211 Shares 1209 views

Jak zrobić poprawki do zębów z rąk?

Każdy chce być stylowe. W celu „stand out” z tłumu, wybiera piękne stroje i akcesoria mody. Ale to nie wszystko, a wiele osób chce naśladować popularne gwiazdy, decydując się na bardziej oryginalne rozwiązania – a mianowicie, ozdoby szczękę. Ustaliła ona na zęby, które wyglądają wyjątkowy i przyciągają wzrok do uśmiechu.

Jakie są poprawki?

Poprawki, lub, jak się je nazywa, grilzy stanowią specjalną podszewkę biżuterii, które są zainstalowane na jednym lub więcej zębów w tym samym czasie, co do zasady, na przednich zębach, ale są wyjątki. Płyty te wyglądają listew wystroju wnętrza, które można wstawić nawet kamienie.

Wygląda ozdobą jest unikalny i to jest coś, ale niewidoczne. Wybierz poprawki na zęby dla siebie głównie raperów, gwiazda pop. Ale ostatnio, to akcesorium zyskał popularność także wśród ludzi, którzy podążają za modą. Nie mogę w to uwierzyć, ale są nawet dzieci!

Trochę historii

Po raz pierwszy było artystów hip-hop zdobić szczękę w takich elementów dekoracyjnych jak fiksacji na ząb. Dlaczego oni to robią? Odpowiedź jest prosta – aby przyciągnąć uwagę! Ale te ozdoby niedawno zyskać prawdziwą popularność. Co więcej, nie tylko wśród przedstawicieli różnych subkultur, ale także znanych sportowców, muzyków, śpiewaków, a także zwykłych ludzi w różnym wieku i narodowości.

Eddie Plein – właściciel sklepu w Nowym Jorku – jest przodkiem ekstrawaganckich ozdób. To on umieścić ideę złota, platyny i srebra barów na zębach, wyposażonych w różnego rodzaju wkładki. Początkowo pomysł ten został oceniony przez przedstawicieli czarnej kultury.

Fix – co to jest?

Rozwiązuje zęby – Co to jest? To pytanie jest podniesione przez wielu ludzi, którzy po raz pierwszy do czynienia z problemem ich wyboru. Tradycyjnie, są one podzielone na dwa typy:

 • Fix, wykonane z metali szlachetnych.
 • Ustalić, wykonane z metali szlachetnych.

Pierwszy typ grilz wykonane z metali, takich jak platyna, srebro lub złoto. Są one wykonane na zamówienie. Bierze się tu pod uwagę kształt, rozmiar i parzystą liczbę zębów. Dodatkową ozdobą elementu są kamienie szlachetne takie jak diamenty, aby pomóc uśmiech wygląda jeszcze bogatszy.

Nieszlachetne poprawki są wykonane z metali zwykłych. Ich wielkość jest standardem, jako dodatkowej dekoracji stosując konwencjonalne, non-szlachetne kamienie.

Należy pamiętać, że aby uzyskać pakietów poprawek produkcję wątpliwą nie jest to konieczne, to jest szkodliwe dla zębów i może powodować reakcje alergiczne. Dlatego też, jeśli nie masz pieniędzy na to, aby nabyć cennego podszewkę na zęby, dać pierwszeństwo do tych modeli, które są wykonane ze stopów medycznych.

Co o tym projekcie?

I szlachetne, a zwykłe poprawki mogą być różne w wyglądzie. Większość standard – A Produkty kratowe z osadzonymi kamieniami. Ale mogą być również wykonane w postaci liter nazwy, w postaci uśmiechu zwierząt lub w postaci różnych obiektów. Masa opcji, wszystko zależy od wyobraźni klienta.

Jak dokonać poprawek na ząb?

Wielu z tych, którzy chcą dostać się nad dekoracją szczęki, zadaje pytanie: „W jaki sposób fixe w zębie?”. Produkty te są wytwarzane w specjalnej produkcji, ale mieszkańcy naszego kraju są zazwyczaj szuka okazji do oszczędzania i do-it-majsterkowiczów. Poniżej znajduje się przykład produkcja grilz własnymi rękami. Oczywiście, nie będą wyglądać jak prawdziwe, i będzie trwać tylko kilka godzin, ale jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wszystkiego, co można sobie wyobrazić.

Potrzebne będą: foliowe, dżetów i kleju.

