468 Shares 8778 views

„Emolium” oznacza opis. Jak odebrać analog „Emoliuma?

Bardzo sucha skóra wymaga szczególnej i starannej pielęgnacji. Najlepiej użyć do tego celu kosmetyków medycznych. „Emolium” oznacza linię, oznacza, przeznaczony zwłaszcza dla typu suchego naskórka. Dzięki naturalnym składzie makijażu zaleca się stosowanie, nawet dla dzieci. Weźmy pod uwagę, w jaki sposób zakład, a niektóre analogiem „Emoliuma” będzie najbardziej skuteczne.

Opis „Emolium” lek

Linia „Emolium” obejmuje różne środki kosmetycznych przeznaczonych do nawilżania i pielęgnacji bardzo suchej skóry. Producent sugeruje używać kremy, szampony, żele i emulsje do kąpieli. Jako część tej produkcji jest zmiękczające – substancje (tłuszcze), które przyczyniają się do nawilżenia skóry właściwej. Mogą one być zamocowane w górnej warstwie skóry.

W przypadku stosowania środków jest cienka warstwa na naskórka, co mogłoby uniemożliwić nadmierne odparowanie wilgoci i może pomóc w odzyskaniu warstwy wodnej i lipidów szybciej. Efekt taki promuje gojenie drobnych uszkodzeń naskórka eliminuje swędzenia i dyskomfortu.

„Emolium” (krem), analogi, z których możemy wybierać spośród marek kosmetyków medycznych, skutecznie likwiduje suchość i zwiększona wrażliwość naskórka. Wielu ekspertów uważa, że jest to najlepsze narzędzie w swojej kategorii i zaleca się stosowanie go do opieki nad noworodkami skóry. Nadaje się do codziennego użytku.

krem

Jest bardzo skutecznym środkiem emolientów, które mogą być stosowane w profilaktyce i leczeniu niektórych chorób skóry. Jako część kremu zawiera optymalny kompleks substancji, które są dokładnie pod opieką naskórka. Dlatego, aby wybrać analogową „Emoliuma” bardzo trudne. W przypadku substancji czynnych środków terapeutycznych obejmują:

  • Olej macadamia – ma duży margines fitosteroli i lecytyny. Skutecznie nawilża, zmiękcza i usuwa podrażnienia;
  • Olej parafinowy – zapobiega utracie wilgoci i tworzy barierę ochronną naskórka;
  • Masło shea – wzmacnia wodzie lipidów warstwy skóry właściwej, wygładza i zmiękcza, aktywują procesy przemiany materii w komórkach;
  • triglicerydy kwasu kaprylowego i kapronowego – nasyca górnej części skóry właściwej tłuszczowe, likwiduje niedobory lipidów;
  • Mocznik – naturalna substancja, która bierze udział w wilgoć. Zdolność do wiązania wody i zapobiegania jego odparowanie;
  • hialuronian sodu – poprawia elastyczność skóry.

Emulsja „Emolium”

Analogi odebrać dość trudne dla tego narzędzia, ponieważ większość z tych pieniędzy do pływania jeszcze suchą skórę. Emulsja z linii „Emolium” kosmetyków jest bezpieczny w użyciu, nawet dla tych, którzy mają wysuszanie skóry i ma wysoką czułość. Produkt jest przeznaczony do pływania. Może być stosowany bez ograniczeń wieku.

Kompozycja pozbawione barwników i różnych szkodliwych substancji. Oznacza to, że emulsja hipoalergiczne. Usunięcie suchości i podrażnienia skóry użyteczne nasycenia składników tłuszczowych, zapobiegając pęknięć i uczucia ucisku na skórze – efektów czyni „Emolium” kąpieli. Analogi środka leczniczego nie zawsze ma ten sam efekt widoczny.

Niż zastąpić?

Niektórzy producenci wytwarzają medyczną linię kosmetyków produkt, przeznaczony do bardzo suchej skóry. Za pomocą tych narzędzi, lepiej w kompleksie.

Nawilżać suchą skórę podczas zabiegów higienicznych może być przez „Oylatum”. Ta analogowa „Emoliuma” od irlandzkiego producenta jest również dostępna w postaci emulsji, i zyskał wiele pozytywnych rekomendacji. W swojej strukturze zawiera ona ciekła parafina. Agent jest dodany do łazienki podczas kąpieli. Może być stosowany dla niemowląt kąpielowych z atopowym zapaleniem skóry.

Koszt funduszy jest prawie taka sama. "Emolium" Emulsion dostępny w fiolkach po 200 ml, a irlandzki analogowe – 150 i 500 ml.

„Specjalny krem”

W linii kosmetyków posiada unikalne narzędzie -. Emolium krem specjalny " analogi narkotyków nie różnią się tylko ceną i składu, ale także efektywność. Wyjątkowy krem ma właściwości lecznicze: usuwa przyczyn suchości skóry właściwej, pielęgnuje i odżywia skórę, nie powoduje alergii, likwiduje łuszczenie i mikrourazy.

Krem ma lekką konsystencję i szybko wchłaniana po podaniu na naskórku. Może być stosowany do nawilżania skóry jest bardzo suchy i leczeniu takich chorób jak egzema (atopowe zapalenie skóry).

składniki aktywne

Posiada unikalną opatentowaną substancję, która jest uzyskiwana z nasion ogórecznika w preparatach. Zawiera organiczne i składniki mineralne, kwas gammalinolenovaya. Substancja hamuje odparowanie wilgoci i nawilża górną warstwę skóry właściwej.

Ponadto element ten, składa się z oleju makadamia masło shea, olej parafinowy, kwas hialuronowy, trigritseridy olej kukurydziany, mocznika.

analogi

Podnieść analogowej „Emoliuma” kompozycja niemożliwe. Jest to unikalny produkt. Podobne właściwości i wskazania do stosowania dostępne narzędzia, takie jak „Gistan”, „Bepanten” śmietanka „Oylatum” są.

Produkty te nadają się dla dzieci, lecz bez uprzedniej konsultacji ze swoim pediatrą należy unikać. Zwłaszcza w tych przypadkach, gdy dziecko ma skłonność do reakcji alergicznych.

Opinie o produkcie

Polski producent oferuje unikalne produkty kosmetyczne do pielęgnacji bardzo suchej skóry. Każdy średnio okazała się tylko pozytywne strony. Najbardziej popularny jest „Emolium” (krem). Analogi produktów odebrać trudne, ponieważ kompozycja nie są hipoalergiczne środki kosmetyczne.