyw, gałęzie drzew, gałązki czeremchy, i tak dalej. D. I nawet jeśli nigdy nie stworzył takie arcydzieła, to warto spróbować.

Pierwsze małe kroki

Do produkcji takich wyrobów wykonanych z kwiatów i warzyw jako „Wazon z dyni” jest wymagane: Rośliny i kwiaty, ulubione dynia, nóż, butelka plastikowa, papier ścierny, farby. Zaczynajmy.

przygotowanie dyni

Wybierz żądany rozmiar dyni, usuń go z treści, a następnie wysuszyć. Ale upewnij się, że nie uległa pogorszeniu. Suszenie powinno być za pomocą papierowych ręczników, które chcesz umieścić w środku, następnie przykryć lakieru do włosów lub roztworem wody i gliceryny. Korzystanie z wazeliny, nasmarować zewnątrz dyni.

Wazon z dyni: kamienie milowe

Butelki z tworzywa sztucznego pojemnika wyciąć żądany rozmiar i umieścić w dyni.

Przykryć biały dyni (żółty, czarny, do wyboru) z farbą i przetrzeć papierem ściernym.

Na zewnątrz, można ozdobić materiałów dyni w ręku, który jest pełen domu. Na przykład: aby wzory koralików do dekoracji jesienne liście.

Pozostaje tylko wybrać kwiaty i umieścić go w wazonie. Twoje pierwsze arcydzieło będzie wyglądać bardzo ładne i miłe zaskoczenie gości i krewnych!
Wazon zakochać się w tym wszystkim, nie pozostawi obojętnym! A co najważniejsze – jego trwałość jest nieograniczona.

Daisy daikon

Są to kompozycje z kwiatów i warzyw, które są przechowywane przez długi czas, ale jego oryginalność i piękno są fascynujące. Na przykład, stokrotki daikon. Spróbujmy zrobić.

Weź naczyniu do pieczenia i umieścić na plasterki daikon płatków.

Marchew kwiatów ciętych serca w przyszłości i wykałaczki czy łodygi.

Kwiaty malować niebieski barwnik.

Aby korzystać z łodygi selera. Usunąć go z liści i gałązek nacięcie.

Jak zrobić kwiaty z warzyw?

Anturium. Weź czerwoną paprykę, co serce. Wykonujemy go w otwór w środku i włóż tłuczka z marchwi. Gotowe!

Pąki. Weź Rzodkiew z nożem i dokonać cięć płytkich (do głębokości 1 cm), więc mamy cały szereg płatków. Nie zapomnij, aby podnieść je do góry. Okazało się, że to wspaniałe delikatne pąki.

Pomarańczowe kwiaty. Marchew, aby nacięcia 3 skierowane do środka skośnego, tworząc płatki.

Podobnie, wytworzyć części o dużych rozmiarach. Wszystko nawleczone na wykałaczki. I gotowy do kwiatu pomarańczy!

I wreszcie,

W ten sposób, przy użyciu upraw, można nauczyć się tworzyć wspaniałe kompozycje z kwiatów i warzyw. Bądź kreatywny! ludzka wyobraźnia jest nieograniczona! I z każdym nowym rzemiosła będzie nowa oryginalna kompozycja z kwiatów i warzyw.