 • Początkowo wyciąć dwa małe kawałki folii (srebro lub złoto).
 • Ponadto należy owinąć zęby jednego elementu w dolnym rzędzie zębów, drugi – na górnym.
 • Konieczne jest, że folia szczelnie owinięty zębami i nie mówić.
 • Pozostaje tylko przykleja się do folii sztucznych kryształów lub kulki.

Teraz już nauczyli się, jak dokonać poprawek na zębie ręcznie. Jeśli chcesz na kogoś do zabawy – to jest opcja, że trzeba.

pomocnych wskazówek

Z własnej produkcji grilz trzeba używać tylko nietoksycznego kleju, tak aby nie zatruć.

 • Jeśli są ustawione na szelki zębów lub innych kartach, robić poprawki na zębach folii przeciwwskazane. To jest obarczona niebezpiecznej reakcji.
 • Jeśli chcesz osiągnąć efekt najbardziej naturalne, nie powinno zająć zbyt dużo folii.
 • Chcesz, aby twoje zęby wyglądają „złota”? Użyj folii „w złoto”.
 • Nie stosować klej bezpośrednio na zęby.
 • W procesie ustalania sztuczne ozdoby na zęby, nie należy używać ostrych przedmiotów, tak jak można skaleczyć.
 • Pamiętaj, że aluminium jest bardzo szkodliwe dla organizmu, więc jeśli zdecydujesz się zrobić biżuterię z niego, to lepiej zrezygnować z tego pomysłu.

To tak zwane jednorazowe utrwalenie na zębie. Ich własne ręce, aby to możliwe, ale to, jak długo można go nosić i jak go obsługiwać – jest nieznany. Jest najlepiej zarezerwować w grilzy profesjonalistów.

Ile są poprawki?

Z pewnością jest to kwestia jesteś zainteresowany. W rzeczywistości, ceny wahają się w różnych limitów w zależności od materiału, z którego wykonane poprawki i jakie są ich cechy strukturalne.

Jest oczywiste, że rozwiązuje zęby gwiazd są bardzo drogie, od kilku tysięcy dolarów i wyżej. Wszakże takie ozdoby – to prawdziwe dzieła sztuki biżuterii. Również w tej konstrukcji, istnieją różne metale szlachetne, dodatkowa ozdoba grilz służyć nie kryształy banalnej najbliższego sklepu i prawdziwych diamentów, rubinów, szafirów i szmaragdów. Wykonane cenne poprawki tylko na indywidualne zamówienie, dzięki czemu koszt produktu nawet wyższe.

opcje ekonomiczne różnią przystępne ceny, ponieważ są one wykonane ze stopów (metale i inne), medycznych i ozdobione kryształkami. Na przykład, słynny „AliEkspress” znajdziecie pakietów poprawek różne kategorie cenowe, począwszy od 150 a kończąc na 2000 rubli. Ale nie polecam zwrócić uwagę na najtańszych opcji jak stopy wątpliwych może korodować szkliwo.

Gwiazdy, które są poprawki

W 2013 roku Madonna stała się jaśniejsza uśmiech. Ustalił jego grilzy zęby ze złota i wysadzane diamentami. Pierwsze zdjęcie, gwiazda inkrustowane w „Instagramm” spowodowane przez jej fanów lawinę sprzecznych emocji. Madonna wcześniej eksperymentował z jego wyglądem, dekorowanie ich skys zęby i złote płyty. Oto jej utrwalenie na zębie, który jest już docenione przez wielu zdjęć.

Piosenkarka Rihanna w ogóle w przeciwieństwie do swoich „kolegów” i zainstalować je na swoim szczęki nie jest tradycyjne kły i miniaturowy model Kałasznikowa, wykonane z czystego złota.

Nowy „modne Chip” docenione nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Na przykład, Dzhastin Biber jest również ustawienie zębów złoty okładzin i jest teraz uśmiecha wszędzie pokazuje swoje nowe ubrania.

Zdecydowaliśmy się zainstalować łatki? Następnie, kolejność ustala indywidualnie. Zapewni to, że dokładnie powtórzyć kształt zębów są zablokowane bezpiecznie i nie odpadnie w kluczowym momencie. Lepiej jest dać pierwszeństwo wymiennych modeli, jak będzie to w pełni zgodne z higieną jamy ustnej.

Aby uczynić Twój uśmiech jaśniejszy, nie trzeba instalować poprawki. regularne wizyty u stomatologa, wykonaj procedurę wybielania, rzucić palenie i kawa – i uśmiech byłoby po prostu wspaniały.