833 Shares 9129 views

Jak zrobić jedzenie dla lalek Monster High własnymi rękami?

Monster High Dolls stały się niezwykle popularne kilka lat temu, a każdy rok stają się coraz więcej fanów. Zabawki te zbierać dorosłych, którzy je grać i dzieci z radości. Dla lalki potworów młodej kochanki budować całą grę w domu meble i wszystkie niezbędne szczegóły. Popularnym pytanie wśród fanów zabawek: jak zrobić posiłek lalek Monster High z rękami na złom? Oferujemy Państwu szeroki wybór ciekawych pomysłów i mini warsztaty.

Materiały i techniki wytwarzania miniatury

Najprostszym sposobem, aby produkować żywność i inne rzeczy dla technik modelowania lalek. Nadaje się do każdego materiału z tworzywa sztucznego. Dzieci są najprostszym sposobem, aby te rzemiosła z solonego ciasta lub plasteliny. Młodzież i dorośli mogą starać się produkty i potrawy dla lalek z polimeru gliny. Jak zrobić jedzenie dla lalek Monster High z rąk, jeśli nigdy nie pracował w technice miniatur? Wykwalifikowani rzemieślnicy w rzeźbienie małych przedmiotów przy użyciu nie tylko swoje własne ręce, ale także akcesoria. Najwygodniejszym mieć pod ręką zestaw specjalnych kształtach szpatułki. Ale jeśli takich narzędzi nie, nie martw się – mogą one być zastąpione materiałami pod ręką. Weź laskę z uchwytem, kilka długopisów o różnym kroju, plastikowe sztućce i wszelkich innych rzeczy gospodarstwa domowego, które mogą pozostawić ślady na tworzywa sztucznego, aby nadać mu pożądany kształt.

Warzywa i owoce z plasteliny

Jak zrobić jedzenie dla lalek Monster High plasteliny, od czego zacząć? Staraj się tworzyć proste produkty kształt. Od rzeźbienia owoców i warzyw może obsługiwać nawet dziecko. Z czerwonej gliny do kulek – pomidorów lub jabłek, ozdobić je z małych liści. „Kiełbaski” zielonej masy do modelowania będzie ogórki. Żółta glina jest dość łatwe do wyprodukowania banany. Stopniowe przejście do bardziej złożonych form, spróbuj zrobić gruszki, bakłażany i winogrona.

„gotowanie” skomplikowane dania

Z okazji ślepe owoce i warzywa, to zrozumiałe, ale to, że potwór żywności wysoka? Z gliny rzeźbić miniaturowy dowolny kształt, różnorodność kolorów, nowoczesne producenci są również zachęcające. Monster High Lalki są godne uwagi przede wszystkim na jego estetykę. Ta seria przedstawia słynne postacie dzieci-potwory. I każdy lalki wykonane we własnym stylu, ma swoje gusta i historię. Odpowiednim uzupełnieniem takich zabawek w postaci ciasta będzie czaszki lub ciasto czekolady w postaci trumny. W kuchni Monster High gotować będzie, że niekoniecznie będzie wyglądać niezwykłe. W jaki sposób można kształtować podobnych potraw i produktów? Skomplikowany kształt miniaturowe wyroby mogą zawsze być wycięte z odpowiedniej grubości warstwy glinki. Doskonalenie tej techniki, można stworzyć bardzo prawdziwe arcydzieła – na przykład tort lub pizzy.

Aby odtworzyć lub podziw?

Żywność dla lalek gotowy, ale w jaki sposób radzić sobie z nim, możesz przejść do gry na raz? Uwaga: wiele rodzajów gliny zachowuje swoją plastyczność przez długi okres czasu nawet na zewnątrz. Oznacza to, że rzemiosło może być krótkotrwałe, a nawet dużo zepsuć coś w domu lalek. Jak zrobić jedzenie dla lalek Monster High, z którego będzie można grać? Jeśli rzeźbienie z gliny – Coat gotowemu produktowi przezroczysty lakier do paznokci lub meble w kilku warstwach. Produkty z ciasta francuskiego suszy się na powietrzu lub w piecu. Po tym, mogą być barwione do własnych upodobań, a także lakierowane.

Żywność i akcesoria kuchenne wykonane z papieru

Ciekawy pomysł, aby spróbować wypełnić miniaturę lalka lodówkę papieru. W zastosowaniach inżynierskich możliwe jest również, aby różnorodne ciasta, a jeśli korzystasz z tektury falistej dostaniesz doskonałą imitację warstw ciasta. Idź do kuchni i spojrzeć na zawartość lodówki i szafek. Na pewno pojawi się wiele tektury i opakowań z tworzyw sztucznych. Powtarzać je w miniaturze można również za pomocą papieru jako materiału wyjściowego. Klej z jej prostych pól formularza nie jest trudne, a potem po prostu pomalować je i osuszyć. Jeśli produkcja żywności dla lalek od podstaw uważasz, że coś jest zbyt skomplikowane, można spróbować spojrzeć na sprzedaży gotowych zestawów do tworzenia produkcji fabrycznej. Często są one nazywane „Obiad dla lalek z ich własnymi rękami”, „jak ustawić stolik na Monster High”. Jak zrobić jedzenie z ich rąk za pomocą Ready Set? W zestawie z zabawka jest przeznaczona instrukcji. Najczęściej, zestaw zawiera spacje i farby do ich zabarwienia, czasami dopasowane kolorów plasteliny zaproszony do wyrzeźbić jakąś skomplikowaną ukształtowany przedmiot. Postaraj się, aby produkty dla lalek w różnych technikach i wkrótce będzie można organizować prawdziwe święto dla całej rodziny lalki.