362 Shares 5493 views

Jak podjechać do dziewczyny, „In Touch”? 5 typowych błędów w randki online

Dla dzisiejszej młodzieży komunikacji w Internecie jest prawdopodobnie najbardziej popularnym sposobem na zapoznanie się z przyjemnym człowiekiem. Niektórzy są sceptyczni, mówiąc, że tylko jedna korespondencja nie może uzyskać pełny obraz „interlokutora”. Obecnie jednak, sieci społeczne (aw szczególności popularna strona internetowa „VKontakte”) okazją do informowania się o wszelkich informacji: do publikowania zdjęć, filmów, napisać o swoich myśli i uczuć, aby umieścić na swojej stronie interesujących nowości, etc …

Przejdźmy do praktyki. Jak podjechać do dziewczyny , „In Touch”? Faceci, którzy mają do czynienia z tym pytaniem, po raz pierwszy, często pozwalają jeden z następujących błędów.

Błąd №1. pierwszy post

Zgadzam się z nim wiele zależeć będzie od wrażenie można zrobić na dziewczynie. A potem, jeśli chce kontynuować rozmowę. Dlatego ci, którzy chcą wiedzieć, jak zakasać do dziewczyny, „In Touch”, przede wszystkim to, aby porzucić stereotypowe pytania typu „jak się masz?”, „Co robisz?”, „Co nowego” i inne. Druga technika, który nie powinien być używany, – rozpoczęcie komunikowania się z komplementami. Niewiele kobiet znudzony i reagują na ten sam typ wiadomości „jesteś piękna”, „czy naprawdę mnie lubi” i tym podobne. W najlepszym razie, po prostu podziękować. Już przy pierwszym komunikacie jest ważne, aby zainteresować swoją ulubioną dziewczynę, pokaż jej, że – naprawdę ciekawy i przyjemny towarzysz, kto interesuje się nie tylko swoim wyglądem.

Błąd №2. negatywny nastrój

Z myślą o tym, co pisać dziewczynę „w kontakcie”, nie jest konieczne, niezwłocznie od pierwszych dni komunikacji podzielić się z własnymi problemami. Wraz z rozwojem stosunków będzie nawet konieczne, ale w każdym razie nie w początkowej fazie. Kiedy ludzie nie znają po prostu ten, kto mówi o swoich niepowodzeń i trudności, nie wygląda jak człowiek, który chce podzielić się najbardziej ból, ale jako ponurego mazgaj, zapętlony na siebie. Dużo ładniejszy w rzeczywistości komunikować się z pozytywnym, pewny siebie, wesoły i zabawny towarzysz!

Błąd №3. Mówić o sobie wszystkich naraz

Jak podjechać do dziewczyny, „In Touch? Nawet jeśli chcesz, aby Twój rozmówca wiedział o tobie jak najwięcej, nie spiesz rzeczy. A nawet więcej, aby przetłumaczyć temat rozmowy, używając słowa” ale … „” Ale ja … . „do dziewczyny zapłacił uwagę na ciebie, powinien czuć, że jesteś naprawdę zainteresowany w niej jako osoba, to jest ważne dla ciebie, co dzieje się w jej życiu, że lubi lub obrzydliwy. Więc być wdzięcznym słuchaczem (w tym przypadku czytelnik) i okresowo zapytać wiodącym pytania. Oczywiście, jeśli devush i prosi o coś, nie milczeć i odpowiedzi monosylabami – ważne jest również, aby wiedzieć, czy idą do niej drogę, aż będzie mówić o sobie, będzie można się nauczyć dla siebie wiele przydatnych informacji, które prawdopodobnie wkrótce. przydatna (na przykład, może przypadkowo wspomnieć, jakie kwiaty lubi, lub wyrazić swoje potępienie dla facetów palenia adres).

Błąd №4. monotonia

Zapoznanie się z dziewczyną, „In Touch” jest o wiele łatwiejsze niż do utrzymania dialogu i zainicjować powrót zainteresowania z jej strony. Płeć piękna z różnych serca. Porozmawiaj z nią o zabawnych sytuacjach, być zainteresowany w jej opinii na temat poważnych spraw i problemów, dyskutować muzykę i filmy, które przemawiają do was obu – niech komunikację dopóki istnieje tylko w przestrzeni wirtualnej, to decyduje o losach swojego związku. Kto będzie zadowolony komunikować się z osobą, z którymi rozmowy są dzieje się codziennie w tym samym wzór?

Błąd №5. Spieszyć lub opóźnić osobistego spotkania

Ostatnim etapem jest jak zakasać do dziewczyny, „VKontakte” – osobiste spotkanie. Nie jest konieczne, aby przypisać go w pierwszych dniach – najprawdopodobniej będzie ją przestraszyć. Jednak zbyt długo czekać, zbyt, nie warto, w przeciwnym razie pozostanie na swoim nowym przyjacielem „pen pal”. Praktyka pokazuje, że idealny czas na pierwsze spotkanie „w prawdziwym życiu” – po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia komunikacji wirtualnej.

kilka sztuczek

Jak pan wie, że dziewczyny lubią w czyimś życiu, zajmują szczególne miejsce. Ale jak to pokazać w internecie?

  • wysłać utwór, który kojarzy się z rozmówcą;
  • Napisać status, co oznacza, że po zrozumieniu go, a;
  • put „lubi” na jej zdjęć (ale wcale nie z rzędu!);
  • odśwież ciekawe posty, które widzisz na ścianie niej (choć ona zobaczy, że lubisz to samo, że Twoje poglądy są bardzo podobne);
  • napisać kilka uwag do jej oryginalnymi zdjęciami;
  • kiedy ona zasypia, wysłać jej słodki komunikat, który czyta w godzinach porannych.

Oczywiście, wszystko jest bardzo indywidualne, a same „sztuczek” nie są odpowiednie dla każdego. Najważniejsze, że komunikacja była łatwa, za darmo. Wkrótce zaczniesz intuicyjnie zrozumieć, że byłoby wskazane, aby powiedzieć, czy w danej chwili. Powodzenia!