520 Shares 5831 views

Jak uszyć sukienkę-kokon: Wzór „Gucci”

Nowa sukienka może leczyć kobiety z depresją, podnieść nastrój, sprawiają, pochmurny dzień słoneczny i radosny. Suknia przez słynnego projektanta mody szyte własnych rąk, a nawet dać zaufanie do swoich umiejętności i ich odparcia.

Sukienka Cocoon doskonale leży na każdej figurze: The Ladies wybitny wielkość ukrywa wady i daje wynik lekkości i wdzięku, delikatna i krucha dziewczyna daje elastyczność i nieważkości, niskie ściąga wysokości i szczupły.

Wyjątkowość tej sukience – w przerwie. Odpowiednio dobrane materiały, a także długość sukni i objętość kokonu może zamienić każdą dziewczynę w prawdziwą królową. Materiał nadaje się do sukienek, muszą również spełniać pory roku i okazji, kiedy będzie go nosić.

Dress-kokon zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, w różnych odmianach wygląda inaczej.

Oto wersja klasycznej sukni można łatwo zrobić samemu. Trzeba materiał oparty 2,8 długość (długość produktu x 2 + przydziałami brzeg objętościowo). Szerokość powinna być równa szerokości produktu x 2,2 + puszystość dodatek. Na podstawie tych parametrów, tkanina musi być wystarczająca do szycia jeden dress-kokon z umiarkowanie pełnej spódnicy i do połowy łydki.

materiały potrzebne

Przede wszystkim ważne jest, aby wybrać materiał do szycia sukienek. Ze względu na jej specyficzne cięcie tkaniny powinna być taka, że to jest dobre, aby zachować kształt dolnej części kokonu. Do tego pasuje tweed płaszcz. Ubierz gęsty i ciepły. Jeśli używamy szyfonu lub jedwabiu, można uzyskać łatwy i niezwykłą konstrukcję, ukrywając się w fałdach.

Wzór: budowa i usuwanie środków

Uszyć sukienkę, siedząc na kształt kokonu jest idealny, trzeba zabrać swoje pomiary:

  • BHP – obwód szyjki obwodzie.
  • DP – długość ramienia (szyjka na linii barków).
  • VG – wysokość klatki piersiowej.
  • ON – obwód bioder.
  • CI – długość produktu.

Istnieje kilka opcji do szycia sukienek. Można uszyć strój z kokonu „Gucci”, stosując starą dzianiny koszulę. Aby to zrobić, trzeba wykonać kilka czynności.

Etapy budowy wzorca

1) T jest zagięty na pół i szyi to pomiary są zastosowane, ramię. Jeśli bez koszulki, trzeba zabrać swoje pomiary i dokonać obliczeń: 1/6 iloraz szans 0,5 = szerokość gardła. Otrzymaną ilość dzieli się na 3 grupy, wysokość oparcia związku. Do tego dodaje się wielkości 1 cm, wysokość szyjki uzyskuje się na półkach.

Aby zbudować ramię, konieczne jest od podstawy na miejscu szyjki uchylenie 8 cm i 2,9 cm prostopadle w dół, przez ten punkt po punkcie podstawy szyi odbywa linii, to w dalszym ciągu tak długo, jak to jest na całej swojej długości jest równa długości ramienia, pomierzonego przedtem (DP).

2) w dół od podstawy punktu pomiaru wysokości karku opóźnione piersi (SH), dodano do 15 cm. W dodatku zmienia się w zależności od ilości odzieży. Im większy zysk, tym bardziej tom ukaże się produkt. Dla orientacji w zdjęcie wzrostem strój 10 cm.

Held linię poziomą. Opuszcza linię ramię jest podłączone do linii poziomej tak, że otrzymany linia trzymano w 45 ° C do uzyskana poziomo.

Z tyłu, wzdłuż linii środkowej, opóźnione długość sukni w dół w kierunku opóźnionego 1 4 ON. Punkt, który otrzymuje się, jest podłączony do linii poziomej piersi.

3) linie rysunek z otworem dla wylosowanych półkach są kopiowane, a następnie wyciąć wzdłuż poziomej linii klatki piersiowej. Jedna część stawia w odbiciu lustrzanym do linii węża, drugi – położyć na boku. Linie są zaokrąglone. Następnie mierzono kąt z przewodu 15 cm, w obu kierunkach. Punktami końcowymi otworów tulejki. Następnie dodać 1 cm uprawnień dla wszystkich linii cięcia. Dodano do dolnej linii od 2 do 4 cm, w zależności od tego, jak krawędź jest przetwarzany.

