280 Shares 8920 views

Jak radzić sobie z byłą dziewczyną? Stara miłość: Porady psychologa

Ludzie spotykają się, zakochują się, ale czasem relacje z mężczyznami i kobietami zbliża się do końca. Więc postanowili nie było dopasowane do siebie. Można powiedzieć wiele nieprzyjemnych rzeczy, i to jest możliwe, aby oddzielić polubownie. Wielu facetów zastanawiasz się potem, jak zachowywać się z byłą dziewczyną? Po przerwie istnieje kilka możliwości dla rozwoju relacji. Ten artykuł jest dla facetów, mężczyźni, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie z byłą dziewczyną.

Z byłą dziewczyną można być przyjaciółmi

„Bądźmy przyjaciółmi!” – często słyszałem od faceta warg lub dziewczynki, która doszła do wniosku odejść. Twój związek spełzły na niczym, ale były miłość stała się już człowiek, rodzina, która nie chce stracić. Ona zna cię dobrze, a masz w zwyczaju dzielić swoje tajemnice i poprosić ją o radę. Nie jest to postawa przyjaciół? Tak wielu ludzi myśli. Ale to jest właśnie najbardziej spokojny opcja separacji, jest zazwyczaj proszony o pozostanie z uprzejmości przyjaciół, tak aby nie urazić drugiej osoby. To będzie, najprawdopodobniej, nie przyjaźń, będzie normalne przyjaciółmi. Choć nawet po najbardziej burzliwym rozstaniu z krzyków i kłótni nadal pozostają przyjaciółmi, tak.

Dlatego ważne jest, aby zrozumieć dwie rzeczy. Po pierwsze – co to przyjaźń między mężczyzną a kobietą? Po drugie – co to jest potrzebne? Należy uczciwie odpowiedzieć na te pytania.

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą oznacza, że będą nadal dzielić się ze sobą tajemnice, radości, zapytać i udzielić porady. Wydaje się być dobrym wyrównanie, ale tylko na pierwszy rzut oka. Ponadto, jeśli ex-dziewczyna wychodzi za mąż, będzie musiał być szczęśliwy dla niej. Czy jesteś na to gotowy? Warto pomyśleć starannie rozważyć wszystkie plusy i minusy takiej przyjaźni. Po tym wszystkim, istnieją pewne pułapki.

Dlaczego nie zatrzymać przyjaciół z byłą dziewczyną?

Mężczyzna i kobieta, którzy byli w związku, nie powinno być przyjaciół, choćby dlatego, że mają to po prostu nie może się zdarzyć. Wszakże ludzie rzadko zgadzają się bez nienawiści, wnosi ze sobą lub bez chęci ponownie rozpocząć wspólną powieść. Prawdopodobnie ktoś będzie chciał powrócić do relacji. Ale czy warto? Czy rzeczywiście tak jest? Być może nie. Zazwyczaj takie pragnienie pojawia się tylko za pierwszym razem po zerwaniu. Bądź miesięcy, tygodni lub nawet kilka dni i będzie zanikać, zwłaszcza gdy wymiana dawnych pojawi.

Ponadto, nie przyjaźnić, ponieważ nowy połowa może być bardzo nie podoba się fakt, że ty i twój ex-kobieta dotychczas komunikować. Jeśli nowa pasja zazdrosny, ona może pomyśleć, że jesteś jeszcze Powieść skręcają. Generalnie, jeśli nadal postanowił utrzymać przyjaźń, to najlepiej, aby być uczciwym w nowy związek i powiedzieć od razu, co masz do czynienia ze starym dobrym przyjacielem. Szczegóły tej relacji nie warto wspomnieć, ale powiedzieć, że już ma nowy młody człowiek – będzie dobrze. Tak więc nowa dziewczyna będzie spokojny o bezpieczeństwo swojego związku i nie będzie zazdrosny o tych pierwszych. To nie może być. Ale w każdym razie lepiej jest uczyć się od ciebie niż od kogoś, kto po prostu uważasz, że masz zamiar się z dwiema kobietami jednocześnie.

Czego nie robić w przyjaźni z byłą dziewczyną?

1. Pierwszy kardynał zasada – nigdy nie nazywają eksdziewczyna zdrobnienie imienia lub słodkie przezwiska jak „Bunny”, „cipki”, „słońce”, i tak dalej. Takie traktowanie ciebie do swojej byłej miłości będzie postrzegane jako coś więcej niż tylko przyjaźń. Ponadto, nie pisać i nie nazywaj jej zbyt często, raz w tygodniu powinna być wystarczająca do utrzymania przyjaznych stosunków.

2. Drugą najważniejszą zasadę – nigdy nie pić z byłą dziewczyną razem. Trzymać się tej kwestii przynajmniej na początku, kiedy zmysły nie są jeszcze całkowicie ugaszony. Wiesz skutki alkoholu.

