276 Shares 2003 views

6 życiowe lekcje, które pomogą się szczęśliwsi

Szczęście – to co każdy szuka, ale nie każdy może go znaleźć.

Jest jasne, dlaczego tak jest – jak nauczyliśmy się żyć z bardzo młodym wieku, nieuchronnie prowadzi nas doświadczać nieszczęścia, bezsens i pustkę. Jednak nie musimy żyć aż do śmierci. To jest w naszych rękach – dokonać świadomego wyboru, który pomoże stworzyć bardziej piękne życie dla siebie i świata w ogóle.

Ale najpierw musimy zrozumieć, że nie pozwala nam być szczęśliwym i jak możemy uwolnić się z łańcuchów naszych uzależnień. Poniżej można przeczytać sześć ważnych lekcji, które pomogą Ci otworzyć drzwi do życia, że czekaliście.

1. Odmowa – jest lepsza niż żalu

Życie jest krótkie i musimy być pewni, że nie będzie wydać je na coś, aby robić rzeczy, które nie przyczyniają się do naszego dobrego samopoczucia.

Jednym z głównych powodów, dlaczego ludzie tęsknią życie – to strach przed porażką. Jeśli chcesz, aby realizować swoje marzenia, są szanse, można napotkać wiele przeszkód na swojej drodze, a czasami nie będzie w stanie ich pokonać, a to może być bardzo bolesny proces emocjonalny.

jak najlepiej, tak aby pozostać emocjonalnie bezpieczne? Nie próbuj gonić swoje marzenia w ogóle? Jeśli nie spróbujesz, aby odnieść sukces, nigdy nie uda, prawda? Wszystko to jest dobre, ale poza tym, to prędzej czy później być wypełnione żalem, nie tyle, że nie włączyć swoje marzenia w rzeczywistość, ale w zasadzie to nawet nie próbować.

Począwszy od dziś, nie zapomnij, aby słuchać swojego serca i postępuj zgodnie z jego instrukcjami, mimo trudności, jakie można napotkać na swojej drodze, pamiętając, że tylko prawdziwy niepowodzenie w życiu – nie próbuj.

2. Ból i samorozwoju iść w parze

Rozwój osobisty może być bardzo bolesne, i należy w pełni zaakceptować ten fakt, jeśli są chętni, aby stworzyć lepszą wersję siebie.

Ból mówi nam, że coś złego dzieje się w naszym życiu. Ten alarm, przypominając nam, że musimy podjąć działania. Ból pomaga nam dowiedzieć się, jak przezwyciężyć trudności życia, zachęca nas, aby dowiedzieć się, dostać mądrzejszy i ostatecznie opanować sztukę żyje długo i szczęśliwie.

Ból – wielki nauczyciel, nigdy więc zapomnij zwrócić uwagę na ważną lekcję, że powinna ona uczysz.

3. Przeszłość i może być inny, a wróg

Przeszłość już tu nie ma, a więc nie możemy go zmienić, ale zawsze możemy na to patrzeć i uczyć się od niego.

Każda osoba, popełniliśmy błędy, a te błędy powinny nauczyły nas, że trzeba wiedzieć, aby nie powtarzać. I choć w przeszłości może być stosowany jako przewodnik do świetlanej przyszłości, podczas gdy w tym samym czasie może być ciężki ładunek na naszych barkach, jeśli jesteśmy emocjonalnie przywiązana do niego, który nie pozwala nam w pełni żyć w teraźniejszości.

Przeszłość należy do przeszłości, więc bez względu na to, jak wiele trudności, masz doświadczenie, lub ile błędy dokonane, nie pozwól im zniechęcić cię od przodu. Badać przeszłość, uczyć się od niego, a następnie zwolnij go.

4. Życie jest niestały

wszystko się zmienia w świecie. Będąc części świata, jesteśmy również stale się zmienia. Zmienić nasze relacje, zdrowie, myśli i emocje. Problemem jest to, że większość ludzi nie lubi zmian i zrobić wszystko, aby im zapobiec.

Jesteśmy tak przywiązani do rodzaju życia, w którym żyjemy – Nieruchomość, przyjaciół, pracy, itp – .. Że jesteśmy bardzo boi się pozwolić im odejść, kiedy musimy. Brutalna prawda jest taka, że bez względu na to, jak staraliśmy się trzymać do nich, prędzej czy później, życie było wziąć je z nami, a jeśli nie przyzwyczaić się do zmian i nie daj się płynąć z rzeką życia, będziemy zawsze pozostanie ofiarami strachu.

5. Uczciwość sprawia, że rzeczy proste

Większość ludzi nosić maskę, pokazując ludziom inną osobę, i to jest bardzo skomplikować życie.

Kiedy udawać kogoś, kim nie jesteśmy, spędzamy dużo naszej energii starając się zachować tę maskę, tłumiąc nasze myśli i emocje. Próbując dopasować obraz, jesteśmy zamknięci w więzieniu psychicznym, który nie pozwala nam spontanicznie i bez obaw mieszkać.

Ponadto, brak uczciwości prowadzi do zakłócenia stosunków ludzkich. Kiedy nie jesteśmy uczciwi wobec tych, z którymi stykają się jak możemy tworzyć blisko, prawdziwe przyjaźń czy miłość związek? Jest to niemożliwe, ponieważ cel ten można osiągnąć tylko wtedy, gdy otwieramy swoje serce i dać naszej wewnętrznej istoty innych.

6. Dzięki przynosi satysfakcję

Może nie żyć doskonałe życie, ale po prostu być tu i teraz, aby doświadczyć tego cudu, miano, powinny być na tyle w sobie przynoszą satysfakcję. Oczywiście, to nie znaczy, że nie należy próbować prześcignąć niczego, co zapobiega, aby zrealizować swój pełny potencjał. Ale jeśli nie uczyć się do spróbowania tych małych, codziennych, zwykłych, ale wielkie chwile, które przynosi życie, nigdy nie czują się szczęśliwi i zadowoleni.

Dążyć do lepszej przyszłości, ale nigdy zapomnieć, aby docenić i odnaleźć radość w darach, które już uzyskać z kosmosu.

Tak, masz sześć prostych, ale potężnych lekcji, które mogą czynić cuda, aby zmienić swoje myślenie i swój styl życia. Medytować na nich ćwiczyć je, a Twoje życie będzie prędzej czy później stają się szczęśliwsi i będzie trwać bardzo pozytywny kierunek, co prowadzi do radości i pokoju.