619 Shares 9908 views

Damskie igły dziewiarskie rękawów z opisem i zdjęciem

dziania dawna nie jest już uważany za nudny romans. Dziś jest to modne, zabawne i trafne. Oddzielna produkcja odzieży lub akcesoriów jest znakiem oryginalnych preferencji smakowych i niestandardowych, aniżeli brak budżetu.

W tym aspekcie, a zostanie ona uznana ciekawy sposób za pomocą którego można szybko dzianiny bez rękawów kobiety szprychy (opis i zdjęcie).

Piękno podwiązka ściegu

We wczesnych stadiach drutach uczenia się uczyć tych samych prostych sztuczek: realizacja pętli przednich i bełkot. Jest to konieczne, gdyż bez wyjątku wzory są kombinacje elementów danych.

Na zdjęciu na następnej fotografii kamizelki (kamizelkę żeńskie) szprychy połączony tzw pończoch ścieg.

Sekwencja formowania takiego wzoru jest to, że wszystkie pętle na wszystkich stanowiskach provyazyvat tylko twarzy. W efekcie uzyskuje się wstęgę obszerne i dość gęsta. Jest to wyraźnie widoczne bruzdy poziome, pionowe oraz nie ma w ogóle.

Specyfika podwiązka ściegu można nazwać, że dla jego realizacja może rozpocząć się od pierwszego rzędu. Powstały internetowej nie będzie skręcać lub odkształcić dno lub w jakikolwiek inny sposób. Ta cecha może być stosowany wzór na drutach panele dolne lub boczne dla innych produktów.

Nowoczesny model kamizelki

Powiązane proste samice rękawów igieł dziewiarskich (opis procesu można znaleźć poniżej) mają kształt prostokąta z pach w postaci szczelin. Co do zasady, na zapięciu tych produktów nie jest ustalona. Krawędzie kamizelki może zwisać swobodnie być stały pas, broszka lub sworzeń. Jednakże, w razie potrzeby, można uszyć jeden duży lub kilka małych przycisków na powiązanych szprychach kobiet rękawów. Z opisu tych produktów trzeba uważać, aby nie pominąć działanie pętli.

Na zewnętrznej rękawów bezpośrednio wpływają na grubość i skład nici. Jeśli stosuje się dość grubej nici (mniej niż 100 m / 100 g), uzyskać bardzo masywne i sztywne ostrze. Przykładem jest następujący obraz, który przedstawia samicę wełnianą kamizelkę (dziania dzianiny wzór).

Inne wyroby są wykonane z cieńszego materiału, którego grubość jest w zakresie 200-350 m 100 gramów. Jest to optymalne parametry przędzy dla większości ciepłych tkanin.

Kamizelka żeński: dziania łatwiejsze niż kiedykolwiek

kierunek Knitting wzdłużny do tej pozycji.

Oznacza to, że liczba pętli składu czcionek będzie nie od dołu, ale z boku. Aby dowiedzieć się, jak wiele pętle musisz wybrać, należy wykonać próbę kontrolną. Dla wyżej wymienionych grubości gęstości dziania przędzy będzie następujący: 10 cm równe 22 pętli.

Tak więc, na prostokątnej części o szerokości 50 cm konieczne pętle wybierania 110 (oraz dwie pętle na krawędzi). Więcej kobiet kamizelka szprychy pasuje dla początkujących, jak następuje:

  • W sumie dobra i zła szeregach provyazyvat cały zawias twarzy.
  • Pierwsza część części (lewy półka) przeprowadza się na wysokości 30-32 cm.
  • Dokonywanie pachy: 25 drutach pętli obróbki gwintu, a następnie zmienić go na wysoki kontrast i uruchomić go następujące 20-22 cm (44-48 pętla). Następnie powrócić przędzy roboczą i dzianiny to pozostałe sts. Jednocześnie końce przędzy kontrastujące nie powinna naprawić, wystarczy dokręcić.
  • Powrót wykonanie: tkania tkaniny o wysokości 37-40 cm.
  • Podobny preparat drugiego armhole.
  • Shutdown: Knitting prawy przód tej samej wysokości, po lewej stronie.

Po zakończeniu prac, wszystkie pętle powinny być starannie i luźno zamknięta.

Pach i wykończenia

W ostatnim kroku należy delikatnie pociągnąć nitkę kontrastującą, które były przywiązane 44-48 pętle armhole. Równolegle powinny być noszone opuszczone pętle na szprychy, żeby nie upaść, a nie tworzyć broach.

Że będzie miał dwie szprychy z umieścić na zawiasach. Wszystkie z nich powinny być zamknięte w dowolny sposób.

Gotowy produkt może związać kontur słupków bez sc lub zostawić w takiej postaci jak jest. Należy powiedzieć, że przy użyciu grube nici wiązanie niepożądane. Patrzy zbyt szorstki.

alternatywy rękawów

Tam został opisany najbardziej proste średniej długości rękawów z minimalną kołnierz. W rzeczywistości, ta kamizelka jest bardzo wygodne dla symulacji. Może być wykonany długo, a półki są ugięcia rogach.

bezrękawniki również wygląda interesująco z wysokim kołnierzem.

jest składany i umieszczone na ramionach lub nosić w postaci pomarszczenia.

Na szczególną uwagę zasługują kaptury.

Ta pozycja pozwala na tworzenie bardzo atrakcyjnych kobiet rękawów mówił, opisując problemy nie powinny się pojawić jako kaptur ma prostokątny kształt. W rzeczywistości, jest to długi kołnierz, naszyte na górze.