3. Nie być sprzęgnięty z byłą dziewczyną seks pożegnanie. Przed początkiem przyjaźni on będzie na miejscu. Oznacza to, że nadal nie są gotowe do zerwania stosunków z tym człowiekiem jak z kobietą, w związku z tym, z których żadna przyjaźń nie może mówić.

4. Nie mów takich wyrażeń: „Nie zasługuję na ciebie”, „Jesteś dobry”, „Znajdź sobie inną, z tym będzie lepiej.” Nigdy nie wypowiedział takie. Ale jak będzie? Z byłą dziewczyną trzeba mówić w inny sposób. W przeciwnym razie będzie to tylko myślisz, że rzucił się na niego pełną odpowiedzialność za zakończenie relacji. Ale przyjaciele nie mogę tego zrobić.

Jak zatrzymać przyjaciół z byłą dziewczyną?

Jeśli separacja była twoja inicjatywa, aby dowiedzieć się czegoś od jeszcze swojej obecnej dziewczyny (o ile oczywiście nie rozstał się z nią), gdyż odnosi się do przyjaźni między mężczyzną i kobietą po zerwaniu ich relacji, w jakich przypadkach gdy uzna to za dopuszczalne. Bezpośrednio zapytać nie jest to potrzebne. Zadać jej pytania pośrednio. Co to znaczy?

można znaleźć film, w którym bohaterowie rozeszły, ale zachowałem przyjazne stosunki. Na przykład, jest to seria "The Big Bang Theory". Spójrz filmu kobietę, a potem zapytał mimochodem, ponieważ odnosi się do takiego wyniku zdarzeń. Nie ma innej opcji. Opowiedz mi o swoich znajomych (można o wyimaginowanych przyjaciół), że rozpadł się przez krótki czas później, ale nadal są przyjaciółmi. Badania wody, a zobaczysz, jak postępować i jak radzić sobie z byłą dziewczyną.

Nie ma innej opcji, że obaj partnerzy chcą zakończyć związek, ale nie może zdecydować, aby powiedzieć sobie nawzajem. To, oczywiście, doskonałe wyrównanie. Gdy istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że natychmiast po rozstaniu pozostaną przyjaciółmi, najszybciej wyjaśnić niuanse. Ale musimy także być w stanie przeżyć ten moment i taktownie wyrazić swoje uczucia.

Ex-dziewczyna jako lotniska zapasowego

Ta opcja nie działa z uczciwych ludzi, bo trzeba oszukać byłą dziewczynę. Co jest punktem tej strategii jest chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu. Relacje są utrzymywane tak, aby nie być sam, dopóki na horyzoncie nie spotkać kogoś lepszego w roli faworyta żony. Stara kobieta, jak powinno być na krótkiej smyczy, nawet jeśli ona ma już nowego człowieka. Okrutny, prawda? Strategia ta naprawdę działa, nie ma specjalnych sztuczek nie są potrzebne, wszystko jest łatwe, choć wydaje się wątpliwe.

Jak utrzymać dziewczynę jako odwrotu?

Do każdej dziewczyny, nie tylko były stała się punktem tranzytowym, trzeba zrobić dokładnie odwrotnie w stosunku do pierwszej strategii. Więc myślę, że będzie ona nadal masz mu żadnych uczuć.

1. Coraz częściej przypominają swoją byłą dziewczynę o sobie. Nie tylko wywołuje lub wiadomości, ale także, aby przejść razem gdzieś, takich jak spacer lub do kina. Bezpośrednie trafienie byłoby, gdyby poprosić ją, aby przejść do miejsca, które jest specjalny do Ciebie. Na przykład, może to być klub nocny, gdzie po raz pierwszy spotkał. W tym przypadku, nie zapomnij zadzwonić Kobieta czułe przezwiska. Nawet jeśli, jako inicjator rozpadzie była ona, tak, że będzie odzwierciedlać na poprawność swojej decyzji. Zwłaszcza jeśli poświęcić wiersze byłą dziewczynę. Czy możesz to zrobić sam lub skopiruesh z Internetu, będzie to docenić.

2. Od czasu do czasu, aby spotkać się z byłą dziewczyną na terytorium. Możesz zaprosić ją do swojego domu, aby zobaczyć ten film sam, albo osobę tam gdzie będą przyjaciele i napoje alkoholowe. Wszyscy znamy skutki alkoholu – seks. I to jest to, czego potrzebujesz, aby utrzymać związek. Intymny związek nie pozwala kobietom zapomnieć o czasie, kiedy byli razem. Po kilku spotkaniach, przyjdzie czas, kiedy była dziewczyna najpierw przypomnieć sobie. Jeśli nagle dzwoni byłą dziewczynę, nie wahaj się go, być może miała za masz ciekawą ofertę, nie ma już potrzeby, aby wypełnić swoją wartość.

