625 Shares 5185 views

BlaBlaCar ( «Blah blah samochód"): Liczba pasażerów i kierowców

Usługa „Bla bla samochód”, który podsumowuje najbardziej pozytywna część, na razie oficjalnie działająca w 18 krajach. Z biegiem lat, regularnie lub 10 milionów ludzi wykorzystać czas.

o służbie

Nazwa „Bla bla samochód” składa się z slang słowo w języku angielskim bla-bla, czyli drgania i samochód (CAR). Jego wybór ma na celu podkreślenie główną zasadę usługi – zapewniając wszystkie usługi na podstawie porozumień między kierowcy i jego pasażera, potencjalnego towarzysza.

Ten typ Autotravel pojawił się w 2006 roku we Francji. Autor tego pomysłu stał NASA pracownik Frederick Masella. Jeden Boże Narodzenie musiał dostać z Paryża do rodziców w prowincji. Próby zakupu biletów poszły na marne, a Fryderyk zdecydował się korzystać z Internetu, aby znaleźć się na przejażdżkę. Kierowca został znaleziony dość szybko. Ponadto, w dniu, dzięki jej ogłoszenia w sieciach społecznościowych zdecydował problemu i około tuzina innych paryżan, którzy wymagają, aby dostać się do różnych części kraju, a nawet w Belgii czy Hiszpanii.

W ten sposób rozpoczęła się historia służby społecznej „bla bla samochodu.” Z biegiem czasu, oddział firmy, a pojawił się w wielu krajach europejskich, a także w 2014 roku poszukiwania online za darmo ciężarówki zaczął działać w Rosji, która rozpoczęła prace tej kampanii francuskiej raydsheringovaya.

Jak to działa?

Popularna aplikacja wyszukiwania dla podróży na wycieczki w samochodzie, „Bla bla samochód” pozwala kierowcom zaoszczędzić na benzynie przez pobierania opłat od pasażerów. Jednocześnie towarzyszami podróży po niższych stawkach niż Kolei, a zwłaszcza w liniach lotniczych. Na przykład, korzystając z usług serwisu samochodowego Bla Bla z Moskwy do Petersburga można dojechać za 500-600 rubli na osobę.

Rejestrując się na stronie, trzeba złożyć wniosek lub przeglądać dostępne oferty. Dla wygody zasobu potencjalni pasażerowie mają możliwość ukrywania loty w którym wszystkie miejsca są zajęte. Wybierając odpowiedni, można skontaktować się z kierowcy i omówić wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś fanem Dyskusja na drodze, należy zwrócić uwagę na znak „bla-bla-bla”. Jeśli tak nie jest, to kierowca go skrzywdzić trzeba uderzyć drogę. Należy także zwrócić uwagę, że wybór nie jest tylko ty i kierowca ma również prawo do odmowy przeniesie Cię do swoich towarzyszy, nie wyjaśniając powodów.

Jazda za granicą

Recenzja o „bla bla placu” wskazuje, że usługa jest odpowiednia dla organizacji wyjazdów do bliskiej zagranicy i Europie. Jednocześnie dostarczanie aplikacji i wszystkie inne operacje nie różnią się od tych, którzy muszą zrobić, aby przejść do następnego miasta.

Jak znaleźć partnera do podróży?

Aby skorzystać z usługi „Bla bla samochód” (patrz komentarz poniżej). Musi być:

  • pobierz tytułowego aplikację dla iPhone lub Android;
  • rejestrze;
  • określić, gdzie masz zamiar iść, i ustawić dodatkowe opcje.

Oprócz kosztu trasy i wskazuje, czy podczas podróży palenie jest dozwolone, czy można przynieść swój samochód w salonie dla zwierząt domowych i innych.

Jak wystawić opinię na temat „bla bla samochód”?

Chcesz podziękować kierowcę, lub odwrotnie, aby ostrzec innych podróżnych o chamskim zachowaniu określonego kierowca? Następnie przejdź do miejsca służby „bla bla bla samochodu.” Recenzje wycieczki opuścić nie wystarczy. Aby to zrobić, znajdź pole wyszukiwania na numer telefonu kierowcy. Po jego wprowadzeniu, zostanie przekierowany do strony osobistej kierowców i można zakładać swoją opinię na temat usług świadczonych wam o zachowanie kierowcy w taki sposób, jego punktualności, postawy wobec pasażerów i tak dalej. D.

wzajemne opinie

Jedną z zalet korzystania z usług internetowych jest możliwość poznać opinię obcych na temat konkretnego produktu, usługi lub osoby. Dlatego zanim zdecydujesz się znaleźć towarzyszkę za pośrednictwem usługi „Bla bla samochodowym” sprzężenia zwrotnego Pasażer powinien przeczytać koniecznie. Po tym wszystkim, to jest możliwe, aby znaleźć klienta, który nagle żądać, aby zmienić trasę, nie będzie reagował na wezwania lub niewłaściwie reaguje na prośbę, aby nie palić w kabinie.

