762 Shares 8629 views

Legendarne kwiaty z krepiny własnymi rękami

Papier naleśnikowy jego proste i zwięzłe struktura jest zadziwiająco podobny do delikatnej płatek. W związku z tym, jest to wygodne, aby zrobić z tych kwiatów, które trzeba przekazać tkliwość, wdzięk i symulowania krzywizny kwiatostan. Jeśli spróbujesz, z krepy papierowe kwiaty produkowane uderzająco podobny do prawdziwych.

Aby nasze rzemiosło okazało się pięknie, trzeba przed rozpoczęciem pracy, aby poznać historię każdego kwiatka i mitów z nim związanych. Zaczniemy historię o tym, jak zrobić papier falisty kwiaty, z pięknym i bujnym piwonii. Jednym z greckiego mitu opowiada uczeń legendarnego uzdrowiciela Asklepiosa nazwie Peon. Bóg Hadesu półświatka został poważnie zraniony przez Herkulesa, a Peonowie mogli go uzdrowić. W dowód wdzięczności Hades odwrócił chłopca w bujnym kwiatem.

Do wytwarzania papieru, tektury pionu muszą różowe i PVA klej, nożyczki, drut miedziany, tektury i kompas. Cięcia różowy papieru harmonijkowego do 3 pasków o wymiarach 2,5 x 3,5 cm, a w wykroju od żółtego do pręcików. – 7,5 x 2,5 cm z trzech pasów ciętych na małe kwadraty 9 – 27 wszystkich prostokątów z papieru falistego. Każdy prostokąt jest zagięty na pół wzdłuż linii falistej, tworząc skok delikatnie ściskania wzdłuż linii zagięcia i wygładzanie krawędzi. Kartonu za pomocą cyrkla i nożyce do cięcia jest kołem o średnicy 7,5 cm. Poprzez naklejenie krawędzi tektury koło pierwszej klapki. Każde kolejne przyklejania płata tak, że lekko zachodzi na pierwszy i była bliżej środka koła – czyli trzymanie nie jest okręgiem, lecz spirala.

Nie spoczynku, osiągając poziom pierwszego płata i drugą warstwę kleju kontynuować. Pasta ją odciąć od pozostałych płatków 0,5 cm i trzeciej warstwy kleju, że również w postaci spirali. Pręciki są: dodać żółty papier pół poprzecznego pofałdowania, drobno posiekać końce, tworząc poboczną, nici lub kleju do mocowania pręciki nie są bardzo mocno rolki i przymocować w środku kwiatu. Kwiaty z papieru falistego uzyskuje bardzo stylowy, jeśli dbać o łodydze. W tym celu zielony papier owinięty drut trzeba dołączyć liście wycięte z jednego kawałka papieru zielonym.

Kwiaty magnolii prostu wspaniały. Mówi się, że drzewa magnolii – przodka wszystkich drzew kwitnących teraz. Powstała ponad 20 milionów lat temu. Jak zrobić kwiaty z bibuły, tak aby w pełni przekazać elegancji i kruchość Magnolia? Wymaga papieru falistego blady kolor różowy, klej, nożyczki, drutu, taśmy, karton. Po pierwsze, wycięte z tektury szablon 2 w postaci elipsy – duży i mały. Z pomocą wzornika papieru falistego cięcia wzdłuż linii falowanie 4 duże i 4 małe płatki. W postaci płatków: dwie krawędzie elipsy dokręcając i prostowania w połowie. Górny koniec elipsy tankować wewnątrz. Formujemy kulę taśmy tak, że nie odpoczynek, można użyć kleju. Przez „kwiatostan” trzymanie małych płatków, a następnie – duże. Rozpościera swoje płatki do krepy papierowe kwiaty wyglądają jak zerwane.

Kolebką tulipana jest Iran. W starożytnej Persji, ten kwiat nazywa się „Tulipan” – w imieniu nakrycia głowy w postaci turbanu. W Anglii i jeśli wierzyć lub wróżki elfy żyją w pucharach tulipana. Kwiaty z papieru falistego, naśladując tulipanów, jest bardzo prosta. W tym celu konieczne jest przecięty wzdłuż linii 6 fałdowania papieru taśmy żadnemu kolor 2,5 x 17 cm. Każda taśma musi być złożone na pół, kompresji i dokręcić podstawy i krawędzie obu warstw papieru rozmieszczone, tworząc skok. Drut do trzpienia okleyte zielonym papierze. Umieścić płatek wokół trzonu 3, a następnie 3 zewnątrz, tak aby pokryć braki. Pączek forma. Płatki były utrzymywane na łodydze, dokręcić ich pas, zamoczonym w kleju. Od gęstych zielonych liści produkcji papieru, dołączyć je do łodygi i delikatnie dokręcić, jak naturalne liści tulipana.