837 Shares 2531 views

Jak w „Classmates” usunąć wiek? Jak ukryć wiek w „Classmates”

jesteśmy coraz starsi rocznie. Bolesne tylko do zmian związanych z wiekiem to kobiety. Oni zawsze chcą być młodzi, tak że każdego roku włączyć ich tylko osiemnaście lat. wiek problem zdradliwe mogą profile w portalach społecznościowych, dane, które kiedyś były całkiem inaczej. I przed wieloma powstaje pytanie o tym, jak „koledzy”, aby usunąć wiek, zmiany lub ukryć.

Najczęściej sekret swoich kobiet, ale mężczyźni nie są daleko w tyle. Celem tego „spisku” zapoznał się z płcią przeciwną i poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Dlatego, aby nie wpaść twarzą w błocie, którzy są bardziej opłacalne staje się młodsza, wskazują najniższą możliwą wiek, który będzie wyglądać naturalnie, oraz tych użytkowników, którzy muszą stać starsze – największy.

Social networking jest znacznie łatwiejszy sposób zbadać. Nie trzeba iść nigdzie z domu, wystarczy przejść do „Classmates” i patrzeć lubił profil.

Nie zapominajmy, że w przypadku miłości zawsze znajdzie sympatyków, którzy chętnie rozdawać swój prawdziwy wiek.

Czego nie robić

Próbuje dowiedzieć się, jak ukryć wiek „Classmates” wiele popełnić tego samego błędu – udostępniają swój profil tylko przyjaciółmi. Wiek ukryj ta metoda nie działa, widzę go jako przyjaciół i innych użytkowników. Dla nich będzie dostępna praktycznie wszystkie informacje o tobie, przeglądanie zdjęć, czy zwiększenie to nie będzie możliwe, ale wiek będzie zobaczyć to wszystko.

Jak zmienić w epoce „kolegów”?

W celu zmiany z wiekiem „kolegów”, potrzeba, aby przejść do zakładki pozycję „Menu”, kliknij „Więcej”. Po, że będzie kolejny sub. Wśród nich, wybierz „Edytuj ustawienia”, a następnie – „Ustawianie rozgłosu.” W tym dziale znaleźć wiersz „wiek”, a następnie wybierz jedną z opcji: „Właściwie wszystko” „tylko ja”, „tylko przyjaciół” i Kliknij "Save". Jeśli wybierzesz „tylko ja” wiek będzie widoczny tylko dla właściciela konta, nie ma znajomych lub innych użytkowników sieci społecznej informacja ta nie będzie widział. Po wybraniu zakładki „tylko przyjaciółmi” wiek będzie widoczny tylko dla ludzi w tej podgrupie. Inni użytkownicy nie będą go widzieć. A jeśli zdecydujesz „W ogóle wszystko”, informacje o tym, ile lat będzie można zobaczyć wszystkich użytkowników usług socjalnych. sieć.

Jak zmienić wiek mobilnej wersji „odnoklassniki”

Aby dowiedzieć się, jak zmienić wiek „kolegów” wersji mobilnej, należy przejść do menu Ustawienia i znajdź sekcję prywatności danych. Jeśli nie są, zmiana wiek nie będzie działać, ponieważ witryna nie jest pełna wersja. To zależy od szybkości Internetu lub niewielkiej mocy obliczeniowej urządzeń mobilnych. Dzięki dużej pojemności i szybkości Internetu w wieku telefonie mogą być zmieniane po zalogowaniu się na forum – „Ustawienia” – „dane osobowe”. data urodzenia, a następnie przejść do tego, co jest konieczne.

W razie potrzeby, można ponownie przywrócić stare ustawienia lub wprowadzać żadnych zmian. Ograniczenia, które już nie istnieje.

Jak usunąć wiek w „Classmates”?

Poprzez ustawienia publicznych, można zmienić ustawienia i informacje osobiste na swoim profilu, a także wiek. Można ukryć lub zmienić, ale nie usunąć. Zarejestruj konto jest niemożliwe bez niego. Twórcy obejmowały dane dotyczące wieku jako obowiązkowego warunku rejestracji, a także informacje na temat imienia i nazwiska.

Takie warunki są praktykowane nie tylko w „Classmates”, ale także innych sieci społecznych. Prawdziwa określony wiek, imię i nazwisko pomoże uprościć poszukiwanie konta dla innych użytkowników, na przykład, kolegami, współpracownikami lub dalekich krewnych.

Jedyną opcją, która jest w „Classmates”, aby usunąć wiek swojego profilu jest usunięcie strony z serwisu.

Ukrywanie wiek podczas rejestracji

Sposoby bycia w „Classmates” usunąć wiek nie istnieje. Ale ukryć roku, wykorzystując możliwe dane fikcyjne. Odbywa się to podczas rejestracji poprzez wprowadzenie nieprawidłowych danych dotyczących daty urodzenia. Na przykład, można podać datę urodzenia 1900. Po tym wieku konta wskaże więcej niż 100 lat. Można zrobić sobie kilka lat młodsi i wprowadź odpowiednią datę urodzenia. Na przykład, jeśli jesteś 35, można wprowadzić datę urodzenia, w którym po włączeniu 25 lat. Opcjonalnie można dodać sobie kilka lat. Można zorganizować przyjęcie urodzinowe w dowolnym dniu, że padało liczne gratulacje i prezenty.

W ten sam sposób można ukryć swoje prawdziwe imię i nazwisko, określających, które z nich najlepiej podoba. Tak więc, w miejscu „odnoklassniki”, można utworzyć nieograniczoną liczbę kont. Jedyny warunek – podany numer telefonu nie musi być powtarzane i powinien być aktywny. Jedyną rzeczą, która nie może pojawić się w trakcie rejestracji – jest to liczba telefonie, wskazując, że można korzystać z „kolegów” w całości. Potraktujcie to jest niemożliwe, ponieważ chodzi o profilu kodu aktywacyjnego. W przyszłości, gdy za pomocą numeru telefonu witryna może być potrzebne więcej niż jeden raz.

Jak ukryć stronę w „Yandex”

Strona profilu w „Classmates” można przypadkowo znalazł się na „Yandex”. Jest w stanie zobaczyć każdy użytkownik mający dostęp do Internetu, która weszła swoje nazwisko w wyszukiwarce. W tym przypadku nikt nie będzie prosić o pozwolenie. Wszystkie Twoje dane są wymienione w „Classmates”, wszystkie zdjęcia – to wszystko będzie widoczny dla innych użytkowników. Nie wpadaj w panikę i natychmiast biec do usunięcia konta z „Classmates”.

Aby usunąć swój profil z dostępem do wyszukiwarki, wystarczy udać się do swojego profilu w „Classmates” i wdrożyć szereg manipulacji. Trzeba nacisnąć zakładkę „Więcej”, a następnie – „Zmień ustawienia”. Po tym, jak wybrać „Ustawienia promocyjnych” i kliknij „Usuń” odnoklassniki „do” opcji „Yandex”.

Jeśli nagle zmienił zdanie i chce i kiedy wpisując swoje imię i nazwisko w polu wyszukiwania pojawiają się strony, konieczne jest, aby ponownie zmienić ustawienia swojego profilu rozgłos.

Więc spojrzał na wszystkich opcji, w jaki sposób „koledzy”, aby usunąć wiek.