689 Shares 9334 views

"Gold Coast – Thurloe" (Abchazja): zdjęcia i opinie

Abchazja – jest krajem, w którym czyste i piękne morze można odpocząć od codziennego zgiełku, cieszyć się pięknem natury. Oprócz rozsądnych cenach na pobyt w tych miejscach przyciągnąć turystów i wspaniałe położenie geograficzne państwa. Tutaj można cieszyć się niezwykłą scenerię, łagodny klimat, popływać w ciepłym morzu. Wielkość kaukaskich gór pozostawi niezatarte wrażenie nawet najbardziej zepsutych turystów.


Opis ośrodka

„Gold Coast – Thurloe” to kompleks składający się z dwupiętrowych domków drewnianych, a także oddzielnej obudowie dla użytkowników w klasie biznes, którzy znajdują się na obszarze krajobrazowym.

Do dyspozycji Gości są liczne opcje pokoi:

  • rodzina;
  • norma;
  • poprawie.

Wnętrze pokoju

Standardowe pokoje są balkony, łazienki z prysznicami. „Gold Coast – Thurloe” pokazuje słynny Abchazji gościnność. Dla turystów w pokojach wyposażone są w klimatyzację, lodówkę. Położony niedrogie zakwaterowanie na terenie kampusu. Pozostań nabyte w „Golden Beach – Thurloe” oprócz zakwaterowania, zawiera obszerny trzy posiłki dziennie. Do czasu wolnego zapewniony jest boisko sportowe. Miłośnicy sportu mogą grać w tenisa stołowego, siatkówkę, bilard, sprzęt sportowy wynajem. Możesz po prostu chodzić wokół zagospodarowany obszar rekreacji, cieszyć się niepowtarzalną powietrze, wspaniałe krajobrazy Abchazji.

Dla tych, którzy przychodzą do „Gold Coast – Thurloe” samochodem, znajduje się specjalny parking strzeżony. Kompleks oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. W razie potrzeby, można zamówić opcjonalną wycieczkę, na przykład w górach.

Charakterystyka kompleksu

„Gold Coast – Thurloe” (Abchazja) jest dwadzieścia minut jazdy z unikalnymi źródłami siarki w miejscowości Primorsku. Obszar zamknięty gwarantuje bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców tej rekreacji w miejscowości Mgudzyrhva, 33 km od miasta Gagra na wybrzeżu Morza Czarnego.

„Gold Coast – Thurloe” – ośrodek wypoczynkowy, położony w malowniczym terenie własnych. jest on reprezentowany przez 15 właściwości dupleksu, o balkonów. Oprócz restauracji w lecie funkcjonowania baru i kawiarni. Goście mogą w pełni cieszyć się niepowtarzalną Abchazji kuchni narodowej, która słynie z pysznych dań mięsnych i warzywnych, dużą ilością ziół i ostrych przypraw.

To miejsce na relaks

„Gold Coast – Thurloe” – centrum rekreacji, które szczyci się doskonałą lokalizacją dla miłośników plaży. Zaledwie 150 metrów od ośrodka znajduje się miasto piasek i żwir, wyposażone dla zwykłych turystów. Można wybrać się na wycieczkę, odwiedzić różne razie potrzeby atrakcji Abchazji. Na przykład, spojrzeć na jezioro Ritza, aż do Nowego Athos, na wycieczkę do miasta Sukhum.

„Gold Coast – Thurloe” (Abchazja) pomaga swoim gościom w organizacji podróży w balneologicznych uzdrowiskowej miasta Gagra. Wody wzbogaconej w siarkowodór, ma korzystny wpływ na moczowo-płciowego, układu nerwowego, układu sercowo-naczyniowego. Tutaj mają tendencję do ludzi, którzy mają problemy ze skórą i stawów.

„Gold Coast – Thurloe” (Abchazja) jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Ośrodek znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jest to atrakcyjna lokalizacja, jakość usług. „Gold Coast – Thurloe” – baza danych, oferując doskonałe usługi po przystępnych cenach.

opinie

Dlatego wielu turystów wybiera się zrelaksować jest „Golden Beach – Thurloe”? Recenzje proponowane poniżej pomoże zrozumieć odwołania tym cichym i przytulnym kącie Abchazji.

Turyści mówią, że udał się w Abadzekhs płaszczyźnie. Najpierw trzeba lecieć do Adler, a następnie taksówką lub dojechać środkami transportu publicznego. Trzeba wziąć taksówkę do stacji na rzece Psou, dość szybko można przejść przez kontrolę paszportową, trafiając na terytorium Abchazji. Bezpośrednio wpływa gościnności wielu podróżnych z mieszkańcami, pomagają znaleźć autobus, który dostał się do kompleksu „- Golden Beach. Thurloe” Zawsze czeka na swoich gości, gotowy do zarezerwować pokój. szybko kolonizować, turyści, którzy chcą być z dala od zgiełku, w pełni zrozumiał swój sen. Młodzież tutaj może być niewygodne, hałaśliwych dyskotek daleko, ale na rodzinne wakacje polecam ten ośrodek. Naprawdę podobał lokalnej kuchni dla turystów, codziennie były nowe smaczne potrawy. Ciepłej wody przez cały dzień, nie było przerwy. Wady nie obchodzić, ponieważ obywatele prawo do opcji wypoczynkowego.

Zdecydowaliśmy się pójść do Abchazji na miesiąc miodowy? Spójrz na propozycji tego kompleksu, pokochasz cenę. Biorąc pod uwagę, że organizacja ślubu pozostawi bardzo znaczne sumy, wielu młodych ludzi go jest zalecane do Abchazji jako miesiąc miodowy. Myślisz żal? Wcale nie, za bardzo rozsądną cenę, można odwiedzić wszystkie piękne miejsca.

W kompleksie można wydać tylko w nocy, więc będziesz cieszyć się spokojny, tu odpocząć po męczącym dniu pełnym pozytywnych emocji. Ponadto, istnieją idealne warunki do być sama z mężem. Osób planujących pobyt w Abchazji bez nudnych stron, radzimy zwrócić uwagę na tej rekreacji.

wniosek

Jeśli zdecydujesz się cieszyć się niepowtarzalny widok na góry, czyste i ciepłe morze, to na pewno trzeba przyjść do centrum rekreacji „- Gold Coast. Thurloe” Oto pełna i zdrowa żywność, czyste górskie powietrze, przyjazny personel, możliwość samoorganizacji swoim wolnym czasie. Abchazja – kraj o unikalnych tradycji, wspaniałej kuchni. Jeśli wizyta tutaj co najmniej raz, będziesz chciał wrócić. Tutaj serdecznie gości, staramy się zaoferować im wszystkiego najlepszego, do kawałka Abchazji pozostał w sercach po wakacjach się skończy.