854 Shares 9615 views

Porady początkujących gotowania: Jak gotować indyka

Mięso jest dobre dla dzieci, nawet tych, którzy cierpią na różnego rodzaju alergie. Jest to pierwsza mięsa, który jest zalecany do wprowadzenia niemowlęta, trzeba wiedzieć, w jaki sposób i ile gotować indyka dla dziecka, aby zachować wszystkie jego przydatnych elementów.

Takie mięso zawiera w swojej strukturze duże ilości białka, które pobudzają wzrost ciała dziecka, a także witamin, fosfor, i tak dalej. Poza indyka zwiększa odporność, dlatego zaleca się, aby używać go od czasu do czasu. Tak, mięso z indyka dla dziecka może być duszone, pieczone, gotowane lub gotowane na parze. Gotowane mięso jest dodawany do zup, lub uczynić go klopsiki klopsy. Ponadto, każda matka powinna wiedzieć nie tylko, jak gotować indyka, ale także w jaki sposób to zrobić.

Aby to zrobić, gotować mięso sam przez pół godziny, bulion jest odprowadzana, dodać warzywa, wlać nową wodę i gotować, aż zrobił ostatni. Połączenie warzyw i Turcja to dobre połączenie, które pobudza i wzmacnia zdrowie małego człowieka. Należy pamiętać, że dzieci do dwóch lat zaleca się, aby nie dać rosół, ponieważ jest uważany za ciężki posiłek.

Biorąc pod uwagę, jak gotować indyka, jeśli chcesz gotować rosół (który użyje osoba dorosła), należy zauważyć, że mięso jest umieścić tylko w zimnej wodzie i gotować przez pół godziny. Mięso naczynia zanurza się we wrzącej wodzie, obejmują obudowę i gotowano w niskiej temperaturze i pół godziny, podczas gdy pianka nie usuwa się z brzeczki. Należy mieć na uwadze, że po ugotowaniu mięsa ulega zmniejszeniu objętości z uwagi na to ma więcej niż 30% wody w bulionie.

Zastanówmy się w jaki sposób i ile gotować indyka.

Ptak może być gotowane w całości lub w podziale.

1. Jeśli Turcja jest gotowane w całości, to jest wprowadzane do wrzącej wody i gotować na średnim ogniu przez co najmniej trzy godziny. W procesie, dodać przyprawy, marchew i cebulę. Mięso jest gotowane chłodzi się i tnie na części.

2. Do zupy z indyka, trzeba wyciąć, oddzielając piersi, plecy, skrzydła i ud. Kawałki wlać zimną wodą i umieścić gotować na wolnym ogniu przez pół godziny. Może być w procesie gotowania dodać liść laurowy, różne korzenie i przyprawy.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, jak długo gotować indyka, zakupione w sklepie, szczególnie jeśli jest to filet, że przygotowuje się dużo szybciej. Tak więc, filet gotowane przez pół godziny. W tym celu jest on umieszczony w zimnej wodzie i gotowano piętnastu minut, a następnie usunięty. Kiedy tylko piętnaście minut przed końcem gotowania zupy, plastry z indyka umieścić z powrotem i gotować na pełnej gotowości.

Należy zauważyć, że mięso indyka jest bogaty w aminokwasy, witaminy, cynk, potas, fosfor i magnez. Pomaga to zapobiegać niedokrwistości, szybkie wchłanianie tłuszczów, węglowodanów i białek, aktywności normalizujące serca, stymulacja aktywności mózgu. Dlatego zaleca się, aby jeść Turcji co najmniej trzy razy w tygodniu.

Tak więc, kiedy okazało się, jak gotować indyka można gotować pyszne i zdrowe dania tego produktu, takie jak „Turcja w języku francuskim”.

Będzie to wymagało indyka, butelkę czerwonego wina, sto gramów miodu, masła i pięćset miligramów consommé dwieście gramów winogron i osiem sztuk niesplik i sok z jednej cytryny, szalotka, sól i pieprz.

Przede wszystkim trzeba usunąć wnętrzności ptaków i parzyć ją. W dużej misce zalać wodą, dodać trochę soli i doprowadzić do wrzenia. Umieścić tam i gotować indyka, więc pół godziny. Z winogron zdjąć skórę, usunąć kości i nadziewane mu ptaka. Roztopić masło na patelni i marnieje szalotki, a następnie, nie jest umieścić indyka, wody i miodu palone. Podczas smażenia leje bulion i wino, ich ilość powinna być zmniejszona o połowę. Medlar jest czyszczone i rozplanowany dwadzieścia minut przed końcem gotowania. Wszakże to gotowy indyk jest ułożone na półmisku, z sosem filtrowane, to dodaje sok z cytryny, sól i pieprz, i pojone ptaka.