831 Shares 9349 views

Okna PCV opieki (okna plastikowe)

Przy zakupie nowych okien dla siebie, trzeba najpierw wziąć pod uwagę, że jeśli im jak dbać, będą bardzo długo. Niektóre z naszych obywateli nadal wierzą, że po zainstalowaniu ich okna PCV, można zrobić tylko jedno – aby je umyć, i nic więcej.


Ale w rzeczywistości, sytuacja wydaje się nieco bardziej skomplikowane, na przykład: dla okien drewnianych potrzebnych każdego roku, aby mieć oko w postaci osadzania chipsy i lakier malowanie, opieka okien plastikowych wymaga innego podejścia, trzeba zacząć robić wszystko krok po kroku.

Pierwszą rzeczą, aby rozpocząć z okien. Okna z profili PCV, dopuszczonych do mycia żadnych detergentów, które produkuje nasz przemysł chemiczny. Sprzedają specjalne spraye, które muszą być stosowane w odniesieniu do całkowitej powierzchni okna z włókna szklanego, a następnie dokładnie wytrzeć do sucha miękką ściereczką.

Ale kiedy przychodzi czas do mycia okien rama z włókna szklanego lub bardziej poprawnie – profile, nie trzeba być ostrożnym. Zabrania do mycia żadnych środków czyszczących w benzynie struktury lub aceton profili. Jeśli przez pomyłkę ich używać, to może nieodwracalnie uszkodzić profile. Aby osiągnąć ten ideał czystości, to lepiej jest stosować specjalne środki czyszczące, które są wykonane na bazie alkoholu etylowego. W tym przypadku nie będzie trudne, aby mieć pewność, że małe stopnie etanolu nie szkodzi plastikowe profile powierzchni.

Ten sam płyn można umyć i osuszyć profili otworów. Warto byłoby przeprowadzić nawet w mroźnej pogody jak przeciw zamarzaniu zapobiega postać lodu, zdolną do zniszczenia delikatnych części Wewnętrznej części z tworzyw sztucznych. Jeśli nie regularnie myć kanalizacji w plastikowych pudełkach, w wyniku kondensacji z powodu różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz domu może zamienić się w lód. I rozszerza się lodu, po prostu zerwać wszystkie wnętrza, a tym samym zagrozić integralności zaklejonej okien plastikowych.

Okna plastikowe, ale różnią się od drewna, które mają gumowych lub silikonowych uszczelek. Więc oni nie stają się sztywne, muszą być regularnie smarowane. Jeśli okna są uszczelki gumowe, możemy użyć zwykłej wazelinę, która jest niezbędna, aby nałożyć cienką warstwę, a następnie zetrzeć nadmiar. Ale kiedy na okna plastikowe są drogie uszczelki silikonowe, w takim przypadku należy kupić tylko te kity, które są wykonane na bazie silikonu.

Ale gdzie zrobić bez akcesoriów? Oprawy wykonane z plastikowych okien należą zamki, mechanizmy obrotowe, uchwyty, zawiasy. Do armatury może służyć tak długo, jak to możliwe, to powinno być okresowo smarowane. Kilka kropli oleju silnikowego w którymkolwiek z powyższych mechanizmów, a ponadto można stwierdzić, że wstępna zapobieganie części trących się sukcesem.

Okna plastikowe niedawno przestał być towarem luksusowym. Stały się one jako przedmioty codziennego użytku, takich jak okna drewniane. A jeśli dbać o nich, jak zostało opisane powyżej, ich żywotność wzrośnie w czasie.