469 Shares 8027 views

Od medium kochać. Kadono Vlad. Biografia, kariera, życie osobiste

Widzowie byli mile zaskoczeni, gdy kanał TNT dwa projekty pojawiły Kadono Vlada. Biografia człowieka, któremu udało się podbić serca fanów „Bitwy medium” i „Dom-2” będzie przedmiotem tego artykułu.


dynastia rodzina

Wiele osób uważa, że jest – prawdziwy czarny koń, choć przez uznanie Vlad, to nic tajnego tam jego osobowości. Ale pewna część tajemnicy nadal realizowane, gdy nie był to pierwszy raz w „The Battle of medium”.

Wiktor Golunov urodził się w 1986 roku w Nowosybirsku, gdzie spędził większość swojego dzieciństwa. Nie trzeba dodawać, czego się spodziewać w przyszłości Kadono? Vlad, którego biografia zawiera dla fanów wiele interesujących faktów, jest syn Eleny Golunovoy, inny członek „Bitwy”. Kobieta, która dorastała na Syberii, znany jako dziedzicznej czarownica, którego umiejętności widzom czas na ocenę. W okresie dojrzewania Wiktor podjął naukę czarnej magii, posiadał zdolności pozazmysłowe. Biorąc pod uwagę rodowód sukces w tym kierunku przyszedł do niego w wieku 20 lat.

Odwrotna strona pierwszej chwały

W tej chwili TNT wprowadziła pierwszy sezon swojego nowego projektu. Chęć udziału w wyrażono Vlad Kadono. „Bitwa pod medium” stał się doskonałą okazją, aby udowodnić w praktyce, że to jest coś, co mogę. Przeniesienie naprawdę wykazać, jak dalece młodzieniec opuścił swoją słynną matkę. rodzina Golunovyh nabył pierwszych fanów. I Victor (Vlad – wzięty do kręcenia pseudonimem), aby dotrzeć do finału.

Projekt przyczynił się do dalszej poprawy, nie zatrzymując się tam. Przez jego koniec, Vlad otworzył prywatną praktykę. Ale ostatnie wydanie „Bitwy” został wprowadzony do nowych znaków, pozornie bardziej wydajne. Zainteresowanie jego osobą zanikał powoli. Ocena kiedyś znany psychiczny znacznie spadła liczba klientów zmniejszyła się.

Powrót popularność

Poprawić sytuację mogłaby drastycznych zmian poszukiwanych przez Vlad Kadono. „Dom-2”, drugi projekt popularności TNT, po raz kolejny przypomniał, młodego mężczyzny. Składa się jako magik, teraz zyskał uznanie jako człowieku damskiej. W serialu, gdzie samotne serca szuka miłości, Vlad szukał partnera. Wiele dziewcząt spoza obszaru programu chcieliby wiedzieć mu lepiej.

Ale widzowie zauważyli, że nie jest to pragnienie, aby znaleźć bratnią duszę było głównym celem, który umieścić Vlad Kadono. „Dom-2” przyciągnęła go w pierwszej kolejności szansę odsłonić skandaliczne partię Wacława, mogę zapewnić wszystkich w swoich magicznych zdolności. Być może wynika to z osobistej niechęci i chęć udowodnienia, że jest ktoś, kto nie naraża się publicznie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak Kadono zdenerwowany, nie znalazła się wśród zwycięzców „Bitwy medium”.

Przez krótki czas, gdy był w „Dom-2” Vlad dostał swój własny fanklub. Został poproszony, aby nie pozostawić zaproponował główną rolę, ale nie zatrzymać, powołując błaznowanie jako główny element projektu. Jednak w 2015 roku powrócił do Kadono obiecanej zamiast ołowiu. Teraz nie budować miłość do siebie i pomógł zrozumieć stosunek do innych.

Powrót do podstaw

Ale przed tym, było wiele ciekawych rzeczy dotyczących życia Kadono. Vlad, którego biografia nie byłaby kompletna bez udziału „medium”, po raz kolejny przychodzi do scenografii. Trzy lata później wziął udział w 11. sezonie, który teraz jest Marat Bashar. Vlad pokazuje, że pojemność danych z natury nie zniknęły, a jest wśród finalistów, ale gorszy Witalij Gibert. W jednej ze spraw objętych dochodzeniem Kadono tajemniczego zjawiska z matką, co prowadzi fanów projektu w prawdziwej rozkoszy.

Mówiąc o „Bitwa”, należy zauważyć, że Vlad przyciąga uwagę z pomocą ekstrawaganckiego zachowania. Na przykład, w odzieży wybrał zniechęcające styl, w wyniku osłupienie cały zespół produkcyjny. Często mógłby doprowadzić do testu magicznych atrybutów, bez którego prawie nie zrobiłeś. Raz nawet przestraszony braci Safronov rzadkich pająków, używany do komunikowania się z innego świata. Inni uczestnicy, którzy w ramach projektu obok maga, wyznał, że czasami obawiali się jego hipnotyczny wzrok.

Magee również spaść

Ale może to jest właśnie przystoi taki wizerunek programu, który jest używany Kadono Vlada. Biografia Vlad pełen faktów, które wskazują, że jest to – nic więcej niż zwykły człowiek. Warto spojrzeć co najmniej w tym samym „Dom-2”, jest uderzająco odmienne od „Psychics”. Projekt nie wzrosną zdolności tematu, choć każdy wie, kto jest Vlad Kadono.

Dawno, że z nikim do budowania relacji, co z pewnością przyczynia się do jego osobowości dodatkowych odsetek. Później osiadł w pokoju z Nelly Ermolaeva. Jak to często bywa w projekcie, poszła do drugiego, pozostawiając Vlada. Inna Volovicheva się jednym z którą miał długi romans. Kochankowie nie byli w stanie utrzymać uczucia, ale po rozstaniu przyznało, że nadal czuje się ciepło siebie.

Miłość jest jeszcze przed nami

Ostatnio społeczność online pełne wiadomości, że Vlad Kadono żonaty. Jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia tego. mówi, że w jego rodzinnym Nowosybirsku czeka na dziewczyny. Fani zastanawiają się, czy to ma znaczenie dla „Dom-2”, ale są skłonni wierzyć, że istnieje. Po zwiedzaniu i wspólne działania z Valeriey gay Germanika pary są często postrzegane razem, przypisując je do powieści. Mogą one wyglądać dobrze – dyrektor wyróżnia podobną szokującą temperament, który po raz pierwszy przyszedł do telewizji Vlada.