609 Shares 8193 views

Własny ogródek posadziliśmy, ozdobić się: pomysły na ogrodzie własnymi rękami

Oczywiście, człowiek nie może stworzyć coś lepszego i piękniejszego niż to, co już zostało stworzone przez samą naturę. Niemniej jednak chęć poprawy i personalizować swój mały świat towarzyszy praktycznie każdego. Ogród lub małorolny stał się wspaniałym płótno na realizację twórczych pomysłów właścicieli domów prywatnych. Ci, którzy mają wątpliwości co do swoich umiejętności i są gotowi płacić za projektowanie krajobrazu ważkie sumy, zaufać profesjonalistom. Jednak znaczna część ludzi rozlicza obszar z terenów zielonych na własną rękę. I pomysły na ogrodzie, ręce przychodzą do życia, pojawiają się spontanicznie. Tak, mamy zasadził ogród – dla siebie i udekorować. I robić to, że z dostępnych materiałów złomu.

zepsuty rower

Na pewno gdzieś utknął na długi czas, przedstawiciel najprostszej formy transportu. Baby w ogrodzie miejsce dla niego. Ze wszystkimi jego niechlujny zdaniem, świadczy o długiej służbie ciebie, to idealnie pasuje do wnętrza malowniczej okolicy. Dać mu drugie życie w formie oryginału stoi doniczki z kwiatami. Za pomocą wiertarki i przymocować metalowy klips trwających dwa drewniane pudełko do roweru rdzeniowej tak niezwykłe, że garnki znajdują się nad parą kół. Formy do kolorów można ozdobić do smaku. Po rozpoczęciu procesu projektowania rowerów, pomysł na ogród z tyłu rękami zalewając jedną po drugiej. Wygląda świetnie garnki przypominające jego postać wikliniarskie. Zastosuj wzór na powierzchni pól za pomocą funkcji drzewo, przygotowane przy użyciu szablonu wzorkiem. Stojak może być ustawiony, aby umieścić doniczki z zielenią i kanały mogą być wypełnione ziemią i obsadzone kwiatami luksusu prawo do nich. Naturalnie, że rower będzie musiał mocno zabezpieczyć stabilność elementów nośnych przez wybranie odpowiedniego wsparcia w ogrodzie.

Pomysły na ogród własnymi rękami z opon samochodowych

Atrakcje figurek przedstawiających bohaterów bajek i konwencjonalnych zwierząt, harmonijnie dopasować do środowiska w ogrodzie. Są miłe dla oka i przynieść wiele radości dzieciom. Ponieważ pomysły na przedszkola jest często związane z ich stosowaniem. Ale żadne posągi nie mogą być porównywane z produktami, które są wykonane własnymi rękami. I najbardziej plastyczny materiał w tym przypadku okazała się stare opony. Dzierżąc ostre ostrze i trwały nóż zawierający wyobraźnię, można tworzyć nie tylko dane, ale także cały skład. Podczas cięcia najtrudniejszą część opony mogą być używane szlifierki lub wyrzynarki. Mogą być używane i całych opon. Vkapyvaya je w ziemi w serii falisty i malować w jasnych kolorach, można uzyskać gąsienica zabawa. Nie mniej imponujący wygląd wiszące na drzewach figurki kolorowe papugi.

Pomysły na ogród

Pierwotna decyzja o rejestracji garnki noc ogrodowe stać oprawy. doniczki plastikowe pożądane wymiary dać oświetlenie część magiczną atmosferę. Najlepiej jest używać energooszczędnych żarówek. Korzystanie wielobarwne diody LED, można stworzyć wspaniałą grę światła. Jeśli te pomysły do ogrodu z własnymi rękami będzie wydawać technicznie trudne do wykonania, jest to możliwe do zrobienia przy użyciu najbardziej typowych obiektów: od narzędzi ogrodniczych, a kończąc na starej drewnianej ławce. Na przykład ustawić gdzieś w widocznym miejscu a metalowe stojak na parasole. Umieścić go na zestaw narzędzi ogrodowych. Stare drewniane ławki wyposażyć stanowiska do doniczek. Ogólnie rzecz biorąc, wiele pomysłów, najważniejsze – pragnienie!