Kiedy wzór jest sporządzony, to pozostaje uszyć sukienkę-kokon.

Wzór-kwadrat

Stosując prostą technikę, można narysować dress-kokon bez zdejmowania pomiarów.

To musi działać duży arkusz papieru, na którym jest wciągany do wzorca.

Pierwszy prostokąt 76 jest pobierany przez 101 cm. Prostokąty następnie mieć krawędzie odcięte.

Górne oleiste linii poziomej o długości równej długości ramienia, odległość od linii pionowej do punktu początkowego rysunku szerokość linii łopatki wynosi piersi od punktu w połowie klatki piersiowej do punktu, gdzie szyjki i kołnierza są połączone ze sobą.

Powstały pierwsze pół szyte z tyłu, a następnie – na klatce piersiowej.

odcięta ostrych narożników w nowej formie, którą otrzymuje się po zakończeniu sieciowania do formowania nacięcia tulei.

Korzystając z tej metody, nie jest łatwo uszyć wzór dress-kokon nie wymaga precyzyjnych pomiarów i kreślenia. Ta sukienka dostaje luźne, obszerne i wygodne.

modelowe cechy

Osobliwością tego modelu sukienki jest to, że tuleja jest pojedynczym cięcie. Podczas budowy wzoru okrągłych tulei ciągnionych równocześnie z sukni. Może być w kokonie rękawem sukienka szyć stosując szew barkowy, nie ma potrzeby, aby wyciągnąć dysk szew barkowy. W takim przykładzie wykonania, materiał jest łatwo nosić na ramieniu, przez co tworzy się formę kokonu. W klasycznym modelu produkty „Gucci” wykonane nieznacznie wygięty do przodu, przy czym tuleja jest uzyskiwany tylko z przodu, a koszulka utworzone przez specyficzność wzorów.

hem sukienka

Stosując wariant konstrukcji wzorów opisanych powyżej może strój, w którym brzeg jest zawijany w dół, tworząc kokonu.

Aby uszyć strój oparty na starej koszulce, na przykład, trzeba oddzielnie działki dno produktu.

W tym celu konieczne jest, aby zwrócić trapezu, którego szerokość jest równa górnej podstawy szerokości produktu, a strona bocznego jest równa żądanej długości hem (mierzona od pasa do żądanej długości skierowanym w dół). Kąt nachylenia boków trapezu zależy bujne woli dolny czy nie.

Otrzymany trapezowy odłożyć dużą podstawę i dolna podstawa jest podzielona na cztery równe części. Każda część jest cięte w trójkąt z podstawy 3 cm oraz wysokości od 1/3 długości wyrobu z pasa. Według uzyskanych linii są zszyte boki trójkątów. Ze względu na fakt, że cięcia małe płaty tkaniny, rąbek sukni będą zawijane w dół, tworząc kształt cylindryczny. Dress-kokon powinien wyglądać harmonijnie, więc nie zrobić zbyt wiele cięć – może stworzyć efekt beczki – obszyciem cięcie wzrośnie i dać okrągłości figury.

dekoracja

Można ozdobić dress-kokon. Wzór „Gucci” zawiera tylko rozmiar głównych elementów. Wzór daje obcości można szyć, np kieszenie.

Pierwszy wybrany wzór kieszeni i jego lokalizacji. Mogą to być zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, wykładaną lub bez niego. Kieszenie wykonane na zaworze, ukryty (we wspólnym produktem) z cięcia w poprzek.

Welt kieszenie

Najwygodniejszym rozwiązaniem dla dress-kokonu – wewnątrz kieszeni. Zrób to szybko, a wygląda bardzo niepozornie. Ponadto, jest to wygodne do przechowywania w kieszeni lub zmienić telefon, ze względu na modelu sukienki hem produkty nie będą puff up.

częściej kształt kieszeni jest prostokątem o lekko zaokrąglonych krawędziach.

Aby wykonać szczelinowy kieszeń do artykułu na spodniej stronie części przedniej (wzorzec) zastosowano w rurach i kleistości. Następnie wykonana szczelina nie co najmniej 1 cm od końca, a na boki są skośne wycięcie. Rurociągi zamienia w górę iw dół i małe trójkąty nastrachivayutsya.

Następnie, na odwrotnej stronie juta, która z kolei służy jako kieszeń stosowane. Zwolnieniu nakłada się na dnie rurociągu, złącza są wyrównane. Para następnie otutyuzhivaetsya i szlifowanie części.

Okazuje ukryty kieszonkowy.