3. gratuluje byłą dziewczynę ze swoich rocznic. Oczywiście, nie można je zapamiętać, ale w rozmowie można uzyskać żadnych informacji. Jakby przez przypadek ponostalgiruy: „Pamiętasz, gdy jesteśmy z wami …” – i ona może powiedzieć dokładnie, kiedy to było. Zazwyczaj dziewczynki zapamiętać datę. Następnie można zapisać na swoim telefonie przypomnienia tego wspaniałego wydarzenia, a następnie zaoferować zauważyć go gdzieś. Wynik będzie, jak mówią, jest oczywiste.

4. Załóżmy, że jeden z was mógłby wychodzić wielką parę. Pamiętaj o tiff, bo z tego, co walczysz. Przy okazji, powiedzieć byłą dziewczynę, że jeśli nie, to wszystko byłoby dobrze. Ta metoda z cząstką „do” daje nadzieję, że jeszcze można poprawić błędy z przeszłości i rozpocząć relację ponownie.

Co zrobić, jeśli ex-dziewczyną – alternatywny lotnisko?

1. Nie kłam, masz nikogo, jeśli już spotkał się z nową kobietą. W przeciwnym razie to przyjdzie do ciebie z ukosa. Na przykład, idziesz ze swoim nowym kochankiem, i nagle spotkał byłą dziewczynę. Sytuacja niezręczna, prawda? W najlepszym wypadku można stracić tylko byłą dziewczynę. W najgorszym – nie będą miały stosunki z żadnym z nich, jeśli ex-dziewczyną rozmawiać o swoich nowych przygód. A niektóre z dziewczyn – są one tak.

I odwrotnie, jeśli jesteś uczciwy i nie ukrywać wygląd nowych przyjaciół, skorzystało z tego. Po pierwsze, była dziewczyna będzie zazdrosna. Zwłaszcza jeśli masz zamiar powiedzieć, co masz dobrą nowego kochanka. Po drugie, można schować do byłej dziewczyny, że związek był doskonały. Niech byłego być świadomy swojej nowej relacji, powiedz mi, jak spędzają czas razem, ale mówią, że nie przyszedł i pominięcia dni, kiedy byli razem.

2. W żadnym przypadku nie są zaznajomieni z nowym byłą dziewczyną. Konsekwencje mogą być bardzo różne. Twoja była dziewczyna może pomyśleć, że jesteś tylko przyjaciółmi, jeśli jesteś jej przyjaciółką z nią. Czasami zdarzają się zabawne sytuacje. Dziewczyny i komunikować się ze sobą przed tobą, i będzie pozostawać z niczym.

Tylko bliski związek z byłą dziewczyną

„A dlaczego nie oferują spotkać na seks?” – myślisz. Ta opcja jest dość prawo do życia, o ile, oczywiście, były dziewczyną co potrzeba nic więcej. O tych związkach zapewne wielu mężczyzn pomarzyć. Ale tutaj jest ostatni nie będzie bardzo długa.

Tylko seks z byłą dziewczyną, dlaczego nie wchodzi w grę?

Co mówiła nie, ale prędzej czy później będzie to mało seks z tobą, zacznie ubiegać się o roli swojej dziewczyny czy nawet żony. I tu nie ma znaczenia, mówiłeś o tym w ten czas, czy nie. Taki związek będzie ostatecznie zabrakło, nie jest to kwestia czasu. Może to potrwać kilka tygodni, może kilka lat. Nikt nie daje żadnych gwarancji.

Jak osiągnąć tylko seks z byłą dziewczyną?

Można po prostu oferować jeden na seks, ale mała szansa, że ex-dziewczyna da pozytywną odpowiedź. Co robić? Z byłą dziewczyną czynili trudniejsze. Od czasu do czasu, zaprosić ją na imprezę, alkohol rade, i jest prawdopodobne, aby znaleźć się w tym samym łóżku. Następnie jej powiedzieć, że był to wspaniały seks, ale poza tym nie zbliżają się do siebie. Jej reakcja powie, jak postępować.

Co zrobić, gdy byłą dziewczyną tylko seks?

Nie mów mi o swojej nowej pasji, nawet jeśli była dziewczyna wie, że jesteś z kimś spotkać. Ex-dziewczyna, najprawdopodobniej i tak nie wątpi o swoim związku, a ty tylko tak wzmocniła swoje wahania w tej sprawie, a ona decyduje się zakończyć związek. Lub może zacząć bardzo zazdrosny i zrobi wszystko, aby wyeliminować rywala. I to na pewno znajdzie nowe słowo do swoich kobiet, jak co napisać. Ex-dziewczyna jest wstyd, że nie nadaje się do tej roli swojego partnera życiowego.

Tylko Ty decydujesz, jak radzić sobie z byłą dziewczyną: zaprzyjaźnić się z nią, tylko angażować się w seks lub nie komunikują.