872 Shares 8096 views

Piecyki "Ermak". Wybierz kupujących

Łaźnia jest dziś popularna wśród mieszkańców wielu krajów. Lekarze, uzdrowiciele i po prostu wielbiciele procedur kąpieli uważają, że jest w stanie odzyskać siłę, poprawić nastrój i poprawić jakość życia. Dlatego też nowoczesne firmy produkujące systemy grzewcze wanien i saun są poważnie zbliżające się do ulepszenia modeli pieca, tworząc nowe wielofunkcyjne oszczędne jednostki grzewcze.


Firma "Ermak"

Na rynku sprzętu grzewczego działa ogromna liczba zagranicznych i krajowych producentów. Firma Kirov "Ermak-Termo" od 15 lat zajmuje godne miejsce wśród swoich konkurentów.

Specjalną cechą produktów firmy jest niepowtarzalność wzorów wyposażenia, starannie dobrane materiały, wysoka funkcjonalność modeli, przystępność cenowa. Korzystając ze wszystkich wskaźników w kompleksie firma zarządza produkcją urządzeń wymaganych przez konsumentów.

Piecy "Ermak" – jeden z priorytetowych kierunków rozwoju firmy. Firma jest gotowa zaoferować klientom urządzenia do ogrzewania łaźni, saun, domów wiejskich i wielu innych pomieszczeń biurowych.

Piec opalany drewnem "Ermak"

Piec drewniany jest klasycznym elementem konstrukcji rosyjskiej sauny lub sauny fińskiej. Skażenie kłód, odbicie płomienia, upał kamieni, zapach laski brzozy są związane z prawdziwą procedurą kąpieli. Piec opalany drewnem "Ermak" na kąpiel zachowuje wszystkie najlepsze tradycje ludowe.

Piece pracujące na drewnie mają swoje zalety, dzięki czemu modele te zajmują wiodącą pozycję w rankingu sprzedaży. Po pierwsze, drewno opałowe jest najbardziej przystępnym rodzajem paliwa. W domach wiejskich, na wsi często zdarza się, że jest to drewno, które może być jedynym źródłem ciepła. Po drugie, piece drewniane są w stanie zapewnić szybkie i równomierne nagrzewanie powietrza, kamieni i wody. Ponadto konstrukcja pieca ma zwartą wielkość, która jest bardzo ważna w niewielkim obszarze. Biorąc pod uwagę, że objętości łaźni parowej mogą się różnić, firma opracowała modele przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń od 6 do 50 m 3 .

Niepowtarzalność projektowania pieców do pieców do kąpieli firmy Ermak polega na tym, że dzięki zmiennym rozwiązaniom możliwe jest zmienianie lub rozszerzanie funkcjonalności urządzenia. Na przykład dodatkowe elementy podstawowego wyposażenia pieca mogą stanowić ekran ochronny, zawias lub zdalny zbiornik na wodę grzewczą, podgrzewacz siatki, wymiennik ciepła.

Model drewna gazowo-drzewnego

Wykorzystanie dwóch rodzajów paliw rozszerza możliwości operacyjne pieca Ermak, zwiększając tym samym popyt na takie modele wśród kupujących. Jeśli operacja wymaga użycia gazu ziemnego, konieczne będzie zainstalowanie palnika gazowego. Zapewni to bezpieczne użytkowanie pieca i zwiększy poziom regulacji procesów ogrzewania wody i temperatury powietrza w pomieszczeniu.

Piec gazowy "Ermak" do kąpieli mają dwa typy wykonania: warianty "elit" i "klasyków". Różnica między nimi polega na wykorzystywanych materiałach i elementach konstrukcji modeli.

Piece elektryczne "Ermak"

Grzejniki elektryczne zdobyły niezaprzeczalny prymat przede wszystkim wśród osób, które cenią komfort i czas, są przyzwyczajeni do korzystania z urządzeń automatycznych. Bezgłośna sprawność pracy pieca elektrycznego "Ermak" zasługuje na najbardziej entuzjastyczne recenzje.

Potężne elementy grzejne, zawarte w konstrukcji piekarnika, zapewniają szybkie nagrzewanie kuchenki i zbiornika na wodę. Duża wygoda w zarządzaniu tymi procesami jest osiągnięta dzięki użyciu pilota z wyświetlaczem i obecności czujnika temperatury.

Grzałka elektryczna "Ermak" ma kilka ważnych zalet:

  • Prostota obsługi;
  • Nie ma potrzeby instalowania systemu kominowego;
  • Ekologiczna czystość: brak produktów spalania – podczas spalania nie ma spalania tlenu.

Opinia konsumentów

Piece do kąpieli Opinie klientów "Ermak" są przeważnie dobre. Według wielu, sprzęt zasługuje na najwyższą ocenę.

Nie ulega wątpliwości, że łatwo jest osiągnąć parę jakościową. Jest to możliwe dzięki dobrym nagrzewaniu kamieni. Aby osiągnąć wysokie temperatury w całej łaźni, należy wybrać odpowiedni model pieca, który optymalnie dopasuje zarówno objętość pomieszczenia, jak i materiał do wyrobu ścianek kąpieli. Konieczne jest również wzięcie pod uwagę innych okoliczności, zwykle określanych indywidualnie.

A jednak nie można powiedzieć, że absolutnie wszyscy klienci są zadowoleni z pracy piekarnika do kąpieli "Ermak". Opinie są czasami niejednoznaczne. Ale prawdziwi koneserzy i koneserzy kąpieli są pewni, że użycie jakiegokolwiek sprzętu grzewczego wymaga umiejętnego podejścia, pewnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.