325 Shares 9979 views

Wczesne objawy, które będą w tych aspektach obrażają

W nocy, wiele dziewcząt marzy o idealnym związku. Czerpią swoje przyszłe życie wypełnione miłością i dobrocią. Oczywiście, te sny nie mają miejsca emocjonalne i fizyczne nadużycia. Żaden z nas nigdy myśleć życzyć sam wybiera się do domu tyran, zły, przebiegły i sprytny manipulator. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do wzajemnej miłości, zrozumienia i szacunku. Jesteśmy przekonani, że zasługujemy na lepsze życie. Szkoda, że marzenie o dobrym połowa kobiet są dalekie od rzeczywistości. W rzeczywistości, zamiast miłości i szacunku oni poznali ból, zniewagę i upokorzenie.

Ofiary tyranów domowych, z różnych powodów nie mogą wołać o pomoc. Zamiast tego, to sprawia, że uporczywe statystyk. Każda minuta w świecie są ofiarami przemocy z 20 ludzie stają się intymne partnera. Jest to poważny i powszechny problem, że nie można spodziewać się na początku relacji. Widać oznaki, które pomogą Ci rozpoznać tyrana krajowy.

Partner jest zbyt zazdrosny i ma tendencję do izolowania się od społeczeństwa

Trochę zazdrość nie będą utrudniać zdrowe relacje. Zawsze miło jest wiedzieć, że jej mąż martwi się i nie chce Cię stracić. Ale kiedy zazdrość wykracza poza wszelkie granice i staje się natrętny, ale nic nie przynosi podrażnienia. Czy czujesz się uwięziony w klatce, gdy ukochany nie pozwala, aby zobaczyć swoją rodzinę i przyjaciół. Zawsze był niezadowolony ze swojego zachowania, nawet jeśli jesteś po prostu siedzi na ławce w parku, i przeszedł obok ciebie obcym mężczyzną. On powtarza, że nie zasługują na jego zaufanie, oskarżając cię o zdradę i nieustannie sprawdza swoją lokalizację za pośrednictwem satelity. Cóż, w miejscu pracy, do ciebie należy monitorować poziom naładowania jednostki, choć pewnie jeszcze nie podejrzewają.

On jest w pośpiechu ze ślubem

W dzisiejszych czasach, to jest normalne, gdy mężczyzna i kobieta mieszka razem bez aktu małżeństwa. Więc ludzie sprawdzić siłę związku i poznać siebie lepiej. Ważne kroki, co jest małżeństwo nie powinno być wykonane w pośpiechu. Rozważmy teraz sytuację. Czy byłeś zaskoczony, gdy współmałżonek nalegał na ślub trzeciego dnia naszej znajomości. Następnie został zaskoczony ze znakiem plus. Ale teraz wyrazić twierdzi, że jego łatwowierność.

Pamiętasz jak ślepo wierzył w człowieka, który mówił piękne słowa. Większość z Was pamięta tę frazę: „Nigdy nikogo nie kochałem cię lubi.” Wiele ofiar przemocy na przyjęciu u psychoterapeuty porównać ich związek na samym początku z bajki. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a człowiek dosłownie przeceniać swoich wybranych. Eksperci radzą, aby zaakceptować każdą manifestację niebiańskiej miłości z najwyższą starannością.

Monitorowanie i kontrola telefonu komórkowego

W dzisiejszych czasach wszyscy ludzie mają co najmniej jednego konta w sieciach społecznościowych, do których dostęp nie jest też smartfon i komputer. Dla zachowania przejrzystości stosunków, niektóre pary nie ukrywają haseł ze swoich kont w sieciach społecznościowych. Partnerzy ufają sobie nawzajem, gdy wyszedł z pokoju na kilka minut i zostawić komputer włączony. Kluczem tutaj jest zaufanie. Na przykład, człowiek uświadamia sobie, że jego żona nie spieszyć się znaleźć brud na nim. Z drugiej strony, nie boi się tego, bo nie ma nic do ukrycia.

To może przekształcić się w prawdziwy problem, jeśli co wieczór można poczuć się jak przesłuchiwany. Ci trudno wyznaczyć granicę między bezpodstawnych oskarżeń i szpiegostwo. Eksperci twierdzą, że prawie połowa zaniedbania partner będzie podążać za pośrednictwem poczty e-mail, SMS i kont w sieciach społecznościowych. Można wyodrębnić niezbędnych informacji, oszustwa, a nawet zastosować, gdy ta siła. Jednakże, masz pełną prywatność. Inne przejawy niezdrowej relacji jest test prowadzony na samochodzie żony i sztywny wymóg, aby nie uczestniczyć w wydarzeniach korporacyjnych.

