353 Shares 9792 views

Rynek pomidorów Miracle.

Być może na naszej planecie nie ma bardziej popularnych warzyw niż pomidorów. Przez wiele wieków uznano je za nienadające się do jedzenia. Ale od początku dwudziestego wieku zyskał ogromną popularność.

Dla tych, którzy nigdy nie widzieli tego "egzotycznego", mogę powiedzieć, że pomidor to wielka jagoda, która może ważyć do 250 g. Do tej pory dzięki pracy selekcyjnej pomidory można pomalować prawie we wszystkich kolorach tęczy. Są różowe, krwistoczerwone, malinowe, białe, żółte, złote żółte, a nawet … czarne. Zakład ten ma rozgałęziony system korzeniowy, który szybko formuje i odchodzi w gruncie. Nasiona pomidorów, co do zasady, małe, płaskie, trochę owłosione, nieco wskazał na bazę.

Przez ponad sto lat historii hodowcy wyprodukowali ogromną liczbę odmian pomidorów różnych gatunków i miejsc. Jednym z nich jest rynek pomidorów Miracle. Był to efekt wspólnych wysiłków Stacji Doświadczalnej Poltava i Wydziału Roślin Warzywnych tej samej stacji w Charkowie.

Wynik tej pracy z pewnością może być dumny. Krzew odmian uprawnych okazał się być czynnikiem determinującym, półprzyciski, niewymiarowy i dość silnie liściasty. On może dorastać do 108 cm. Jego liście są ciemnozielone, sztywne. Smugi na powierzchni każdego liścia. Owoce okazały się płaskie, gładkie, z pewnym podobieństwem żebra w pobliżu łodygi. Kolor pomidora Marvel of the market jest intensywnie czerwony. Średnia masa każdego rosnącego płodu zmienia się w przybliżeniu na 73 g. Owoc jest bardzo delikatny i smaczny. Okres wegetacyjny, który przechodzi pomysł na Cytat Pomidora, wynosi od 115 do 125 dni. Istnieją jednak pewne wady. W szczególności należy pamiętać, że krzak jest bardzo niestabilny zarówno w przypadku chorób grzybowych, jak i bakteryjnych. Wydajność cudu pomidorowego jest uważana za wystarczającą.

Powstała różnorodność pomidorów jest bardzo zróżnicowana . Może być uprawiany w niemal każdej części WNP, zarówno w szklarniach, jak iw otwartym terenie. Szczególnie dobrze rozwija się w klimacie Ukrainy, Mołdowy, Tadżykistanu, Azerbejdżanu i południowej Rosji.

Pomidor Cud targu, recenzje, które w środowisku ogrodników i rolników ciężarowych są bardzo korzystne, mogą być używane świeże – na sałatki, soki owocowe, sok, itp. Nadaje się dobrze do konserwowania i solenia.

W ostatniej operacji z reguły użyj drewnianej beczki lub wanny z drewna. Jeśli zdecydujesz się na to, powinieneś wiedzieć, że każde drzewo może być używane jako materiał, z wyjątkiem drewna iglastego. Podczas procesu trawienia pomidory dadzą raczej nieprzyjemny zapach zapachu. Jeśli mieszkasz we własnym domu, będziesz mógł znaleźć miejsce do przechowywania beczki lub wanny o pojemności od 10 do 50 litrów. Tara duże rozmiary są stosowane tylko w dużych rodzinach, ponieważ w procesie trawienia, pomidory w pobliżu dna, stając się miękkie, po prostu będą kruszone leżąc na szczycie. Do solenia w beczkach i wanienach cudowny jest również doskonały cud. Pomidory tej odmiany mają dość twardą skórę, która pozwala im nie zamienić w owsiankę aż do momentu konsumpcji.

Przed rozpoczęciem trawienia pojemnik jest starannie przygotowany. W tym celu należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem sody kalcynowanej (ługowej), a następnie spłukać ją dobrze wrzącą wodą, a następnie zimną wodą. Pomidory same powinny wybrać te, które dopiero zaczynają rumienić. W procesie trawienia zyskają siłę i kolor. Nie marnować pomidorów ze znakami różnego małżeństwa – pęknięty, uszkodzony przez jakąkolwiek chorobę lub niedojrzałość dojrzewał.