428 Shares 7262 views

Kompaktowa suszarka w łazience – idealne dla mieszkań miejskich

Pojawienie pralek nie są zwolnione gospodynie z lnu procesu suszenia. Znajdź w małym mieszkaniu odpowiednim dla tego miejsca nie jest tak łatwo. Dlatego główne cechy, które powinien mieć pod ręką suszarka w łazience, to kompaktowy rozmiar i przestronność. Nowoczesne producenci stale się rozwija i produkuje nowy model produktu do wyschnięcia. Przy ich pomocy można znaleźć najlepsze rozwiązanie dla specyficznych warunków życia.

Odkryty suszarka w łazience

Zgodnie z cech konstrukcyjnych takich produktów są podzielone na modelach poziomych i pionowych. Identyczne pod względem przestronności i jakości wykonania, różnią się one tylko w układzie łańcuchów i szczebli, a także mechanizmów harmonijkowych. Suszarka poziomy kształt deski do prasowania. Jest to wygodne umieszczenie zasłony, narzut i tym podobne. Takie produkty mogą mieć płaski lub mieć wiele warstw. Pionowy model jest znacznie bardziej zwarta i zajmuje mniej miejsca. Jest to jednak tylko jego przewaga nad suszarki poziomej. Z wyglądu jest podobna do wielopoziomowego półce i umieść go na duże rzeczy nie są zbyt wygodne.

suszarka sufit w łazience

Jest to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Przy pomocy tych produktów oszczędność miejsca, ponieważ są one przymocowane do sufitu. Korzystanie z takich modeli jest bardzo wygodne. Po pierwsze, im wyższa znajduje się pranie, tym szybciej schnie. Po drugie, dzięki ruchomej struktury, na przykład suszarkę może być obniżona i podniesione, gdy jest to konieczne. Ponadto, konstrukcja stropu jest w stanie pomieścić wiele więcej rzeczy niż podłogi lub ściany.

Ściana suszarka do prania bezwładnościowy

Model ten oszczędza również przestrzeń w łazience. Znajduje się na ścianie pod sufitem. Dzięki szczególnego mechanizmu praniem mogą być podnoszone i opuszczane po wysuszeniu. W razie potrzeby, produkt może być usuwany ze ściany i przejścia do innego pomieszczenia. Jedyną wadą – taka suszarka nie jest zaprojektowane do przyjmowania dużych ciężkich przedmiotów. Często opcja ta jest traktowana jako dodatek do modelu podłogowego.

konsolowe suszarka w łazience

Model ten jest metalem akordeon i często służy do umieszczenia ręczniki i inne akcesoria łazienkowe. Produkt spienia się do długości 1,2 m. Najlepiej jest instalować suszarki pobliżu grzejników.

elektryczna suszarka

Ten kompaktowy produkt jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki systemowi konwekcyjnego. Przemywanie wyleje się strumień gorącego powietrza i szybko wysycha. Takie modele mogą być zainstalowane nawet w małych pomieszczeniach. W zależności od cech konstrukcyjnych suszarki może być montowany na suficie lub na ścianie. Konieczne jest, aby przewidzieć systemy mocowań, które muszą wytrzymać wiele wagi.

Wszelkiego rodzaju suszarek do ubrań wykonane są z metalu. Jednak przy wyborze tych produktów należy zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Aluminiowa szybko utlenia się w lewo i na świeżo uprane plamy pralni. Naczynia emaliowane jest dużo bardziej praktyczne, ale warto zastanowić się, że szkliwo może załamać się w czasie. Najlepiej jest wybrać model z A chromowanego metalu lub stali nierdzewnej.