413 Shares 3198 views

Poziomy samopoziomujące laserowe Bosch: opinie, ceny

Technologia pomiaru laser na rynku budowlanym stanowiły stosunkowo mały krąg producentów. Wynika to z faktu, że nie każda firma jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom wydajności operacyjnej takich skomplikowanych urządzeń. Po tym wszystkim, powinniśmy zrozumieć, że nalewane urządzenia – sprzęt high-tech, że niektóre operacje pomiarowych przejmuje. Właściwie ze względu na wysoką precyzją i ergonomii poziomów Bosch Laser zyskał znaczną armię fanów wśród profesjonalnych budowniczych i rzemieślników domowych. Istnieją również braki w niektórych modelach gamy niemieckiego producenta, aby mieć świadomość przed dokonaniem zakupu urządzenia. Ale na początek to, aby dowiedzieć się więcej na temat zalet i cech samego poziomu laserowego.


Charakterystyka poziomów laserowych

Pomimo wspólnej nazwy instrumentów szpachlowych, ta klasa jest reprezentowana przez innego sprzętu. Jednocześnie trudno jest wyróżnić się z poziomu grupy, ponieważ ich funkcja jest ściśle związane z wykrywaczami i wyrównane. Wśród najważniejszych cech, które odróżniają tę technikę, warto zwrócić uwagę na możliwość dokładnego projekcji przy użyciu wiązki i cyfrowych metod pomiaru wydajności obliczeniowej. W rezultacie użytkownik otrzymuje najbardziej obiektywne dane pomiarowe, które nie mogą być wykryte za pomocą tradycyjnych modeli. Ponadto, poziomice laserowe Bosch jest łatwość obsługi. W trakcie użytkowania, urządzenie musi wykonać tylko pozycjonowanie i naprawić kilka punktów pomiarowych – pozostałe prace będą wykonywane niezależnie aparatury.

Poziomy odmian laserowe Bosch

Producent produkuje modelu gospodarstwa domowego i profesjonalnego, który przewiduje urządzenia samopoziomującej wahadła. Modele do użytku przez specjalistów zapewniających długość wiązki kilkudziesięciu metrów. Trzeba też wspomnieć o możliwości urządzeń wirujących, zakres roboczy, który osiąga 100 kilometrów. Jednak rosnąca popularność laserowych poziomach Bosch do użytku domowego.

Takie urządzenia wykonania pomiarów w 10 m, co zapewnia dokładność do 0,5 mm na 1 m. Zakres przydzielonego pasma, podobne poziomy raczej szerokie. Na przykład, za pomocą urządzenia gospodarstwa domowego może być wykonane jako płaskie tapetowania. Jasny promień lasera na podstawie diod LED pozwalają dokładnie i precyzyjnie umieszczona na powierzchni blach. W zależności od modelu, samoniwelującą urządzenie jest w stanie rzutować zarówno belki poziome i pionowe.

Recenzje modelu PLL 5

Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w ogólnej rodziny instrumentów laserowych do pomiarów Bosch. Urządzenie jest w stanie wykonać prace w zakresie 5 m, które jednak wystarczy, aby działać w przestrzeni. W odniesieniu do praktyk operacyjnych, właściciele twierdzą, że ergonomia urządzenia. Zaletami tego modelu są: zwartość, łatwość obsługi i łatwość podróżowania. Pomimo biedy funkcjonalnej, Laser Level Bosch PLL jest wyposażony w wysokiej jakości magnes, który pozwala dostosować położenie belki. Oczywiście, do prac budowlanych na dużą skalę, poziom ten nie jest odpowiedni, ale według właścicieli, może on być stosowany w celu zapewnienia sprawnego instalację sprzętu gospodarstwa domowego, wyroby sanitarne i łatwe do czynienia z działalnością wykończeniowych.

