624 Shares 1598 views

Przegląd SEC „Plac Czerwony” (Tuapse)

Kompleks handlowo-rozrywkowy „Plac Czerwony” (Tuapse) od dawna jest kochany przez mieszkańców. Po tym wszystkim, tutaj można znaleźć restaurację, która będzie gotować smaczne jedzenie, sklep moda czy przyjemną rozrywkę dla siebie i swoich dzieci. Dlatego SEC „Plac Czerwony” od dawna ulubionym miejscem wypoczynku, w tym rodziny.

Centrum handlowe zostało otwarte w październiku 2010 roku. Znajduje się na czterech kondygnacjach o łącznej powierzchni 25.000 metrów kwadratowych, z czego 18.000 metrów kwadratowych są wynajmowane na warunkach komercyjnych. W tej chwili istnieje ponad 50 sklepów i zakładów.

Statystyki pokazują, że średnio około 170 tysięcy osób miesięcznie przyjść do SEC „Plac Czerwony” (Tuapse), opinie użytkowników na temat infrastruktury dostępnej tutaj, sklepach, kompleksów rozrywkowych, ogólnie pozytywnego. Zostało to potwierdzone przez inne statystyki: każdy mieszkaniec miasta odwiedził centrum handlowe średnio raz lub dwa razy w miesiącu.

sklepy

Na terenie centrum handlowo-rozrywkowego „Plac Czerwony” (Tuapse), istnieje wiele sklepów, z których niektóre są wyloty znanych marek. Oto lista niektórych z nich według kategorii.

Odzież damska: Concept ( "Concept Club") Club, Milavitsa ( "Milavitsa"), New Yorker ( "New Yorker"), INCITY ( "INSITA"), Mango ( "Mango"), Gloria Jeans & Jee gay ( „Gloria dżinsy i Dzhi Dzhey "), O'STIN (" Austin "), Zolla (" Zolli „).

Odzież męska: Henderson ( "Henderson"), Westland ( "Westland").

Dzieci: Acoola ( "Shark"), Danilo ( "Danilo"), "cudowne dziecko", "Smile", "Little Things".

Akcesoria i biżuteria: beetween ( "Bitvin"), InCity ( "INSITA"), Lady Collection ( "Lady Collection").

Kosmetyki i perfumy: "L'Etoile", "Magnet kosmetyki", "Mankiw"

Księgarniach: "Magnes", "read-City."

Ponadto, nie jest dobrze znana sieć wylot buty Kari ( „Kari”), który znajduje się na trzecim piętrze centrum handlowego. Posiada również duży sklep z elektroniką i domowych urządzeń „M. Video”. Na parterze znajduje się apteka „Melody zdrowie” i duża rodzina hipermarket „Magnit”, gdzie można kupić produkty dla domu i rodziny, a także żywności.

Bary, kawiarnie, restauracje

Podczas wakacji jest często chęć zjeść pyszne jedzenie. W centrum handlowym „Plac Czerwony” Istnieje wiele, gdzie można to zrobić. Wszystkie z nich są skierowane do różnych żywności i innym poziomie odwiedzających dochodach.

Istnieje małe kawiarnie budżetowe, gdzie można usiąść z rodziną: burgernaya Burger King, Ice Crem, w której menu oferuje najsmaczniejsze lody, a na czwartym piętrze w centrum handlowym, można spojrzeć na „Seli zjedzone”, „Lato” i Pro Sushi.

jest tam dobra włoska restauracja „Portofino” jest na czwartym piętrze, których ceny są obliczane na zamożnego społeczeństwa, niemniej jednak tabele instytucje są stale zajęty, więc wskazane jest, aby zarezerwować z wyprzedzeniem.

rozrywka

Dwa bardzo popularnym miejscem rozrywki znajduje się w SEC „Plac Czerwony” (Tuapse) – kino „Monitor” i wyspa raj dla dzieci o nazwie „Limpopo”.

Dzieci centrum rozrywki „Limpopo” można znaleźć na trzecim piętrze kompleksu. Tu jest mnóstwo rozrywki: suchy basen, labirynty, wielcy projektanci, jak również kilka place zabaw, które będą interesować zarówno chłopców jak i dziewcząt. Jest kino dla dzieci, gdzie można oglądać swoje ulubione bajki.

W „Limpopo”, można łatwo zorganizować dziecku urodziny. Wszelkie pytania dotyczące organizacji wypoczynku mogą przejąć administrację centrum handlowego „Plac Czerwony” (Tuapse).

Kino „Monitor” są bardzo lubiący odwiedzających dorosłych. Składa się on z czterech wygodnych pokoi, w których za pomocą nowoczesnego sprzętu dźwiękowego i światła na ogromny ekran pokazuje trendy kinematografii rosyjskiej i zagranicznej. Wszystko w salach może pomieścić do 668 osób na pokazie kinowym. Wygodne klasyczne krzesła i sofy ustawione w kinach TC „czerwony obszar” (Tuapse). Recenzje niedawno opublikowanych aktualizacjach zawsze można przeczytać na stronie internetowej „Monitor”.

W kinie znajduje się bar, gdzie można kupić popcorn i napoje bezalkoholowe.

Każdy, kto chce pracować, aby poprawić jego kształt mogą korzystać z centrum fitness Family & Fitness, która również znajduje się w centrum handlowym. Wszyscy klienci klubu mają możliwość odwiedzenia jego jednorazowe lub subskrypcji, które można kupić w każdej chwili (jeden rok).

Jak się tam dostać

Kompleks handlowo-rozrywkowy położony jest w miejscowości Tuapsie, ul Soczi, 2. Jeśli zamierzasz się tu dostać środkami transportu publicznego, konieczne jest, aby przejść do stacji o tej samej nazwie. Wcześniejsze SEC "czerwonym obszarze" (Tuapsie) Autobusy są ponumerowane 7, 15, 17, 29a, 30, 30a i 46, a także czółenka 14, 15, 29, 30, 47.

informacje dodatkowe

W centrum handlowym „Plac Czerwony” Tuapse posiada własny parking dla 170 samochodów.

W centrum znajduje się w doskonałej lokalizacji, na skrzyżowaniu wielu szlaków komunikacyjnych i to największy kompleks w Tuapse oraz w okolicznych miastach.

TC „Plac Czerwony” czeka na swoich gości codziennie od 10 rano do 10 wieczorem.