642 Shares 8091 views

Jak wybrać nazwę dla grupy w sieci społecznej?

W każdej sieci społecznej istnieją wspólnoty interesów. Być właścicielem lub administratorem klubu wirtualnym jest nie tylko interesujące, ale także opłacalne. To sprawia, że możliwe, aby poznać nowych przyjaciół, dodawać znajomych i więcej osób, aby promować swoje towary i usługi lub zarobić reklamowania produktów zagranicznych. Ale nie każdy wie, że aby społeczność była wielkim sukcesem z użytkownikami serwisu, trzeba wymyślić oryginalną nazwę grupy.

Proste magiczne słowa

Jeśli społeczność jest zawężone tematy, pożądane jest, aby w jakiś sposób zaznaczyć to w tytule. Można użyć metafory, na przykład funduszu charytatywnego „wielkie serce”, oraz organizację ochrony przyrody – „Zielony Liść”. Jeżeli grupa jest dedykowany do konkretnej marki, aby wymyślić coś skomplikowany nie ma sensu. Do kawiarni będzie wystarczająco tylko jego imię i notatki jak „wspaniałe jedzenie.” Jeśli masz zamiar promować utworzenie w danym mieście, nazwa dla grupy mogą obejmować lokalizację obiektu rzeczywistego.

Jak wyróżnić się z listy konkurencji?

Wielu użytkowników sieci społecznych jest znalezienie nowego i ekscytującego społeczności na łamach przyjaciół. Ale problemem jest to, że jeden człowiek może numer w setki grup i zobaczyć wśród nich interesująca nazwa nie jest tak prosta. Aby rozwiązać ten problem i stają się bardziej widoczne, nie jest trudne. Wystarczy wpisać nazwę wybraną dla grupy w „Classmates” dużymi literami i otaczać żadnych znaków. Może to być standard „pies” czy znaki zapytania lub emotikony www.

Nietypowo wyglądają i nazwisko do grupy „VKontakte” są krótkie, składające się z kilku liter. Najprostszym sposobem – napisać skrót, ale może być trochę wesz pozostawiając każde słowo dwu lub trzech pierwszych liter. W ten sposób można nagrywać i zwykłe słowo, ukrywając w niej ukryty sens. W razie potrzeby, można zapisać litery różnych wysokościach (lewy górny każdego słowa duży), ale należy pamiętać, że moda jest napisać „płot” odbyła się, a to irytuje wielu użytkowników.

Dlaczego muszę nazwę dla grupy twórcze i niezapomniany?

Jest moda wezwanie społeczności, opisujący wspólne zwyczaje naszej populacji. W jaki sposób, na przykład następującą nazwę grupy: „Fani Klub żuć gumę”? Głupie – można powiedzieć? Tymczasem w takich społeczności składają się z setek tysięcy ludzi. A wszystko przez wzgląd na ciekawym napisem ogłaszającym zwyczaj, jest wymieniony na stronie. Wybór podmiotu obrazów i muzyki zbierane są również w tych wirtualnych klubów, dużą liczbę lubi. Oczywiście, społeczność ta nie nadaje się do umieszczenia poważnej informacji, ale aby pieniądze na reklamę umieszczoną w nim, jak to możliwe.

W związku z powyższym, wymyślanie nazwy dla grupy, nie bój się marzyć. Należy mieć na uwadze, że wspólnota może zostać zmieniona na zawsze, a także zmienić jego kierunek. Jest prawdopodobne, że wielu uczestników po takiej modernizacji go, ale zawsze można zaprosić tych, którzy są zainteresowani nową nazwą motywu. Ponadto, grupa może być jedno sprzedać lub oddać się pod pełną kontrolą kogoś z wcześniej wyznaczonych administratorów.