Recenzje model PLL 360 Set

Zmiana ta może być uznana jako uniwersalnego poziomie dla użytku domowego. Urządzenie to jest w stanie wykonać prawie każde zadanie na budynku i naprawy, które mogą wyniknąć z prywatnym deweloperem. Według właścicieli, urządzenie efektywnie radzić sobie z operacjami pomiaru zarówno w zamkniętych i otwartych przestrzeniach. Oddzielnie, wygoda korzystania ze statywu, a także tryby automatyczne wyrównanie offsetu kąty.

Jeśli chodzi o wady, poziom laser Bosch 360 na 10 m projekcji stosunkowo wąski linię grubości do 1 cm. Ale to niuans, nie wszyscy użytkownicy są uważane za negatywne. Ale autonomia urządzenia jest wyraźnie korzystne wrażenie. Urządzenie jest zasilane czterema bateriami alkalicznymi lub akumulatorkami, które pozwalają mu pracować przez 12 godzin bez przerwy.

Recenzje modelu GLL 2-50

Bosch linia profesjonalnych poziomów laserowych otwiera wersji GLL 2-50. To urządzenie działa bez obaw o zasięgu 20 m, a jeśli to konieczne, wbudowany detektor pozwala zwiększyć odległość pompowania widoczną wiązkę do 50 m. Jak stwierdzono przez samych użytkowników, możliwości takiego urządzenia jest wystarczająca do budowy domków lub rezydencji. W szczególności Laser Bosch GLL w tym przykładzie może pracować w pionie i w poziomie, pod warunkiem, jeśli to konieczne, krzyżowy. Właściciele Mark i elastyczność w kontaktach z funkcją wahadła. Zastosowanie tego modelu w profesjonalnej budynku przywołuje także pozytywne doświadczenia użytkownika, choć należące do poziomu podstawowego nadal wpływa na możliwości urządzenia.

Recenzje GRL 250 modele

Jest to chyba najbardziej rozbudowany system pomiarowy, który może być stosowany w każdej pracy, niezależnie od złożoności. To urządzenie rotacyjne, głównym celem jest pomiar nachylenia różne powierzchnie – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wypełniacze powiedzieć godności odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, który jest wykonany z poziomu laserowego. Recenzje podkreślają, że organizm chroni przed skutkami fizycznymi, więc w trakcie wykonywania czynności roboczych na ryzyku uszkodzenia urządzenia nie można myśleć. Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat kontroli w jaki sposób urządzenia. Użytkownik może skorzystać z tej klawiatury w obudowie urządzenia lub pilocie.

modele latające

Najbardziej atrakcyjnych poziomów ze zrozumiałych względów są w linii urządzeń domowych. Na przykład, model z szeregu działań z zakresu PLL 5 m można nabyć 2,5 tys. Ruble średnio. Starsze wersje tego urządzenia szacuje się na 10-15 tys. RUB. Znacznie zwiększa koszty i przejście do odcinka, który jest reprezentowany przez profesjonalnego poziomnicy laserowej Bosch. Wersja cena GLL 2-50 z minimalną wydajność w swojej klasie 20 tys. RUB. Lepsze i bardziej funkcjonalne serii przedstawiciele są dostępne dla 30-40 tys. Rub., I model rotacji GRL 250 sprzedany za 55 tys. RUB.

wniosek

Niemieccy inżynierowie oferują konsumentowi technologiczne i funkcjonalne poziomy dla wszystkich aplikacji. W zależności od modelu za pomocą takiego urządzenia można przeprowadzić i zakończyć pokoju i budowy wielopiętrowego budynku. W tej wysokiej precyzji pomiaru zostaną przedstawione w obu przypadkach. Dla wygody, zakres Bosch poziomów laserowych są ściśle sklasyfikowane według przeznaczenia. Ogólna linia producenta można znaleźć kilka wersji urządzeń do użytku domowego, jak również szeroki wybór profesjonalnych urządzeń z bogatych możliwości wykonywania pomiarów. Porównując modele tej marki z produktami z konkurencją, widzimy wyraźną przewagę w pierwszej wsparcia technologicznego. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że wartość towarów i Bosch spełnia jakość.