653 Shares 1496 views

Szarlotka: przepis klasyczny American pie

W tradycji kuchni amerykańskiej łączy w sobie cechy wielu różnych narodów. Najlepsze przepisy kulinarne z całego świata stały się klasykami kraju. Taka jest słynny pie – apple pie. Jest to tradycyjny i bardzo smaczne danie. Każdy tajemnice rodziny swego doskonałego smaku. Ktoś przygotowuje szarlotkę z ciasta, a ktoś korzysta łuszcząca. W każdym razie, spróbuj kilka sprawdzonych receptur i ocenić ich wartość i tak.

Gotowanie klasyczną szarlotkę

Przepis tego tortu jest uważany za najbardziej odpowiednie. Potrzebne będą dwie filiżanki mąki i dwie łyżki stołowe cukru do testu, a także kilka łyżek mąki i filiżanki cukru do nadzienia, sól, olej roślinny, wody lodowej, czterech dużych odmian jabłek kochałeś, sok z cytryny, sto dwadzieścia gramów masła, łyżeczka cynamonu.

Przesiać mąki z solą do naczynia, w którym do przygotowania ciasta. Wymieszać z cukrem, dodać olej dwie trzecie filiżanka warzyw. Mieszać aż do dużych okruchów cukierniczych. Wlać do wody zimnej w zbiorniku na łyżce ciągłym mieszaniem ciasta. Należy uzyskać gładką i delikatną konsystencję. Ciasto podzielić na dwie części, z których jedną będzie nieco bardziej kształtujących tortilli i owijają się indywidualnie w folię. Przez godzinę, wysłać w lodówce.

Nadszedł czas, aby farsz, który zostanie umieszczony w następnej szarlotki. Przepis wymaga użycia wszystkich jabłek, więc można wyrzucać tych, które straciły trochę wygląd, lub wybrać ulubioną markę – wszystko to nie ma znaczenia. Myć owoce i pokroić w cienkie plasterki, po usunięciu rdzeni. Skropić sokiem z cytryny i wymieszać. Wlać do rondla i gotować na maśle, dodając cukier. Piętnaście minut później przenieść do oddzielnej płytki z rowkiem łyżką, a pozostały sok wrzenia jeszcze przez piętnaście minut. Po tym, wlać go do jabłek i pozostawić je do ostygnięcia. Podczas napełniania ochłodzeniu, dodano mąkę, cynamon i mieszać.

Wszystkie szablony są wykonane, że nadszedł czas, aby zebrać i upiec szarlotkę. Przepis radzi natychmiast podgrzać piekarnik do stu osiemdziesięciu stopni. Pokrycie dna formy do pieczenia lub papier do pieczenia, umieścić dużą ciasto i przerzuty do kołnierzy. Napełnić napełnianie jabłkowego leżały na górze pozostałej ciasta. Zamknąć krawędź ramionami, starając się zrobić to schludny i szczelne. W środku, aby otwór dla pary wodnej, aby uniknąć podczas obróbki termicznej, w przeciwnym razie ciasto może pęknąć. W razie potrzeby, można wyciąć ciasto w paski i przykryć wierzch placka rodzaju barów – wygląda bardzo piękne i apetyczne. Smarować górną olej do brązowej rudą posypać cukru i piec do około sześćdziesięciu minut w tej samej temperaturze.

Podawać szarlotka przepis przypomina jeszcze gorące, łącząc je z bitą śmietaną lub gałką lodów. Alternatywnie, można ozdobić shtreyzelem pie – okruchy z mąki, masła i cukru. Tak też będzie smaczne i bardzo oryginalne.