419 Shares 3217 views

Jak odmówić faceta?

Dość często, dziewczęta mają rozmawiać z jego fanów, „nie”. Ale jak miły facet się zaprzeczyć, że nie boli, wiedzą bardzo niewiele. Wypowiedz słowo „nie” może być prawie każdy, ale żeby podnieść ton i wyraz w taki sposób, że gdy stało się jasne, że jest to naprawdę zaprzeczenie, ale nie jednej z wersji gry, należy uczyć wszystkich, aby nie prowokować dwuznaczne sytuacje lub nawet bezpośredniej agresji. Jeśli dziewczyna nie umie odmówić faceta lub boi jakiegoś powodu, aby to zrobić, ale spełniają jednocześnie nie chce, to może przekazać podły, przebiegły, szukając korzyści manipulując facetów. Tym samym alienacji nie tylko młodych ludzi, ale także do własnych przyjaciół.

Albo w drugą skrajność, jeśli faceci zobaczyć tę dziewczynę nikt nie ośmieli się odmówić, może ona wyglądać w oczach lub kalectwa lub łatwo dostępne, ale w rzeczywistości, w innym przypadku, kłopoty i wszystko niejednoznaczna sytuacja w stosunkach z płcią przeciwną gwarantowana go. A jeśli dziewczyna umie odmówić faceta ładnie, jest wręcz przeciwnie, może rosnąć w oczach odrzuconego wnioskodawcy i wszystkich innych. Po tym wszystkim, każda dziewczyna powinna starać się szanować innych i do stwierdzenia własnej wiarygodności w oczach innych.

Jeśli ona jest pewna, że ona nigdy nie będzie z tym konkretnym mężczyzną motywować brakiem czasu lub odmowy zatrudnienia ogółem – głupie, ponieważ będzie karmić nadzieją, że pewnego dnia ona nadal wyrzeźbić na niego przez chwilę w swoim napiętym harmonogramie. A gdy widział, że była ta dziewczyna nie ma czasu, a ktoś inny jest czas, uważa za w pełni uzasadnione oszustwo i oczywiście narzekać na swoich przyjaciół o tym, że – jego własna. A obraz Liars przyczółek dla tej dziewczyny, jeśli nie na całe życie, to bardzo długo.

Jeśli dziewczyna przed zaprzeczyć, że facet jest nadal wątpliwości, najlepszym rozwiązaniem byłoby zaoferowanie mu przyjaźń, to facet nadzieję i starać się podobać, a dziewczęta będzie czas i okazja, aby przyjrzeć się bliżej potencjału komunikacyjnego wybrańcem lepiej. A jeśli mimo wszystko ona całkowicie eliminuje nawet możliwość rozwoju stosunków z tym młodym człowiekiem, to lepiej, aby powiedzieć mu o tym raz, i szczerze, ale jego szkoda głos powinien być – będzie utrzymać lub nawet zwiększyć swoją samoocenę. Przed zaprzeczyć faceta, niech czytać wiersz o miłości i separacji lub pochwały to, że opisuje swoje zalety, a następnie powiedzieć, że to bardzo dobrze, przepraszam, ale że jego serce nie będzie coś zamówić. Najważniejsze przed odmówić faceta uspokoić i powiedzieć z całą pewnością w głosie, zdecydowała, ale musi wierzyć w to co mówi. Jeśli słowa są szczere, są one wszystkie odpowiednie osoby będą prawidłowo odbierane.

U kobiet starszych również dość często mają podobne sytuacje. Na przykład, po kolacji, przyjaznej spotkania kolegów lub studentów i negocjacji biznesowych lub przypadkowe spotkanie starych znajomych, w większości przypadków powinna być propozycja, aby kontynuować dialog w bardziej intymnej atmosferze. Zamężne kobiety nie powinny uczestniczyć w takich zdarzeń na wszystkich, aby nie zagrozić rodzinę na chwilę słabości, lub ze względu na dodatkowe szkła alkoholu, bo nie za nic, że ludzie mówią – pijana kobieta – dziwną kobietę.

Ale jak zrobić niezamężną wolną kobietą, jeśli bliskość mężczyzna ofiara jest niepożądane dla jednej lub innego powodu?

Po pierwsze, nie martw się, bo kobiety mają skłonność do nadmiernej ekscytacji, współczujący i połowiczne oferta bliskość powoduje falę emocji – i odmówić nie można rozwiązać, tak aby nie urazić nikogo, i nie chce się zgodzić, mętnie tłumacząc coś myli sytuację , Człowiek może, że te niejasne wyjaśnienia znakiem kokieterii czy przejaw celowego skromnością, mówiąc: „Ja nie lubię”. Takie kobiety powinny mieć świadomość, że brak odpowiednio człowiek nie jest koniec świata, a wraz z nieodpowiednimi pielęgnować relacje co najmniej głupie. Dla natury skłonnych do przygód, grać na nerwach cudzych – to tylko kolejna zabawa przygodowa. Może to zgodzić, nawet nie wiedząc z góry, że nie spełni obietnicy i będzie szukał okazji do Tickle nerwów sobie i człowiek ucieczki. Należy pamiętać, że te kobiety są bardziej prawdopodobne, aby wpaść w karnych doniesienia jako ofiar gwałtów i bicia. Dlatego takie zachowanie należy unikać.