610 Shares 7764 views

Rosyjska prezenterka telewizyjna i aktorka Alla Mikheeva

Jest to jeden z najsłynniejszych blondynek telewizyjnych. To zyskał popularność ze względu na fakt, że stał się on showmanem współgospodarzem Iwan Urgant. Albo raczej, sławę przyniósł jej własne kolumny „raport ostry” w komedii show „Wieczór Urgant”. Alla Mikheeva sama nazywa „szybki lisa” za umiejętność być dostarczone w ciekawym miejscu w odpowiednim czasie. Warto więc dowiedzieć się więcej o jaki rodzaj „szybkich lisa”.

Alla Mikheeva: biografia

Pełna nazwa – Alla Andreevna Mikheev. Urodziła się w zimie, a dokładnie – siódmym z lutego 1989 roku. Całe moje dzieciństwo spędziła w niewielkiej miejscowości Mezhdurechensk, znajduje się w regionie Kemerowo (Rosja). Potem przeniósł się z rodziną do stolicy kultury – Petersburgu. Jako dziecko był aktywny i towarzyski dziecko, pragnął być zawsze w centrum uwagi. Nawet od najmłodszych lat marzyła o zostaniu gwiazdą. Zaangażowany w tańca towarzyskiego, ukończyła szkołę muzyczną.

Został studentem w 2008 roku Akademia Sztuki Teatralnej w Petersburgu. Udało mi się dowiedzieć o przebiegu IR Shtokbanta.

Obecnie mieszka i pracuje w Moskwie. Jeśli chodzi o swoim życiu osobistym – nie ożenił. Biografia prezenter nie jest zbyt duża. Ale jest jeszcze przed nami.

ścieżka Teatr

Ally Miheevoy twórczy rozwój rozpoczął się w 2010 roku. Ona stała się częścią działającej trupa „Buff” Music and Drama Theater, który znajduje się w Petersburgu. Brał udział w „Eliza” performance, gdzie zagrała rolę Clara i Eynsford Hill (inscenizacja dramatu Bernarda Shawa „Pigmalion”). W roli Clara działa w spektaklu „Doktor filozofii”.

Opracowanie na karierze telewizyjnej

Od 2005 do 2007 roku został postrzelony w TRC „Channel Five” w serialu „Safety-2 Życie”. Film opowiada o problemach występujących w szkole. Alla zagrał rolę pewnych siebie kobiet, które wszystkich kłótni, niezgody.

Od 2012 roku do chwili obecnej jest pozycją raportu „ostry” jako część komediowego serialu „Wieczór Urgant”, który jest na pierwszym kanale. Wywiady osoby publiczne (aktorów, polityków, osobowości telewizyjne) i zwykłych ludzi. TV show ma wizerunek naiwnego i głupią blondynką. Zastanawiam się, czy ona jest, czy jest to tylko rola, którą scenarzyści napisali show?

Ale dzięki tej drodze spadła w, a teraz Bóg odniósł wielki sukces i popularność wśród widzów. A co najważniejsze, kariera młodej dziewczyny w telewizji poszła do wzrostu. Ona jest zapraszany do różnych pokazach. Na początku 2013 roku Alla udział w Sylwestra i pogratulował swoim odpowiednikiem Urlop Ivanom Urgantom widzom pierwszy kanał.

Dziewczynka została postrzelona w magazynu „OK!” W sukniach od Very Wang. Dał swój pierwszy wywiad z tygodnikiem „Program TV”, opublikowanego przez media posiadających „Komsomolskaja Prawda”. Według wywiadu jest oczywiste, że sukces nie upadł na głowę słynnego blondynka z telewizji.

Filmografia

Dziewczyna jest zaangażowany w karierę nie tylko w telewizji i teatrze – stara się jako aktorka. W tym momencie w swoim koncie ma kilka części bitowych. Pierwszy wystąpił w 2009 roku. „Golden Section” Telestar debiut w filmie fabularnym. Zagrał uczennica, który przybywa we śnie bohatera. Folia skierowane Sergei Debizhev.

W 2012 roku wystąpiła drugi występ cameo w wielo-picture „Alien Area”, który został pokazany na NTV. Zagrała w serialu pod tytułem „Świadek”, jak Lery. Skierowany serial Andrey Korshunov i Maxim Briusa.

Jako student chciał grać tragiczną rolę w filmie dokumentalnym, historycznej. Kto chce zrobić komedię.

Alla Mikheeva: szczere zdjęcia dla „Maxim”

Jak wspomniano wcześniej, Bóg w swojej kategorii „Raport ostra” wywiady z różnymi ludźmi. Ostatnio była zupełnie po drugiej stronie kamery. Tak więc, w zimie 2013 roku był gwiazdą następnym numerze magazynu słynnego męskiej jest Alla Mikheeva. „Maxim” zdecydował się na szczery zdjęciową i wywiad z najbardziej wiodących.

gwiazda TV upodobało swoich fanów debiut w czasopiśmie dla mężczyzn „Maxim” – pojawiła się na okładce i skręcić marcowym numerze. Alla i chętnie udzielali wywiadów. Mówił o tym, jak dostał w telewizji, jak z każdym politykiem chciałby mówić o modzie, o swoim hobby i wiele innych rzeczy.

„Ostry donosi” Alla. Kim ona jest?

Na ekranie pojawia się ona w roli „naiwnej dziewczyny”. Wielu zastanawia się, co to dziewczynka, i gdzie go znaleźć, czy to jest tak infantylne, jak pokazano w telewizji, czy jest to wymyślony wizerunek. Naturalny dar czy umiejętne aktorstwo?

Podczas rozmowy, jest to dość naturalnie trzyma i mistrzów olimpijskich, a także z przewodniczącym Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin. A także ze znanych aktorów rosyjskich i hollywoodzkich, takich jak Dzhastin Timberleyk, Tom Kruz, nawet z byłego gubernatora Arnolda Schwarzeneggera i po prostu ze zwykłego emeryta. Co zaskakujące, jak Alla Mikheeva dobrze wkomponowana w formacie telewizyjnym.

W programie „Wieczór Urgant” zazwyczaj nie jest dyskusja przyniósł raport Alla od nowego zdarzenia. Prowadzi jej wywiad spowodowało śmiech i śmiech wśród fanów serialu. Tak, a Iwan Urgant chwyta się za brzuch z innego Perla Ally. Jej sposób wywiadów trochę kłopotliwe.

Ale często Urgant i czyni zabawę Alla, powodując śmiech publiczności. Ale najgłośniej śmieje się z żartów ona znanym showmanem.

Wiele osób uważa, że Alla – prawdziwy dziennikarz. Ale tak nie jest, to jest – profesjonalną aktorką. Ona z powodzeniem dostał się wizerunkiem słodkiego i naiwnej blondynki. To jest często porównywana z Dana Borisova. Rzeczywiście, w powietrzu, ona przylega do jej wizerunku.

W codziennym życiu, młody lider uwielbia nosić dżinsy, bluzę, trampki. Ale przeniesienie widza widzi ją w długich sukniach. Za każdym razem, idąc do transmitowania strzelanie Alla próbuje umieścić na nowej sukni zdecydowanie. Chce wrócić do Rosji, moda na długie suknie. Plany z młodymi projektantami, aby zwolnić linię odzieży i kolekcję o nazwie skromnie – „Alla Mikheeva”.

W wolnym czasie lubi podróże i na nartach i snowboardzie.

Więc ekran Alla Mikheeva – maska lub ona jest w prawdziwym życiu? Widocznie, tak długo jak pozostaje tajemnicą.