414 Shares 2764 views

Dowiedz się, jak zrobić pomponami papierowe z rąk. master class

Na pewno nie tylko podziwiać piękną dekorację wakacji w bujnej kulkami papieru. Ten rodzaj dekoracji – pomponami papierowe. Z rękami takie piękno może zrobić każdy z was. Instrukcje dotyczące ich produkcji przedstawione w tym artykule i przekonaj się sam.

Dowiedz się, jak zrobić pompony papieru. klasy mistrzowskie dla początkujących mistrzów

Następujące narzędzia i materiały potrzebne do produkcji papieru miski:

  • duże nożyce;
  • cienkiego drutu;
  • papier falisty, tkanek lub krepy;
  • żyłki lub plecionki cienki.

Jak zrobić pomponami papierowe z rąk? Opis procesu pracy

  1. Rolka papieru, pocięte na kawałki wielkości strony krajobrazu, około 20×30 santmerov. Trzeba osiem takich przedmiotów obrabianych do jednej miski. Każdy arkusz na zasadzie wentylatora krotnie o szerokości 2 cm zagięcia. W ten sposób przygotowanie wszystkich szczegółów. Powinieneś mieć teraz osiem „garmoshechek”.
  2. Wszystkie blanki złożone na siebie, wyrównując brzegi. Umieścić produkt w połowie i zaznaczyć środku (składane siedzenia). Krawat w tym momencie drut papieru, dokręcić. Należy pamiętać, że materiał, z którego produkt jest przeprowadzana, jest bardzo delikatny i łatwo oderwać. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas pracy z drutu i nożyczek. Alternatywnie forma wstępna może bandaż gęstą nici.
  3. Poprzez ten montażowej sznurka łóżkiem lub plecionki, tworząc pętlę na które w przyszłości produkt zostanie zawieszone.
  4. Krawędzie półfabrykatu cięcia papieru lub półkolistym trójkąta. Jeśli produkt narysować pierwszą metodę, trzeba będzie zaokrąglony Pompon „płatków”. Ostre końce są uzyskiwane jeśli region wykonać drugą metodę.
  5. Zgrabne ruchy „raspushivayte” Każda warstwa papieru, unosząc go od środka i tworzą wspaniałą piłkę. Jeśli płatki nie chcą stanąć prosto w dół, mogą być w kilku miejscach, aby chwycić sobą klejem. Ale to powinno być tylko kilka kropel tego materiału, ponieważ produkt straci swoją lekkość i lekkość.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić pompony papieru. Po spędzeniu pół godziny swojego czasu, będzie w stanie wyprodukować swoją oryginalną i bardzo piękny produkt.

Kilka przydatnych wskazówek dla tych, którzy po raz pierwszy ma pompony rękodzieło wykonane z papieru własnymi rękami

Zmniejszyć lub powiększyć rozmiar luki, w wyniku dostaniesz kule o różnych rozmiarach. Liczba arkuszy papieru można także zmienić w dowolny sposób. Wziąć pod uwagę fakt, że im więcej „mieszek” można zrobić, tym większy i bardziej wspaniały skręt pomponem. Jeśli wpiszesz w jednym kawałku papieru w różnych kolorach, a następnie piłka zmieni jasne i kolorowe.

Gdzie korzystanie z papieru pomponami, wykonany własnymi rękami?

Idea jest naprawdę dużo. Takie duże akcesoria mogą być wspaniałą ozdobą pokoju. Kiedy żyłka powiesić jakieś kolorowe pompony różnej wielkości i powiesić na ścianie lub na schodach, że otrzymał już jasny wieniec. Jak papierowe kulki dzisiaj stało się modne ozdobić samochód ślubny. Pompony mały rozmiar można ozdobić świąteczną tabelę mocowania ich do szkieł nóg szyjki butelek na napoje przez napełnianie pierścieniowych uchwytów do podpasek. A to nie wszystkie pomysły, w których mogą być stosowane kulki z papieru. Bądź kreatywny, tworzyć i ozdobić swoje życie z jasnych i ładnych drobiazgi.