zawyżył

Wszyscy marzą, aby wyglądać dobrze i każdego dnia, aby poprawić swoje umiejętności zawodowe. Ktoś próbuje uczyć się języków obcych lub uprawiania jogi. Robimy to dla siebie i dla naszych romantycznych partnerów. Dążymy do osiągnięcia nowych celów i marzą, by zrobić dobre wrażenie. Wszelkie pochwały i podziw ze strony miłośników czujemy się jego wartość. Czasem jednak sprawy nie są tak dobre jak chcemy. Popełniamy błędy, ale ośmielamy się mieć nadzieję na zrozumienie i przebaczenie.

nie istnieją idealne ludzie. Z tego powodu, jest absolutnie nie do przyjęcia, aby żądać od jego druga połowa jest niemożliwe. Gdy twój partner stawia przed sobą nadmiernych wymagań, był w jakiś sposób zmierza do poniżenia ciebie. Inną formą gardził zachowanie – jest wykorzystanie informacji przed wami związanego do odległej przeszłości. Jeśli osłabienie i podatność użyte przeciwko tobie, to znaczy, że górnolotnych słów o miłości zostały oszukane.

huśtawki nastroju i napady złości

Niektórzy ludzie radzą sobie w sytuacjach stresowych lepiej niż inni. I to irytujące jeden, nie powodują żadnych niedogodności dla drugiej. W celu uzyskania człowieka z siebie, trzeba ciężko pracować. Należy zwrócić uwagę na zmiany nastroju – może to oznaczać, niezrównoważony partnera psychikę. Cóż, jeśli on reaguje na to, co dzieje się tak szybko, że masz się bać lub niewygodną szczególną ostrożność. Twój wewnętrzny głos i instynkt nie może leżeć, tylko cię chronić.

Obwinianie wszystkie swoje problemy

Kiedy osoba robi źle, to jest normalne, aby szukać przyczyny swoich kłopotów gdzieś na boku. Funkcja ta minimalizuje nasze cierpienie. Do czasu jak nie wydać odpowiednią ilość czasu, aby myśleć, że nie ponosi odpowiedzialności za to, co się stało. Ale jeśli masz do czynienia z kimś, kto ignoruje wszystkie swoje argumenty i obwinia wszystkich śmiertelnych bolączki tylko ty, to powinien być dzwonek alarmowy. Psychologowie wskazują kontrolować frazy, które obciążają manipulatora: „Ty mnie zły” lub „Jeśli to nie był twój czyn, nie byłby w takim złym nastroju przez cały dzień.” Te słowa są oznaki krzywdzenia emocjonalnego, a także chęć do zwalnia się od odpowiedzialności.

Okrucieństwo wobec zwierząt i dzieci

Nie każdy dostaje podekscytowany na formie małego malucha i jest gotowy, aby utrzymać zwierzęta w mieszkaniu. Nie ma nic złego, tak długo jak trend nie nabywa patologiczny. Jeśli zauważysz, że partner jest przyjemność wprowadzają dzieci do łez albo on Kicks przechodząc kota, traktować go jako znak poboru. Picie istoty bezbronne jest projekcją, które mogą być przenoszone do swojego życia. Nie trać czujności.

Czujesz presję w sypialni

Wildcats gier role-playing poprawy stopnia namiętności w sypialni. Należy jednak być w drodze wzajemnego życzenie. Kiedy czujesz, ciśnienie i przymus do tego, czego nie chcą zrobić, to oznacza tylko jedno: w taki niegrzeczny partnerem sposób dąży do ustanowienia całkowitej kontroli nad wami. On nie respektuje żadnych granic, a czasami wymyśla subtelne formy nacisku, mówiąc: „Jeśli mnie kochasz, dlaczego nie chcesz tego zrobić” Kolejny dzwonek alarmowy może być przyjemnością brutalne sceny w filmach, częste odniesienia do snów lub gwałtu.

Sztywne ramy płci

Twój partner jest przekonany, że człowiek musi iść do pracy i zarabiać pieniądze. Cóż, kobieta odgrywa rolę gospodyń domowych. Więc nesdobrovat gdyby zobaczył Pal na szafce. I jest odpowiedzialny za „milczeć i słuchać.” Nigdy nie pomoże ci w domu, nawet jeśli są zmuszeni do podniesienia swoich dzieci podczas pracy.

groźny

Jeśli twój mąż powiedział te słowa: „A więc chcesz, żeby cię zabić” lub „mogę złamać kark teraz” – może to być uznane przez ciebie szokiem. Zachęcamy do zaufać swojemu instynktowi. Potraktujcie to poważnie, czy zgodnie z żoną, był okrutny dla swoich poprzednich kobiet.