635 Shares 1966 views

Jak wstawić link w „Instagrame”: proste wskazówki

„Instagram” – popularny serwis społecznościowy, który używa wideo i zdjęć. Jego twórcy próbują pozbyć się denerwujących reklam i zakazać osadzono klikalne linki do profili stanowisk. Jednak istnieją sposoby, jak wstawić link w „Instagrame” i aktywny plan. Chociaż mają wady.

Linki do sieci społecznych: sytuacja teraz

Internauci „Instagram” uwaga, że nie ma sposobu, aby udostępnić link do czegoś w wiadomościach pocztowych. Takie jest przesłanie sama pojawi się jako tekst. Dzięki niemu każdy użytkownik może wykonać szereg działań, takich jak kopiowanie. Już wtedy, skopiowany tekst, można wstawić w przeglądarce i kliknij na link.

Ale to rodzi szereg problemów. Jak wstawić link w „Instagrame”, tak aby nie cierpieć z powodu usuwania zbędnego tekstu z łańcucha przeglądarki? Chociaż nie ma sposobu, aby to zrobić bezpośrednio w treści postu. Jednakże, istnieje luka dla tych, którzy chcą podzielić się czymś.

A teraz, kiedy „Instagram” staje się miejscem wyrażania nowych blogerów, a także usług sprzedażowych i promocyjnych, kwestia jak wstawić link w „Instagrame” – staje się coraz bardziej pilna. Dlatego jest prawdopodobne, że w każdej aktualizacji, to w końcu stają się możliwe.

Jak wstawić link: prawdziwą drogę

Jednym z najczęstszych sposobów, które pozwalają umieścić link do zasobu osób trzecich – jest wykorzystanie informacji kontaktowych. To jest właśnie profil nakrywki. Jest to możliwe dzięki linii „Witryna internetowa”.

Musisz otworzyć wykres edycji profilu. Przycisk ten znajduje się obok na zdjęciu, tuż poniżej liczby publikacji i abonentów. Zanim użytkownik otwiera ogólny profil forma nagłówka. Trzeba znaleźć wiersz umieścić informacje w internecie.

Jak wstawić link w „Instagrame”? Musisz skopiować żądaną opcję, a następnie wystarczy użyć przycisku „Insert”. Po zapisaniu nowych ustawień, każdy użytkownik zobaczy aktywnego linku do strony. Teraz pozostaje tylko punkt do wymaganego stanowisku, że Link znajdującego się w profilu nagłówka.

Wadami tej metody są oczywiste. Link musi być aktualizowany, to znaczy, że stare wersje nie są zachowywane. Również linki mogą być publikowane tylko przez właściciela konta.

Jak zrobić odniesienie do „Instagram” na innych portalach społecznościowych

Społecznościowy „VKontakte” oferuje użytkownikom synchronizować swoje konta. Jest to dość wygodne. Oznacza to, że każdy może powielać swoje posty z jednego źródła do drugiego. Jak zrobić odniesienie do „Instagram”? Trzeba użyć ustawienia.

Tutaj musimy ikonę „Edytuj”, które można znaleźć obok linku do swojej strony. Następnie użytkownik będzie musiał znaleźć linię wskazującą „Instagrama”. Tutaj konieczne jest, aby zsynchronizować. Aby połączyć się do konta w „Instagram” użytkownik będzie musiał podać swój login i hasło na tym portalu społecznościowym. Następnie, zniżka opcje.

Użytkownik może skopiować wszystkie posty w specjalnym albumie „VKontakte” i fotografie mogą być składane bezpośrednio do ściany. Jednak nie jest to opcja, w której system reaguje tylko na niektórych hashtagami, czyli tylko kopiuje posty z tą etykietą.

Jak udostępnić zdjęcie lub link do użytkownika?

Czasami konieczne jest, aby udostępniać linki do dowolnego użytkownika. Ale jak skopiować link do profilu w „Instagram”? Jest to dość łatwe. Z mobilna aplikacja odbywa się dość szybko.

Proszę przejść do zainteresowań użytkownika. Następnie należy zwrócić uwagę na trzy punkty, które znajdują się w prawym górnym rogu. To podmenu. Między innymi tutaj można znaleźć opcję, aby skopiować link do danego użytkownika lub po prostu podzielić się informacjami o nim na innych portalach społecznościowych.

Podobnie można skopiować link i na określonym stanowisku lub zdjęcie. Nawiasem mówiąc, to jest możliwe, aby wysłać zdjęcie w bezpośrednim, czyli w wiadomości do innego użytkownika „Instagrama”. Jednakże, jeśli chcesz udostępnić link do innych sieci społecznych, można po prostu skopiować go. Aby to zrobić, należy również zaznaczyć wielokropek, ale obok na zdjęciu, a następnie zdecydować się na formę, w jakiej do wymiany informacji.