243 Shares 2368 views

Utrzymywanie pęcherzyka

Dysfunkcjonalne krwawienie z macicy to wystarczająco dużą grupę krwawienie cyklu bezowulacyjnych. Występują one bez owulacji, ciałko żółte jest nieobecny. Ich ofensywne prowokuje i utrzymywanie pęcherzyka. Wynikają one również z długotrwałego działania estrogenów.

Utrzymywanie pęcherzyka charakteryzuje osiągnięcia jednego lub większej liczby pęcherzyków pewną dojrzałość. Jednak nie ma owulację i powstawanie ciałka żółtego. Czas trwania pęcherzyka jednocześnie jest kilka miesięcy i towarzyszy produkcji znacznych ilości hormonów estrogenowych.

Osiągnięcie takiego stanu może trwać od siedmiu do ośmiu dni. Po który wykrywa zmiany w regresywny charakter i zmniejszenie poziomu estrogenów w organizmie. Hormonalna spadek wywołuje zaburzenia niszczące błony śluzowej macicy i krwawienie podobne do krwawienia miesiączkowego. Przedłużający trwałość pęcherzyka odbywa się w połączeniu z opóźnieniem miesiączki (w niektórych przypadkach aż do kilku tygodni) i ciężkiego krwawienia przez długi okres czasu. Ponadto stan towarzyszy torbielowaty rozrost gruczołów błony śluzowej macicy. Ten typ krwawienia najczęściej wykrywano w preklimaktericheskom i wieku młodzieńczym.

Juvenile krwawienie waha się od pięciu do dziesięciu procent wszystkich przypadków. Występują one podczas niepełnego dojrzewania charakterze seksualnym z niestabilnością cyklu miesiączkowego. Dla dziewczynek dwanaście z czternastu cykl owulacji charakteryzuje się 60% przypadków do siedemnastu piętnaście lat – 43% i od 18 do 20 lat – 27%.

Pęcherzyk zarośnięcie towarzyszy dłuższy produkcji estrogenów. Jednak ich liczba jest stosunkowo niewielka. Ciągły zawartość estrogenu, który charakteryzuje się pikami powoduje hiperplazję endometrium. Kiedy ta zmiana zostanie wykryty sygnał naczyniowego, co powoduje zaburzenia w krążeniu endometrium krwawienia i wystąpienia martwicy. Typowo, pętla opóźnienia w tym stanie są bardziej trwałe niż te, które towarzyszą pęcherzyka trwałości.

W obu stanach zidentyfikowanych krwawienie występuje owulacja występuje zwykle po miesiączkowego opóźnienia, które mogą trwać kilka dni i do sześciu lub ośmiu tygodni lub kilka miesięcy. Jeżeli istnieją bardziej trwały ciężkie krwawienie, ale są krótsze.

Diagnozowanie krwawienie występuje owulacja odbywa się pod uwagę uzasadnienie kliniczne i badania endokrynologiczne. Trwałość charakteryzuje temperatury podstawowej poniżej 37º, wysoki (50-100 mg / dzień), estrogeny. To pokazuje niski poziom pregnandiolu.

Zarośnięcie towarzyszyć niskie podstawowej stałej temperaturze. W tym przypadku nie jest umiarkowanym wydzielanie estrogenów i zmniejszone wydalanie pregnandiol.

Różnicowanie diagnoza jest Wykonane z organicznych chorób charakter macicy (rak macicy, rak szyjki macicy, itd.), Z rozpowszechnionych chorób (choroba wątroby, krwi i innych skazy krwotocznej). U pacjentów, u których zdiagnozowano trwałości leczenia pęcherzyku jest podany na celu zatrzymanie krwawienia (pierwszy etap), a leczenie przywrócenia normalnej miesiączki (drugi etap leczenia). Zadaniem pierwszy etap obejmuje wyzwalanie hiperplastycznych transformacji wydzielniczą w endometrium. Druga faza leczenia ma za zadanie zapobieganie nawracające krwawienia i jest cykli naprawczych i stymulacji owulacji.