267 Shares 2608 views

Jak usunąć kanał na „YouTube”: Pielęgnacja Prawidłowo

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak usunąć kanał na „YouTube”. W rzeczywistości, można to zrobić na kilka sposobów. Tak, i znać konsekwencje tego działania jest również bardzo ważne. Jeśli myślisz o rzuceniu z tej strony, to należy zapoznać się z kilkoma zasadami i wskazówkami. Będą one pomóc w swój pomysł.

Co to jest?

Ale zanim , jak usunąć kanał na „YouTube”, przyjrzyjmy się do was z tego, co mamy do czynienia. Innymi słowy, będziemy rozumieć, że obiekt jest aktywny. Może to czysty i nie tak niezbędne?

Chodzi o to, że użytkownicy, którzy aktywnie korzystają z „YouTube”, często tworzą tak zwane kanały. Jest to miejsce, gdzie każdy stawia swoje filmy do oglądania. Szczerze mówiąc, jest to bardzo przydatne. Jednak to wymaga dużo czasu i wysiłku. Dlatego ludzie zaczynają myśleć, jak usunąć kanał na „YouTube”. Teraz patrzymy na Ciebie, że nasze potrzeby, aby przekształcić ten pomysł.

Wskazówki i konsekwencje

Ale przed tym należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, które wynikną z użytkownikiem po zakończeniu operacji. Na przykład, zostanie zwolniony z pytaniem: „W jaki sposób mogę usunąć film na” YouTube „?” Chodzi o to, że jeśli ktoś postanowił pozbyć się z kanału, zostanie ona automatycznie usunie wszystkie dane, które są przechowywane wyłącznie na koncie. Z tym wszystkim „Google Mail” pozostanie nietknięty. Ponadto, ta akcja usuwa również wszystkie informacje z Twojego konta.

Tak więc, warto zauważyć, że jeśli użytkownik zastanawiał się, jak usunąć kanał na „YouTube”, to musi być przygotowany na to, że przywrócenie obiektu nie może być. Czyli wszystkie informacje są sformatowane tak, jakby wiecznie. Jednakże, będziesz miał możliwość stworzenia nowego kanału.

Warto odnotować fakt, że już używany inną nazwę (lub raczej, adres „zbieranie wideo”). Jeśli myślisz, w jaki sposób usunąć stronę na „YouTube”, należy rozumieć, że trzeba korzystać z nowego adresu. Ponadto konieczne jest, aby zauważyć inny fakt: korba to przedsięwzięcie jest obecnie możliwe tylko za pomocą komputera. Na urządzeniach mobilnych nie jest możliwe. Więc zobaczymy, jak usunąć konto na „YouTube”.

Jeśli przywiązany do Google+

będziemy teraz patrzeć na ciebie dwie opcje, które mogą nam pomóc w naszej obecnej rzeczywistości. W rzeczywistości, jeśli chcesz szybko włączyć pomysł, tym lepiej jeszcze raz zapytać, jak usunąć film na „YouTube”, a następnie wyczyścić kanał. Zmniejszy to czas spędzony na pracy. W zasadzie, można to zrobić bez niego.

Aby rozpocząć, przejdź do strony logowania i tam. Następnie trzeba przejść do ustawień konta Google+, a następnie przejdź do sekcji „Zarządzaj kontem”. Tutaj konieczne jest, aby kliknąć na „Usuń filmy”. Poczekaj chwilę, a następnie wybierz opcję „Chcę, aby ukryć kanał”. Zatwierdzić zmiany i oszczędzać. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak usunąć kanał na „YouTube”, która jest związana z Google+. Jeśli korzystałeś z tej metody, to wciąż masz możliwość odzyskania.

Ponadto, można także spróbować usunąć siebie z kontem Google+. Następnie, ustawienia będą dostępne trwale usunąć okaziciela. Nie opcja najbardziej popularne, aby być uczciwym. Nadal możliwe jest, aby całkowicie usunąć konto Google. Również nie bardzo skuteczne rozwiązanie. Teraz zobaczmy, jak usunąć kanał na „YouTube”, która nie ma związku z „Google +”.

bez odniesienia

A oto kolejny bardzo ciekawy sposób, który z pewnością pomoże Ci w realizacji postawionego pytania dzisiaj. Jest to najbardziej wygodny i popularne. Ponadto, jest ona odpowiednia dla tych, którzy nie są podłączone „Google +” ze swoim kontem na „YouTube”.

Po pierwsze, musimy odwiedzić witrynę i tam się zalogować. Potem trzeba znaleźć dodatkowe ustawienia konta, które jest związane z naszym kanale. To cała akcja odbędzie się tutaj. Po znalezieniu tego menu, a następnie przyjrzyj się mu. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak usunąć kanał na „YouTube”, trzeba będzie znaleźć odpowiednie miejsce. Kliknij na nią.

pojawi się okno przed sobą, w którym system poprosi o wpisanie hasła do operacji. Kto by domyślić – to hasło do swojego konta. Pozwoli to rozpocząć proces deinstalacji. To zajmie trochę czasu, a następnie odśwież stronę. W końcu, kanał zostanie usunięty. To wszystko. Jak widać, nic skomplikowanego. Teraz, gdy wiesz, jak usunąć kanał na „YouTube” bez zbędnych problemów.