521 Shares 7326 views

sushi przepis w domu. bułki domowej kuchni

Kuchnia japońska od dawna popularne w naszym kraju. Bułki, Gunkan, zupa miso, gedza – ulubione potrawy z naszych współobywateli, ale przede wszystkim sushi danej preferencji i bułek. Zrobić sushi w domu nie jest tak trudne.

Sushi, musimy ryż. W Japonii, użycie specjalnego ryżu – Nishiki, to jest dobrze sklejone po ugotowaniu. Ta postać można kupić w sklepach. Jeśli nie można znaleźć takie liczby, że nie ma powodu do rezygnacji z pomysłu, aby spróbować użyć receptury sushi w domu. Można wziąć białe, okrągłe, polerowany ryż, jest przyklejony lub gorzej.

Żaden przepis sushi w domu nie jest kompletna bez czerwonego ryb i wodorostów nori – suszone, w którym można owinąć bułek. Można także wziąć świeży tuńczyk, węgorz wędzony, krewetki królewskie, kalmary, ogórek, kawior, paluszki krabowe, kiełbasa, ser, w ogóle wszystko, czego dusza zapragnie.

Oczywiście, sushi przepis w domu ewentualnie zawiera sos z wasabi i marynowanym imbirem, ale nadal je kupić.

przygotowywać składniki

Ugotować ryż do pełnej gotowości. Podczas gdy on jest cool, to jest niezbędne do przygotowania ryby, owoce morza i inne składniki. Wszystko farsz należy wyciąć długie cienkie paski, ale nie mogą być cięte na przykład jajka, ułożyć w małych miseczkach.

Chwycić deskę i nóż musi być bardzo ostry, a także przygotować pojemnik z ciepłą wodą, gdzie można opłukać nóż z ryżu glutenu. Optymalnie, to uzyskać szczególną płytę bambusa przygotowania rolek, a jego brak jest awarii.

Przystępujemy do procesu wytwarzania rolek.

Płyta umieścić arkusz nori i zaczynają rozprzestrzeniać się na jego ryżu – od krawędzi równomiernie zmierza w kierunku centrum miasta, ze względu na mokro nori arkusz zaczyna się kurczyć i rozdarcie.

Pełni obejmujące nori ryż pokryte toru składników, wychodząc od krawędzi arkusza około trzech centymetrów. Można wybrać dowolne nadzienie, które uważasz za smaczne. Walce mogą być wykonane tylko z jednego składnika, tak zwanych maki walców, można łączyć różne wypełniacze i uczynić bardziej złożone odmiany. To wszystko zależy od preferencji. Sushi przepis w domu, jak również w restauracji, ma pewną klasyczną kombinację: miękki ser z czerwonym ryb, węgorza, kraba i awokado, kraba z awokado i twarogiem, czerwony ryb z twarogiem i kawiorem.

Miękki ser jest dodawany do rolek tak, że nie są one suche. Restauracja wykorzystuje ser „Filadelfia”, ale można użyć zwykle: altówka, Almette Hochland a nawet Fetaki.

Umieszczenie składniki dokręcenie rolkę, zaczynając od końca, z którego wycofała trzy centymetry i położyć farsz. Wziąć nóż i podzielenie rolki na równe części. Twoje zwoje gotowy. Umieść je na półmisku, korzystanie z wasabi i imbir do dekoracji, ale zamiast wziąć sosu sojowego sól.

Jak widać, aby szybko i łatwo wykorzystać przepis sushi w domu.

Smacznego.