457 Shares 4908 views

10 oznaki, które wskazują, że związek zakończy się wkrótce

Nawet wtedy, gdy związek jest nie wszystko idzie gładko, myśl o rozstaniu wydaje się wielu przerażające i przygnębiające. Po tym wszystkim, czasem ludzie myślą, że on sam będzie jeszcze gorzej. Oczywiście, różnica związek – trudny i bolesny proces. Ale najlepiej spojrzeć prawdzie w oczy, aby podjąć trudną ale ważną i niezbędną decyzję i zacząć iść dalej. Oferujemy razem, aby dowiedzieć się, co wskazuje na to, że związek jest prawdopodobnie skazane.

Nie spędzają czas razem

Rozpoczynając współpracę z nowym partnerem, może chcesz spędzić czas z nim dosłownie każdą chwilę w ciągu dnia. To naturalne, że z upływem czasu, to trzeba będzie się zmniejszać, a wejdziesz do komfortowego rytmu dla pary. To jest zupełnie normalne, jeśli spędzić kilka godzin zwiedzania gotowania, a twój chłopak jest w tym czasie bawić się z przyjaciółmi w piłkę nożną. Ale na koniec dnia będziesz chciał zobaczyć, aby zjeść lunch lub obiad razem, dzieląc się szczegóły tego, co się dzisiaj stało. Jeśli celem jest wydać więcej i więcej czasu od siebie i próbują się unikać działań grupowych, można go nazwać pobudką.

Już jakiś czas masz seks

Jak z innymi, intymność jest najbardziej intensywne i żywe na początku relacji. Jednak z biegiem czasu chęć nieznacznie osłabić. Ponadto, płeć się rzadziej. Jednakże, jeśli znajdziesz się myślenie, że nie kochali od dawna już, albo że proces ten nie daje żadnej radości, to może być to wyraźny znak, że firma jako pary nie idą dobrze. Jednakże, jeśli chcesz utrzymać związek, ma sens, aby omówić sytuację ze swoim partnerem i dowiedzieć się, jego opinię w tej sprawie. Być może wszystko, co potrzebne jest, aby spróbować czegoś nowego, aby ponownie zapalić ogień namiętności.

Nie dołożyć starań

Na początku związku partnerzy są, co do zasady, zrobić wszystko, co możliwe, aby się nawzajem najlepsze wrażenie. Tak, na pewno starannie dobrane stroje na randki, a twój chłopak spędził dużo czasu i pieniędzy, aby zorganizować idealne romantyczny wieczór. Wiele par zaczynają czuć się bardziej pewni, przestają zachowywać się w ten sposób, ale większość z nich wciąż próbują zrobić od czasu do czasu do czegoś przyjemnego partnerskiego. Jednakże, jeśli nie jest takie pragnienie, to jest całkiem możliwe, twoje relacje stają się przestarzałe.

Nikt nie mówi o przyszłości

Jedną z głównych przyczyn powstawania pary – chęć do współpracy w celu budowania wspólnej przyszłości. Niektóre pary chcą mieć dzieci, niektóre – psa lub kota, a ktoś po prostu chce cieszyć się życiem w małym domu z dala od cywilizacji. W każdym razie, chcemy iść do przodu w parze z naszym partnerem. Jednak, kiedy myśli o przyszłości już nie inspiruje cię, myśląc o tym, jak wszystko jest w porządku w relacji.

Państwo w żaden sposób porozumienia find

Nie ma dwóch identycznych opinie, a to jest absolutnie normalne. U zdrowych relacji, obaj partnerzy próbują nauczyć się znaleźć kompromis, który wszyscy byli zadowoleni. Wszakże jeśli kogoś kochamy, to jest ważne, że ten człowiek był szczęśliwy. Przestając to zrobić, trzeba zdać sobie sprawę, że prędzej czy później będzie to poważnie wpłynąć na związek.

Cały czas jesteś zły

Twój partner Cię irytuje sam fakt jego istnienia? Masz zły nastrój, jak tylko wróci do domu albo wchodzi do pokoju? Czujesz się bardziej komfortowo w samotności? W rzeczywistości, takie okresy występują nawet w odległych od pary szczelin. Jednakże, jeśli sytuacja pogarsza, wówczas związek jest z pewnością na ryzyko.

Jesteś szczęśliwszy od siebie

Można spotkać się z przyjaciółmi i nagle okazuje się, że nie mieli tak dobre? Lubisz rozmawiać z dziewczyną na obiad w kawiarni i uświadomić sobie, że nie jest już zaniepokojony zaległości pilnej pracy, która czeka na Ciebie w biurze? Ale potem przychodzi wiadomość od swojego partnera, i przez nieuwagę nie jest ślad? Co się stało? Jedną z głównych zalet relacji małżonków – jest to stały przyjemny komunikacji ze sobą. To również może być uznana za zniknięcia alarmu.

Tęsknisz stare dobre czasy

Jesteś bardziej prawdopodobne, aby znaleźć się na myśli, że brakuje dni, kiedy twój związek z partnerem były jasne i harmonijne? Jeśli tak, to jest prawdopodobne, że w pewnym momencie coś poszło nie tak i obecna sytuacja nie jest zadowalająca. To straszne uczucie, kiedy przeszłość wygląda lepiej niż obecnie. A poza tym, może to wskazywać na fakt, że lepiej zostawić.

tajność

Spędzać więcej czasu ze swoim smartfonie, zamiast komunikować się z partnerem? Ukrywasz coś ze swojej drugiej połowy? Czy uważasz, że twój partner nie ufać? Jesteś bardziej prawdopodobne, aby zapamiętać ich byłego? Wszystko to sugeruje, że twój związek osiągnął punkt krytyczny. Trzeba poważnie pomyśleć o tym i zrozumieć, czego naprawdę chcą.

Można by pomyśleć, że nadszedł koniec

Jeśli czujesz, że twój związek się rozpada, to chyba tak to naprawdę jest. Mimo wszystko, te rzeczy intuicja rzadko zawodzi.

Jeśli uważasz, że twój związek jest warto o nie walczyć, a następnie natychmiast porozmawiać ze swoim partnerem i spróbować rozwiązać ten problem razem. Ale jeśli twój partner zdecyduje, że oszczędność coś nie ma sensu, to należy wziąć ten pogląd. Cokolwiek to było, spróbuj dowiedzieć się z tych relacji są ważne wnioski na przyszłość.