Użytkownik zostawić opinię, być w stanie odczytać tego, co zostało napisane o tym, ale jeśli zdecyduje się podzielić z innymi użytkownikami swoją opinię o tobie.

Co należy umieścić?

Do „Blah blah car” opinii Użytkowania pozostają w następujący sposób:

  • Wskazuje, czy użytkownik jest w stosunku do ciebie kierowcy lub pasażera;
  • w „Opowiedz nam o swojej podróży” wybierz jedną z sugerowanych odpowiedzi ( „doskonały”, „normalny”, „dobry”, „rozczarowanie (a)”);
  • zostawić komentarz z krótkim opisem swojego doświadczenia podróżujesz z określonym użytkownikiem, zwracając uwagę, czy polecić go jako towarzysza.

Następnie można zobaczyć swoją opinię w trybie podglądu i dostosować go w razie potrzeby.

Użytkownik, którego wyrazili opinię, będzie miał dwa tygodnie komentarz o doświadczenie w obie strony lub komunikacji na jego organizację z was opuścić.

Jak mogę zostawić opinię odpowiedzi?

Szukaj usług turystycznych przez internet robi wszystko, aby być szczęśliwym i kierowców i pasażerów. Po tym wszystkim jest misja „bla bla samochodu.” Recenzje klientów pozwalają kierowcy nie psuć swoją podróż, zapraszając innych podróżnych warchołów i frajerów. Jednak doświadczenie pokazuje, że w każdej sytuacji konfliktowej, każda ze stron jest przekonany, że mają rację. Dlatego „Bla bla samochód” umożliwia również powiedzieć o doświadczeniu podróży do konkretnej osoby.

Tak, że użytkownik nie musi pozostawać w ciemności na temat sposobu charakteryzowania niedawny towarzysz, system powiadomi go o umieszczenie opinie o miejscu, bez określenia jej treści. Ma to zapewnić, że wyrażona odpowiedź widok tak obiektywnie, jak to możliwe, i nie próbował odpowiedzieć na zarzuty, jeśli są one obecne w artykule. Jak widać, wszystko jest w porządku!

Sam opuścił recenzję z powrotem w ten sam sposób, jak opisano powyżej. Po opublikowaniu go na stronie swojego towarzysza pojawia. Jak pokazuje praktyka, informacja zwrotna odpowiedź otrzymał 75% użytkowników.

Anonymous ocena jazdy

Jeśli ocena jest pozostawione do kierowcy, można również docenić jego umiejętności. I odbywa się to całkowicie anonimowo. W rezultacie, oblicza średni wynik, który pojawia się w profilu kierowcy. Ta usługa dodatkowa opinia pomaga zwiększyć bezpieczeństwo, zaufanie i odpowiedzialność.

Liczba pasażerów opuszczających podnieść swój poziom doświadczenia, a także tworzyć reputację niezawodnego towarzysza.

„Bla bla samochód”: negatywne opinie

Jak również prac jakiejkolwiek innej usługi, aplikacji, która pozwala na znalezienie towarzyszy podróży na wycieczki drogowych, można również czytać negatywne opinie.

Na przykład ci, którzy przez dłuższy czas korzystać z jego usług, trzeba pamiętać, że wielka idea wzajemnej pomocy przekształciła się w banalnej biznesu dla tych, którzy chcą zarobić na działalności transportowej. Innymi słowy, wielu właścicieli samochodów po prostu korzystać z usługi jako swego rodzaju sterowni, umożliwiając pasażerom znaleźć. W tym przypadku, dla wygody przeszłości nikt nie dba, a czasami samochód może podjechać pod wskazany adres jest już zapchana. Albo zamiast twierdził wygodny minivan klient będzie oferowana jechać w podróż do wraku. W sprawiedliwości należy zauważyć, że menedżerowie usług starają się kontrolować zachowanie kierowców i ograniczyć liczbę miejsc mogą zaoferować.

W każdym razie należy pamiętać, że podróż odbywa się na podstawie wzajemnego porozumienia. W związku z tym, a to świadczy również opinie, że są sytuacje, kiedy kierowca nie chce podróżować w ostatniej chwili.

Teraz, gdy wiesz, co usługa jest „Bla bla samochód.” Opublikowanych w profilach użytkowników pomogą Ci uniknąć typowych błędów w wyborze towarzysza. Po powrocie będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, które będą pomocne dla innych podróżnych.