171 Shares 1054 views

Bee butelek plastikowych: tworzyć piękno

Bee z plastikowej butelki – to proste, tanie i oryginalne. Z pomocą tych rzemiosł można szybko i pięknie ożywić ogród w kraju. Proces produkcyjny – to fascynujące zajęcie z dziećmi.

Biżuteria wykonana z tworzywa sztucznego mają szczególne miejsce w naszym życiu, jak eko-art stał się inny rodzaj drodze do recyklingu. Istnieje wiele opcji, które mogą być wykonane z tego materiału, na przykład, może być czaple, bociany, orły, różnego rodzaju kwiatów.

Bee butelek z tworzyw sztucznych jest jednym z najłatwiejszych rzemiosła. Jego produkcja nie zajmuje dużo czasu na to, że nie trzeba wydawać dużo lub szukać niektórych twardych materiałów.

Wszystko czego potrzebujesz to butelka plastikowa (tu warto zauważyć, że mogą być różnych typów, na przykład butelkę jogurtu, kefiru, zwykle pod wodą lub napojami, mała pół litra lub większe), nożyczki, czarny izolacyjne, farby, pędzle, klej.

Jeśli chcesz utworzyć hack powstał spontanicznie, pszczoły będą Oczy można narysować na własną rękę. Jeśli przygotować z wyprzedzeniem, można pójść do sklepu i kupić specjalne koraliki dekoracyjne do oczu i nosa.

Najpierw trzeba malować butelki w kolorze żółtym. Należy pamiętać, że olej maluje bardzo długi czas do wyschnięcia, więc może lepiej byłoby wziąć akryl lub gwasz. Aby pszczoła plastikowy okazało się piękne, kolor powinien być bogaty i barwny. Dlatego uderzenie powinno być 3-4 warstwy, pozwól dokładnie wyschnąć.

Następnie można dokonać pszczoła czarne pasy z farbą. Jeśli istnieje taśma elektryczna, można go używać, a następnie pasek zmieni gładka i bogaty.

Teraz bierzemy nasze ozdobne koraliki na oczy i nos, a starannie je wklejać na pokrywie butelki. Dobrze, jeśli ich nie ma, a następnie narysować pysk siebie. Można dokonać twarz zły lub po prostu śmieszny uśmiechnięty pszczoła.

Potem trzeba wyciąć z przezroczystej plastikowej butelki kształt skrzydła. Następny wykonać otwory na przecięciu jednego i drugiego skrzydła, aby nawlec nitkę, który można powiesić pszczołę. W celu sprawiają, że wyglądają bardziej realistycznie, używając białej farby do rysowania na ich żyłach.

Bee z plastikowej butelki jest prawie gotowy! Pozostaje tylko wklej Gotowane skrzydełka, to lepiej wziąć szybkoschnący klej.

To jest łatwe wersja Hack. Jedną z zalet – jest to, co można zrobić razem z dziećmi, to nie jest wielka sprawa, nie ma żadnych materiałów, które mogą zranić dziecko.

Bee z plastikowej butelki będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w ogrodzie, ogród warzywny, tylko dekoracja w zagrodzie. Ze względu na fakt, że jest to łatwe, wystarczy umieścić go na krzaku niektórych roślin lub powiesić między gałęziami drzewa. Również dla pszczół może rój pięć litrowych butelek z wodą. W tym celu, pojemnik należy wyciąć otwór w oknie, aby malować jej żółty. Z Mochalny szczotki do dekoracji górną pokrywę. Ula jest gotowy!